هر مطلبی راجع به FIFA 16 Ultimate Team

با سلام به همه دوستان گل
تو این تاپیک به صورت تخصصی راجع به فیفا 16 آلتیمیت تیم صحبت میشه، از تمام فیفا بازانی که مثل من عاشق این مود هستن دعوت میکنم بیان و کمک کنن امثال رو از ابتدا خوب استارت بزنیم و یه تیم پر ستاره ببندیم.
خوب خبر خوش اینه که web app فیفا 16 راه افتاده و شما میتونین یک هفته قبل از عرضه بازی یه تیم دست و پا شکسته جور کنید.
برای این کار به لینک https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app برید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور فیفا 15 خودتون وارد شید و بقیه موارد مثل ثابق هست.
در ابتدا 4 عدد پک مجانی و قابل فروش میده، ماکه چیز خوبی گیرمون نیومد، ایسالله برا شما رونالدو در بیاد:d
بعد شما میتونین بازیکن ها رو بزارید برا فروش یا ترکیب بچینید.
چیزی که برام جای خوشحالی داشت اینه که گرافیکش زیبا تر شده و استارت پرایس ها از همین ابتدا هستن و برای بهتر پیدا شدن آیتم ها یک سری گزینه هایی اضافه شده.
اینم تیم اولیه منه. امیدوارم تاپیک به شدت بترکونه، ببینم چه میکنیداb-)
kul27f8gk5107mgom51k.png

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من خیلی تعریفشو شنیدم ولی متوحه نمیشم چه جوریه ؟ ایا انلاین باید بازی کرد ؟

فقط میتونم بگم فوقالعادست.
اگه منظورتون از آنلاین بازی کردن اینه که به نت متصل باشید، باید بگم بله باید آنلاین باشید ولی اگه منظورتون اینه که باید حتما لایو داشته باشید باید بگم خیر احتیاجی به لایو نیست و میتونیدسینگل پلیر بازی کنید.

javad13

کاربر سایت
Jul 29, 2015
43
مرسی اره منظورم نت بود . بعد وقتی تیمی ساختیم بایدوچکار کرد مثل لیگ میمونه یعنی باید تلاش کنی برای قهرمانی و ... ؟؟ و سوال دوم اگه با تیمی بازی میکنیم ایا اون تیم هدایتشو یه نفر دیگه برعهده داره یا کامپیوتری هسته ؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
مرسی اره منظورم نت بود . بعد وقتی تیمی ساختیم بایدوچکار کرد مثل لیگ میمونه یعنی باید تلاش کنی برای قهرمانی و ... ؟؟ و سوال دوم اگه با تیمی بازی میکنیم ایا اون تیم هدایتشو یه نفر دیگه برعهده داره یا کامپیوتری هسته ؟

والله در خصوص سوال اولتون دو تا هدف رو شما دنبال میکنید اول اینکه باید سعی کنید تا قهرمان شید و بیشتر بتونید سکه بگیرید تا بازیکن های بهتری بخرید و تیمتون رو پر ستاره کنید.
در مورد سوال 2: کلا مودهاش به دو دسته تقسیم میشه و به صورت آنلاین و سینگل هست، تو هر دو مود باید به نت متصل باشید ولی تو سینگل پلیر احتیاجی به خرید کارت لایو ندارید و بازیتون با سرور خود EA هست، تو مود آنلاین بازی با حریف های دیگه هست که اونا هم تو کشورهای مختلف هستن و به صورت رندوم بر اساس ستاره های تیم و تجربه بازی تون مقابل هم قرار میگیرید که احتیاج به خرید کارت لایو دارید.

- - -ویرایش - - -

برای اندروید اپلیکیشن خاصی نداره که با گوشی استارتشو بزنیم به جای web app ??
چرا داره
باید از گوگل پلی استور نرم افزار ea companion رو دانلود کنید.

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان کل دیتابیس بازیکنا رو هم خود ea گذاشته که دست به دامنه سایتای فرعی نشیم
https://www.easports.com/uk/fifa/ul...RF,ST,LW,LM,CAM,CDM,CM,RM,RW,LWB,LB,CB,RB,RWB
امروزم تیم هفته میاد

آره خیلی خوب شده، البته راحت تر هست از داشبورد web app برید تو دیتا بیس، به هر دو پنل دسترسی خواهید داشت. چون نمیدونم دیدید یا خیر ولی تو داشبورد اضافه شده این دیتابیس.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز یه سوال مهم دارم .
الان من از طریق PC‌ وارد WEB APP شدم .
تا چند روز پیش برای FIFA 15 که روی PS4 داشتم ازش استفاده میکردم .
حالا من FIFA 16 رو برای XBOX ONE گرفتم . وقتی وارد WEB APP‌ میشم خوب محیط مخصوص فیفا 16 شده ! اما هنوز اکانت PS4 هستش و میخوام با اکانت XBOX ONE وارد بشم ! چطور باید تنظیم کنم یا عوضش کنم که همیشه با XBOX ONE وارد بشم !؟؟؟
البته اینم بگم که ایمیل و پسورد لاگین اکانت های هر دو کنسول یک ایمیل هستش و یک پسورد هستش ممکنه به خاطر این باشه؟ یا باید تو کنسول کاری انجام بدم ؟؟

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
حالا من FIFA 16 رو برای XBOX ONE گرفتم . وقتی وارد WEB APP‌ میشم خوب محیط مخصوص فیفا 16 شده ! اما هنوز اکانت PS4 هستش و میخوام با اکانت XBOX ONE وارد بشم ! چطور باید تنظیم کنم یا عوضش کنم که همیشه با XBOX ONE وارد بشم !؟؟؟
البته اینم بگم که ایمیل و پسورد لاگین اکانت های هر دو کنسول یک ایمیل هستش و یک پسورد هستش ممکنه به خاطر این باشه؟ یا باید تو کنسول کاری انجام بدم ؟؟
تو web app بالا سمت راست اونجایی که مقدار XP و level و نام اکانتتو زده یه فلش هست رو اون برو بعد کنسولایی که باهاشون تاحالا تو بازی sign in کردی میاد از اونجا کنسولتو انتخاب کن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کار سختی نیست!
شما میری تو سایت ea و با یوزر پسورد اوریجین وارد میشی! یه قسمت به اسم persona (اگه درست بگم) داره که میتونی اکانت ps و xbox رو به اکانت اوریجین وصل کنی!
بعد که وصل شد تو web app بالا سمت راست عکس یه کله اضافه شده که میتونی سوییچ کنی بین xb one و ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر