PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چرا انقدر این سخته! :| البته من زیاد بازی نکردم، ولی همون تیکه اول بازی انقدر مُردم که با اعصاب و روانی داغون اومدم بیرون!
این طور که به نظر میرسه آدم باید کلهم با یه طرز فکر دیگه ای نسبت به Dark Souls سراغ بازی بره و یه جور دیگه بازی کنه. یعنی با وجود ظاهر و ویژگی های بازی که خیلی شبیه اون سری هستن، هسته اصلی بازی متفاوت هست و نمیشه مثل Dark Souls کار کرد. حیف که دیر رسیدم و دیگه نمیتونم سراغش برم، ولی بدم نمیاد یه سری ویدئو ازش ببینم و بفهمم ملت چیکار میکنن! :D
دقیقا :D اینکار رو که بکنی کم کم بازی رو یاد میگیری و میبینی عجب چیز خوفی ساخته این TN.

اون ویدیوی که گذاشتم رو دیدی؟ یکی از وحشی ترین ویدیو‌های Nioh ـه که تا الان دیدم :D

• Like
Reactions: Dinosaur

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
اقا وحشتناکه
دقیقا همونیه که میخوام
فقط کسی نمیدونه وقتی زره رو در میاریم چجوری باید برش گردوند؟
هیچ توضیحی نداده با چی چی میشه در کل همین سختش کرده بیشتر :D

Falcone

کاربر سایت
Jun 16, 2015
16
باس دوم رو کسی تونسته تنهایی بزنه؟:D
من دیشب کو آپ به کمک یکی زدمش تنهایی اصن نمیشد :D
در کل از دمو خیلی راضی بودم. اتمسفر و کامبت که خیلی خوب بود. فقط به نظرم کمی گرافیک و هوش مصنوعی مشکل داشتن که اونم احتمال زیاد رفع میشه تو نسخه نهایی. دستشون درد نکنه:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اقا وحشتناکه
دقیقا همونیه که میخوام
فقط کسی نمیدونه وقتی زره رو در میاریم چجوری باید برش گردوند؟
هیچ توضیحی نداده با چی چی میشه در کل همین سختش کرده بیشتر :D
از توی Inventory میشه دیگه :D

باس دوم رو کسی تونسته تنهایی بزنه؟:D
من دیشب کو آپ به کمک یکی زدمش تنهایی اصن نمیشد :D
در کل از دمو خیلی راضی بودم. اتمسفر و کامبت که خیلی خوب بود. فقط به نظرم کمی گرافیک و هوش مصنوعی مشکل داشتن که اونم احتمال زیاد رفع میشه تو نسخه نهایی. دستشون درد نکنه:D
بله :D

توی ویدیویی که گذاشتم یه راه خیلی ساده هم برای کشتنش نشون میده که میتونید اونطوری هم بزنیدش.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
ظهر داشتم این منطقه دوم بازی رو می‌رفتم، یکی از اون دشمن‌هایی که بعد از مرگ زنده نمی‌شن رو کشتم، یه تبر با دمیج فکر کنم 245 دراپ کرد. به تبر مسلح شدم و خواستم بزنم همه رو به فنا بدم که زد مهلت دمو تموم شده :(( لامصب میذاشتی فقط یه بار ازش استتفاده کنم :-s:D

فقط کاشکی تاخیر نخوره. شباهتش به بلادبورن حتی بیشتر از شباهتش به دارک سولزه. امیدوارم این چندتا نقص کوچیک رو هم برطرف کنه و بترکونه تا ما هم بترکونیمش :-bd

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Team Ninja امروز اعلام کرده که دمو بازی بیشتر از 850,000 بار دانلود شده !
یه سری اطلاعات از این دمو و فیدبک هایی که گرفتن کسب کردن و قراره توی بازی اصلی تغییراتی بدن.
اینا لیست تغییرات و بهبود هایی هستش که برای بازی در نظر گرفتن :
Tutorials

• Implement a training stage for tutorials on basic controls and core game actions
Action & Controls

• Improve player & camera behavior during lock-on
  • Change the conditions under which the player character becomes unresponsive when the Ki Gauge is empty
  • Expand item shortcut slots
  • Revise the objects which require holding a button and the response to the hold input
  • Improve detection for the half-circle analog stick input
Enemies

• Adjust attack and defense parameters of enemies
  • Revise enemy pursuit of the player
  • Revise superarmor (stagger/no stagger) for each enemy and attack
  • Adjust Revenant AI.
Level Design/Stages

• Improve exploration elements such as shortcuts, etc.
  • Add hints to guide players to boss areas.
  • Revise the display of objects that block the view of the player character.
  • Adjust fire area damage.
UI

• Improve layout and displayed information.
  • Adjust text size.
  • When making an offering at a shrine, allow the player to perform all actions at once.

• Improve online synchronization.
  • Allow the host to use the Shrine menu during co-op play with a Visitor.
  • Adjust the rate at which enemy parameters increase during co-op play.
Other

• Remove durability stat for weapons and armor.
  • Adjust the drop rate for equipment.
  • Add a new control type.
  • Implement a flow to allow players to exit a mission.
  • Fix other bugs.
همونطور که میبینید تقریبا همه مشکلاتی که هممون توی بازی دیدیم رو شامل میشه و اگه اینارو برطرف کنن حداقل از نظر گیم پلی بازی پرفکت میشه :D
کلا این دمو خیلی به نفع بازی شد. اگه بازی با این مشکلات عرضه میشد اصلا مورد توجه قرار نمیگرفت

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان. انگار دوباره دموى بازى رو گذاشتن واسه دانلود ولى من نميتونم تو ps store پيداش كنم. كسى ميدونى بايد چيكار كرد؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Demo دوم بازی از 23ام August تا 6ام September قابل بازیه...
Samurai Action RPG Nioh Makes a Return to PS4 for a Limited Time Next Month
اگه اون تغییراتی که گفته بودن روی گیم پلی پیاده میکنن رو انجام داده باشن گیم پلی بازی محشر میشه.
فقط میترسم که دوباره دمو دادن واسه بازی باعث بشه بازی تاخیر بخوره و امسال عرضه نشه :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
چیزی که باید توی دموی اول میزاشتن رو ایجا قراره بزارن! :D
دموی دوم هم شامل دو بخشه، که بخش اولش یک دوجو هست که با مکانیزم های بازی آشناتون کنه! :-" بخش دوم رو هم هنوز معرفی نمودن،اما مثل دموی قبولی خواهد بود گویا(یعنی گشت و گذار و ...! :-" )

علاوه بر این ها، دوتا از کاراکترهای داستانی که توی مسیر کمکمون میکنند هم معرفی نمونند! :x
اولیش هانزو هاتوری کبیر :x :x :x که راهنمای ما توی ژاپن خواهد بود! :D (ایشون میشه گفت خفن ترین نینجای ژاپنه:-" و رئیس Hattori Clanـه و علاوه بر اینها خاندانشون کلا به شمشیرسازهای بسیار خفن معروفن! :D ، در این حد که مثلا خفن ترین شمشیرساز توی بازی ویچر رو اسمش رو هاتوری گذاشته بودن:-" )
دومی هم Ginchiyo Tachibana میباشد که یک مبارزه (و همسر Muneshige که رئیس Tachibana Clan میباشد! )

ویرایش: البته خوب...من اعصاب بازی کردنش رو ندارم اصلا و به هیچ وجه :| ... متاسفانه:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چیزی که باید توی دموی اول میزاشتن رو ایجا قراره بزارن! :D
دموی دوم هم شامل دو بخشه، که بخش اولش یک دوجو هست که با مکانیزم های بازی آشناتون کنه! :-" بخش دوم رو هم هنوز معرفی نمودن،اما مثل دموی قبولی خواهد بود گویا(یعنی گشت و گذار و ...! :-" )

علاوه بر این ها، دوتا از کاراکترهای داستانی که توی مسیر کمکمون میکنند هم معرفی نمونند! :x
اولیش هانزو هاتوری کبیر :x :x :x که راهنمای ما توی ژاپن خواهد بود! :D (ایشون میشه گفت خفن ترین نینجای ژاپنه:-" و رئیس Hattori Clanـه و علاوه بر اینها خاندانشون کلا به شمشیرسازهای بسیار خفن معروفن! :D ، در این حد که مثلا خفن ترین شمشیرساز توی بازی ویچر رو اسمش رو هاتوری گذاشته بودن:-" )
دومی هم Ginchiyo Tachibana میباشد که یک مبارزه (و همسر Muneshige که رئیس Tachibana Clan میباشد! )

ویرایش: البته خوب...من اعصاب بازی کردنش رو ندارم اصلا و به هیچ وجه :| ... متاسفانه:|

آکیبا یعنی خاک با این فعل انتخاب کردنت یه بار خودت بخون چی با چه فعلایی نوشتی :D

ولی بیخیال اینا اون بانوی زیبا رو بچسب :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
آکیبا یعنی خاک با این فعل انتخاب کردنت یه بار خودت بخون چی با چه فعلایی نوشتی :D

ولی بیخیال اینا اون بانوی زیبا رو بچسب :D

شما با زبان اکیبایی آشنا نیستی ظاهرا :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر