PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان من میخوام بازی رو تهیه کنم. فقط از لحاظ سختی بازی چجوریاس ؟
حقیقتش من سولز و بلاد بورن رو به خاطر سختی نتونستم بازی کنم با اینکه سبک بازی رو دوست داشتم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حقیقتش من سولز و بلاد بورن رو به خاطر سختی نتونستم بازی کنم با اینکه سبک بازی رو دوست داشتم.
اینم در همون حد سخته و بعضی جاها غیر منطقی سخته و به شدت رو اعصاب.

• Like
Reactions: dr.ice and NaViiDii

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
البته رفیق درسته اوایل این بازی یخورده سختتره ولی بعد چند باس اول بازی به شدت آسون میشه.....از طرفی چون بازی سرعتی هست اگه حال کنی با سرعت بازی بهت قول میدم در مقابل بازی مثل دارک یا بلاد سختیش مثل جوک میشه چون تقریبا با سرعت بالا بازی میتونی بیشتر باسهارو بدون خوردن حتی 1 ضربه بزنی و انقدر بازی اسپیل و حرکات مختلف داره که اگه بدونی داری چیکار میکنی میتونی حتی با لولهای پایین دیمجی بزنی که باسهای کله گنده با 10 ضرب خشتک به خشتک آفرین تسلیم کنن!!!!

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
هر کس از من میپرسید این بازی چند ساعت گیم پلی داره با قاطعیت میگفتم این بازی ته نداره . الان بعد از 470 ساعت بازی طی تقریبا 6 ماه هنوزم احساس میکنم خیلی از ریزه کاری های بازی رو یاد نگرفتم . بیخود نیست ساخت این بازی 15 سال طول کشید . بازیکن تازه بعد از Max Level [750] باید بره سراغ Focus Level که اونم 1000 لول داره . انواع و اقسام Build ها و ترکیب کردن وانها باهم خودش یه سرگرمی جداگونس . الان خود من با ترکیب Sanada Set و Izanami Grace به یه بیلد خوب واسه Abyss رسیدم . یه نکته هم در مورد Level Up سلاحها بگم . توی روند اصلی بازی حداکثر لول سلاحها 50+300 هستش . واسه لول اپ کردن بالای این عدد حتما باید سراغ Abyss برید اونم از Floor 150 به بالا .
تازه Soul Matching هم دیگه به روش عادی جواب نمیده حتما باید روی سلاحهایی Soul Matching انجام بشه که افکت Value Inheritance دارند . و ............

دنیاییه واسه خودش این نیوح . راستی کسی از دوستان اینجا هست که Abyss رو تموم کرده باشه ینی تا 999 رفته باشه ؟ من الان توی Floor 370 بریدم . خیلی سخت شده .

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
211
هر کس از من میپرسید این بازی چند ساعت گیم پلی داره با قاطعیت میگفتم این بازی ته نداره . الان بعد از 470 ساعت بازی طی تقریبا 6 ماه هنوزم احساس میکنم خیلی از ریزه کاری های بازی رو یاد نگرفتم . بیخود نیست ساخت این بازی 15 سال طول کشید . بازیکن تازه بعد از Max Level [750] باید بره سراغ Focus Level که اونم 1000 لول داره . انواع و اقسام Build ها و ترکیب کردن وانها باهم خودش یه سرگرمی جداگونس . الان خود من با ترکیب Sanada Set و Izanami Grace به یه بیلد خوب واسه Abyss رسیدم . یه نکته هم در مورد Level Up سلاحها بگم . توی روند اصلی بازی حداکثر لول سلاحها 50+300 هستش . واسه لول اپ کردن بالای این عدد حتما باید سراغ Abyss برید اونم از Floor 150 به بالا .
تازه Soul Matching هم دیگه به روش عادی جواب نمیده حتما باید روی سلاحهایی Soul Matching انجام بشه که افکت Value Inheritance دارند . و ............

دنیاییه واسه خودش این نیوح . راستی کسی از دوستان اینجا هست که Abyss رو تموم کرده باشه ینی تا 999 رفته باشه ؟ من الان توی Floor 370 بریدم . خیلی سخت شده .
سلام خوبی دمت گرم کلی رفتیا من که همون جا استپ کردم ولی احتمالا دوباره امتحان بکنم بازی را در مورد ابیس این دوستمون با اکانت nikii_rainbow تموم کرد قبلا با من کلی بازی میکرد فکر کنم اکانتش پرید داره از نو بازم بازی میکنه کلا کارش درسته

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
سلام خوبی دمت گرم کلی رفتیا من که همون جا استپ کردم ولی احتمالا دوباره امتحان بکنم بازی را در مورد ابیس این دوستمون با اکانت nikii_rainbow تموم کرد قبلا با من کلی بازی میکرد فکر کنم اکانتش پرید داره از نو بازم بازی میکنه کلا کارش درسته
فرزاد جان همون طور که قبلا خودت گفته بودی قلق باسها که بیاد دستت زیاد سخت نیست اما بضی وقتا به یه جایی میرسی که بازی از حالت بالانس خارج میشه و فوق العاده سخت میشه. و یه مورد دیگه اینکه توی اپدیت 1.20 به بعد واسه متعادل کردن بازی قدرت sprit ها فوق العاده کاهش پیدا کرده. کلیپای یوتیوب رو میبنی با spear +60 و یه بیلد خاص حدود 700k, دمیج میده بعد میای همون بیلد رو میسازی با اسلحه +70 هم همچین دمیجی نمیده همه اینا به خاطر اپدیتای بازی هست. به اصطلاح خودشون nerf شده. مام از همه جا بیخبر هر اپدیتی اومد زدیم. حتی قبل از این اپدیتا میشد روی یه ست لباس دو تا grace گذاشت. یه بابایی ست Fanatic رو با Futsunushi grace ترکیب کرده بود. هر skill اتک مخصوص این لباس 999k دمیج میداد.
خلاصه از دست ما در رفت. مجبوریم براساس بالانسینگ جدید بازی پیش بریم.

Sent from my C6603 using Tapatalk

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا

درسته بازی از نظر گیم پلی خیلی عمیقه و یجورایی به قول خودت ته نداره اما دنیای بازی واقعا در مقابل گیم پلی بازی کوچیکه و ایکاش دنیای خیلی بزرگتری میساختن با توجه به اینکه بازی مرحله ای هست میتونستن dlc های بازیو رایگان بدن یا حداقل چندتا dlc رایگان دیگه ای با مراحل جدید میدادن....من خودم تا زمانی که بازیو داشتم تمام مراحلی که با اپدیت اضافه شده بود به بازیو با اینکه تکراری بود میرفتم و حال مکیردم و تمام باسهای 2تایی با اینکه غیر بالانس بودن رو میزدم و عشق میکردم اما بخاطر تکراری شدن زیاد مراحل بازی رفته رفته جذابیتشو از دست داد برام که ایکاش اینطور نبود

peymang69

کاربر سایت
Mar 9, 2018
19
سلام دوستان من دیروز از تخفیف استفاده کردم سیزن پس رو خریدم ولی هرچی میزنم رو دانلود شروع نمیشه در حالی که کنارش purchased هم زده مشکل چیه؟

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
211
سلام دوستان من دیروز از تخفیف استفاده کردم سیزن پس رو خریدم ولی هرچی میزنم رو دانلود شروع نمیشه در حالی که کنارش purchased هم زده مشکل چیه؟
از اینترنت هست که با psn مشکل داره چند روزیه اینجوری شده اگه از بازی خوشت اومده کاره خیلی خوبی کردی کاملا ارزش داره

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
هارد دستگاهت پر نشده ؟؟ چون برای من وقتی پر میشه دانلود نمیکنه

peymang69

کاربر سایت
Mar 9, 2018
19
هارد دستگاهت پر نشده ؟؟ چون برای من وقتی پر میشه دانلود نمیکنه
نه اشتباه میکردم رفتم دیدم قبلا با اپدیت چهارده گیگ دانلود شده ولی قفله نوشته purchase add on
بعدشم فهمیدم دیسک ریجن آل و اکانت ریجن دو به هم نمیخورن پس من اگه برم دیسک ریجن دو بگیرم مشکلم حل میشه دیگه؟

peymang69

کاربر سایت
Mar 9, 2018
19
اره واقعا عاشق بازیش شدم ولی این قضیه زد تو ذوقم یه کم عجله کردم حواسم به تفاوت ریجن دیسکش و اکانتم نبود!!!
از اینترنت هست که با psn مشکل داره چند روزیه اینجوری شده اگه از بازی خوشت اومده کاره خیلی خوبی کردی کاملا ارزش داره

• Like
Reactions: farzad_angel

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
سختی بازی مثل دارک سولز منطقی هست؟ بعد ام گرافیک بازی میزنه خیلی پایین باشه! طراهی هنری هم که تو خوب نیست...گیم پلی بازی نو اوری نسبت به سری دارک سولز داره؟ کلا پیشنهاد میدید؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
سختی بازی مثل دارک سولز منطقی هست؟ بعد ام گرافیک بازی میزنه خیلی پایین باشه! طراهی هنری هم که تو خوب نیست...گیم پلی بازی نو اوری نسبت به سری دارک سولز داره؟ کلا پیشنهاد میدید؟

گیم‌پلی کلا متفاوت از سولزبورن هستش، اتفاقا به نظرم نکته قوت بازی گیم‌پلی هستش، خیلی انعطاف پذیره
اما خب اصلا به اپیکی و عظمت سولزبورن نیست از نظر طراحی هنری یا طراحی باس‌ها
گرافیکشم خوبه مشکل نداره حتی اگه روی ۶۰فریم بری
من نزدیک ۲۳۰ ۴۰ ساعت بازی کردم و تا لول ۶۰۰ رفتمش لذت بردم واقعا، در کل کاملا ارزش خرید داره
سختیشم مناسبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر