Leo's Fortune HD Edition | PC

سرنوشت لئو
Leo's Fortune HD Edition

Leos.Fortune.HD.Edition.PC.Cover.jpg

Platforms: PC - Android - iOS - Xbox1 - PS4
Genre: 2D Action Puzzle Platformer
Release Date: 8 Sep, 2015
Developer: 1337 & Senri AB
Publisher: Tilting Point

,وبسایت رسمی:
Leo's Fortune | Platform adventure game for iPhone, iPad, iPod Touch

استیم:
6.99$
Leo’s Fortune - HD Edition on Steam

Leopold موجود سیبیلوی دوست داشنتی یکروز که به خونه بر می گرده می بینه که طلاهاشو دزدیدن و خبری از اونا نیست. ولی از روی عمد و یا بطور اتفاقی, مقداری از طلاها از دست دزده تو راه جنگل می افته. حالا لئو تصمیم میگیره که با رفتن به دنبال دزده, طلاهاشو پس بگیره و سرنوشتشو دنبال کنه...

Leo's Fortune بازی پلتفرمری بود که چند سال پیش برای موبایل ها عرضه شد و بسیار هم خوب درخشید, طوری که جوایز بسیاری رو از وبسایت ها و مجلات بازیهای موبایلی از آن خودش کرد. دلیل موفقیت Leo's Fortune چیزی نبود جز گیم پلی بسیار خلاقانه ش. گیم پلی بازی ترکیبیست از Action پلتفرمر دوبعدی به همراه پازل های خلاقانه ای که اکثرا بر پایه ی فیزیک بنیان نهاده شده اند. پازل هایی که با اینکه نسبتا ساده هستن ولی با حل کردن آنها, حس بسیار خوبی به گیمر دست میده و بی اختیار به تحسین سازنده می پردازه.

البته نباید از گرافیک هنری و بسیار زیبای بازی و انیمیشن بسیار نرم شخصیت اصلی هم چشم پوشید که باعث هر چه بهتر شدن تعامل گیمر با گیم پلی آن می شود. موزیک ها هم بسیار مناسب انتخاب شده اند و صدا پیشه ی شخصیت اصلی هم بسیار خوب کارش را انجام داده. نکته ی مثبت دیگر بازی, تنوع بسیار خوب مراحل هستش. سازنده بقدری ماهرانه به طراحی مراحل و پازل های گوناگون پرداخته که باعث شده با وجود 24 مرحله ی رنگارنگ, به هیچوجه احساس تکراری بودن و خستگی به گیمر دست نده. چیزی که تو کمتر بازی امروزی می توان یافت!

در کل شاید بدون اغراق بشه گفت که بهترین بازی پلتفرمر دوبعدی موبایلی هم اکنون برای PC ها منتشر شده و با اینکه من خودم نسخه ی موبایلی رو قبلا تموم کرده بودم ولی بازی اینقدر زیبا و جذاب و تحسین بر انگیزه که منو وادار می کنه که یک بار دیگه رو PC هم تمومش کنم!

leos-fortune-picture.jpg

System Requirements

Minimum:

Processor: 3.0 GHz or higher (single core or higher)

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Non-integrated graphics card that is 5 years or newer or integrated graphics card that is 3 years or newer, with 256MB VRAM with Shader Model 3.0 or higher.

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 1 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

تصاویر:

Leos.Fortune.HD_.Edition.3.www_.Download.ir_.jpg

60d64dbad6db3a87397ffd159a7d4aca.jpg

1442463614_leoe28099s-fortune-hd-edition-2.jpg

leos_fortune_hd_edition_6.jpg

1443643065_leos-fortune-hd-edition-3.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گرافیک بسیار زیبایی داره + شخصیت و محیط خیلی هنرمندانه طراحی شده در کل خیلی تر و تمیزه اما من روی اندروید یک مدت میرفتم گیم پلیش واسم تکراری شد دیگه بیخیالش شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر