1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Ni-Oh

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Dante Never Cry, ‏Sep 15, 2015.

1. The Awakening Dragon کاربر سایت

نام:
    Ali

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
    • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
    • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
    • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
    • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
    • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
    • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
    • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
    • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
    • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
    • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
    • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
    • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
    • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
    • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
    • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

Ni-Oh Official Trailer
    1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش: ‏Sep 18, 2015
    AMIN-SCORPION, J. Constantine, YAKUZA_2 و 30 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    ali
    درود
    فکر میکنم به اب حساس بود ولی خب روش مبارزه باهاش خیلی ساده هست
    ببینید چند مدل اتک داره که شما به راحتی میتونید جاخالی بدید.
    اولا که زیاد بهش نزدیک نشید مگر اینکه بدونید الان وقت اتک زدنش نیست
    اون زمانی که یهو وای می ایسته به خودش فشار میاره(:D)میخواد از اسمون برق به زمین بفرسته که شما تنها کاری که این لحظه باید انجام بدید دویدن به اطراف هست اونم برای چندثانیه ایی که اتک تمام بشه
    همچنین وقتی میخواد قل بخوره رو زمین باز با داشتن فاصله راحت کنار بکشید
    یه اتکش که معمولی هست با دمش میخواد ضربه بزنه که کافیه اون فاصله حفظ بشه تا دیمیج نخورید
    یه اتک دیگه داره که از دهنش عین لیزر با سرعت خیلی کندی سرشو میچرخونه که بزنه و اون لحظه به راحتی میتونید کنارش برید و به زیر شکمش ضربه بزنید و بعد هم چند ضربه قشنگ میشه به سرش زد و هیچ کاری نمیکنه!
    پس شما فقط فاصلتون رو حفظ کنید و زمانی که اومد با دهنش لیزر بزنه سریعا برید کنارش و اتک هاتون رو بزنید یعنی قشنگ چندثانیه راحت میشه دیمیج بهش وارد کرد
    به راحتی میشه بدون حتی خوردن ضربه این باس رو شکست داد:)
    به هیچ عنوان با عجله مبارزه نکنید و فقط اون زمانی که گفتم برید اتک بزنید
    پ.ن:اگر هم جادو جمبل بلدید که یه نوع جادو کند کردن دشمنه که باهاش راحت میتونید شکستش بدید

ps3_360_wii و consl این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    امير
    دوستان روش خاصي براي كشتن اين دو باس مرحله Two King Nioh داريد؟

من اول به كوچيك تره حمله ميكنم و معمولا تا اوسط خونشم ميرم ولي ديگه نميكشم، وحشتناك سخته. اون يكي مرحله فرعيش كه دو تا غول داشت علي رغم لول بالاترش راحت تر از اين يكي بود.

ويديوي راهنماييشم ديدم ولي بازم خيلي كمك نكرد. از شانس بدمم فقط همين يه مرحله مونده تا بازي پلات بشه

4. کاربر سایت

این آیتم شمع های قرمز رنگ کارشون چیه تو بازی
    تفاوت Amulets و Talisman تو بازیه چیه مثل Fire Amulet
    اکه بخوایم از اخرین Shrine استفاده شده بدون از دست Amrita بازی رو دوباره شروع کنیم از چه ایتمی باید استفاده کنیم .

آخرین ویرایش: ‏Jul 16, 2017
  5. کاربر سایت

حیفه بازی به این زیبایی تاپیک فعالی نداره . تاپیک بلود بعد از حدود دو سال همچنان فعاله و اساتید بازی مرتب به سوال کسایی که تازه بازی رو شروع کردن جواب میدن . اینجا من یه هفتس یه سوال پرسیدم همچنان بی پاسخ مونده . متاسفانه سایت ویکی نیوح هم خیلی ناقصه .

آخرین ویرایش: ‏Jul 16, 2017
  6. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    من خيلي وارد نيستم. اما فكر كنم amulet رو تعداد محدود داري و مصرف كني تموم ميشه. اما اگه از talisman استفاده كني از جادو كم ميشه. هر بار جادو پر بشه ميتوني استفاده كني

ps3_360_wii و s_silent این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    رضا
    داداش من خیلی وقته نیستم بخاطر همین اطلاعاتم ناقصه چون فقط یبار بازیو تموم کردم برخلاف دارک و بلاد...........امولتس و تالیسمان فرقی ندارن از نظر استفاده کردن ویژگیشون با این تفاوت که یکی آیتم استفاده شدنی هست و یکی اسکیل که بعد رفتن پیش شراین دوباره پر میشه و 2تا میشه....5تا ویژگی هستن تو بازی مثل آب و آتش و باد و زمین و برق که اینا 2حالت داره بدست آوردنشون یکی رفتن مراحل آموزشی OMNYO یکی اینکه در واقعا سنگهاشون رو پیدا کنی و بعد یبار استفاده مثلا رو شمشیر میکشه و شمشیر تا یه مدت آتیشی میشه
    بخواهی بری پیش شراین همه امریتاها میپره تا اونجایی که یادمه با استفاده از خنجر که خودکشی میکنه و ایتمی نبوده من خودم استفاده کنم برگردم پیش شراین بدون پریدن امریتا ولی اگه از مرحله بخواهی بیرون بیایی 2تا گل هستن که یکی محدود هست و امریتا نگه میداره برات یکی هم نامحدود و همه امریتاها میپره

voldmort, s_silent و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

توی اسکیل های مربوط به جادو اسکیلی رو دیدم که برت میگردونه به آخرین shrine اما هنوز واسم باز نشده . امیدوارم همون چیزی باشه که میخوام .
    خیلی از ایتمهایی که مورد نیازه باید توی اسکیل های جادو فعال بشه . مثل همین مورد قبلی یا وقتی دمیج فایر بت میخوره حتما باید اسکیل خنثی کردن دمیج فایر فعال بشه همین جوری توی بازی نیست انگار . مثل Antidote که واسه خنثی کردن سم استفاده میشه و تو خود بازی هستش .

9. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    من رسيدم مرحله آخر بازي. فكر كنم مثل devil may cry 4 آخر اين بازي هم بايد همه باس هارو دوباره بزنيم؟ درسته؟
    اگه اينجوري باشه خيلي بده... من سر هر باس دو روز گير كردم تا رسيدم اينجا... حالا از اول بايد همرو بزنم؟!!!!

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

همه رو نه تنها چهار باس رو میزنی

J. Constantine و mostafaamiri این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    آخ جون!!!!!
    :)

consl و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Ghassem
    Farh@d, farzad_angel, s_silent و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

چجوری برم توی دی ال سی؟؟؟؟؟؟

14. کاربر سایت

سلام دوستان لطفا ادد کنین من هر شب این بازی رو میکنم شاید بتونیم به هم کمک کنیم
    nikii_rainbow

15. کاربر سایت

بازی قشنگ و سختی هستش.
    دوستان الان کلی آیتم دارم ولی خاصیتهاشون رو نمیدونم جایی منبع معتبر فارسی هستش آیتمها رو توضیح بده؟
    وقتی کمک میگیرم گاهی با شکلهای مختلف زامبی یا دختر میان کمک من چه جوری کارکتر رو عوض کردند؟
    آیتمها سامورایی و نینجیتسو که تو آپگرید بالا میروند به چه کار میخوردند؟

16. کاربر سایت

دوستان coopداره دو نفری داره با غول دونفری مبارزه کنیم ؟
    یکیشون کشتم یکی دیگه اومد منو کشت

این صفحه را به اشتراک بگذارید