PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
دوستان زمانی که میرم داخل بازی چجوری بیام باز دوباره توی نقشه اصلی منظورم همونجا که اهنگر هستش ....از کدوم منو من هنوز به منوهای این عادت نکردم کلا بازی عالی هستش....

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان میشه باس ها رو به کمک کو آپ رفت و کشت؟ من تو غول سوم که یه موجودیه شبیه به شیر و میمون! گیر کردم و هی میمیرم! کلیپ یوتوب هم گرفتم از کشتن باس ولی برام فایده نداشت... همش برق میزنه... لباسم هم همون لباس هدیه ی سازنده ها هست که طلایی هست!
یکی از باس های سخت بازی هست توی کل بازی اسمشم NUE هست.باید حوصله کنی زمان زیادی برای کشتن این باس هست بهش زیاد نزدیک نشو فقط وقتی از دهنش صاعقه پرت میکنه بهش نزدیک شو و ضربه بزن stun میشه همیشه صاعقه را به سمت راست صفحه میزنه پس از سمت چپ حمله کند.یه حمله وحشتناک داره که چهار تا صاعقه از اسمون میزنه بهت بخوره درجا کارت تمومه پس در حال دویدن باش همش.تو این باس من lock on نمیکردم به نظرم با دوربین ازاد راحت تر میشه زدش.اگه حرفه ای تر بخوای بازی کنی به اب حساس و ضعیفه میتونی از شمشیر هایی که water attack دارن استفاده کنی یا تالیسمانی که قدرت اب به شمشیرت اضافه کنی میتونه از تالیسمانی که مقاومتتو در برابر lighting زیاد میکنه هم استفاده کنی.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دهنمو سرویس کرده بازی!!!!پلمپ بازی 220 تومن انگار دیروز منتشر شده بازی:-??
اوپنشم که جایی ندیدم......ملت همه بازیو تموم کردن و جویدنش من هنوز دنبال گرفتنشم!

• Like
Reactions: rezab

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان میشه باس ها رو به کمک کو آپ رفت و کشت؟ من تو غول سوم که یه موجودیه شبیه به شیر و میمون! گیر کردم و هی میمیرم! کلیپ یوتوب هم گرفتم از کشتن باس ولی برام فایده نداشت... همش برق میزنه... لباسم هم همون لباس هدیه ی سازنده ها هست که طلایی هست!
اره میتونی کوآپ بزنی.
درضمن لباسهای سبک بپوش تا سرعتت زیاد شه و ki خیلی کم مصرف کنی
درسته لباس سبک دفای ضعیفی داره ولی تو این بازی بیشتر جاخالی میدی تا دفاع. پس لباس سنگین که دفای بالایی داره به جر مصرف خیلی زیاد kiهیچ فایده ای نداره

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان سیستم کو اپ چجوریه؟
کوآپ هم میتونی کمک یکی بری. هم میتونی کمک بگیری
برا کمک یکی رفتن که باید یه مرحله رو تموم کنی و تو مپ از بخش استارت پوینت استفاده کنی
برا کمک گرفتن از یکی باید داخل مرحله بری shrine و اونجا گزینه summon visitor رو بزنی بعد کانکت که شد ضربدر رو میزنی تا درخاست کمک بده. بعد منتظر بشی یکی بیاد کمکت. البته موقع سرچ میتونی از shrine بیای بیرون تا بازی کنی. موقع سرچ بالا سمت راست کنار قطب نما یه لودینگه و اگه سفید باشه یعنی داره سرچ میکنه. اگه زرد بشه یعنی یکی وارد بازیت شده و داره اونو لوود میکنه
البته برا وارد کردن یکی به بازیت ایتم ochoko cup لازمه که اونم با کشدن جنازه پلییر ها ( همون قرمزا) بهت میده.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان زمانی که میرم داخل بازی چجوری بیام باز دوباره توی نقشه اصلی منظورم همونجا که اهنگر هستش ....از کدوم منو من هنوز به منوهای این عادت نکردم کلا بازی عالی هستش....
برا این کار کلا تو منو هیچ گزینه ای وجود نداره. و به طور عادی نمیتونی از مرحله بیای بیرون و بری تو مپ اصلی
ولی بازی ایتم هایی داره برا این کار. دو تا ایتم داره
اولی fragment himorogi هست که با استفاده از اون میتونی از مرحله خارج بشی و بیای مپ اصلی. به طور نامحدود هم میتونی این کار رو بکنب. ولی هرچی تو اون مرحله جمع کرده باشی ازت میگیره.
ایتم دوم اسمش هست himorogi branch که همون کار رو میکنه ولی هر چی جمع کردی تو مرحله میمونه برات. البته این ایتم هم شدیدا کمیابه

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اغا چطور ظرفیت elixir رو زیاد کنم. من لول ۴۰ به بالا هستم و الان منطقه اول همه. Kodamaها رو که ۲۵ تاس گرفتم، ولی باز بیشتر از ۸ تا elixieنمیتونم وردارم. چیکار کنم

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
اغا چطور ظرفیت elixir رو زیاد کنم. من لول ۴۰ به بالا هستم و الان منطقه اول همه. Kodamaها رو که ۲۵ تاس گرفتم، ولی باز بیشتر از ۸ تا elixieنمیتونم وردارم. چیکار کنم
بیشتر از این نمیشه اگه میخواید بیشتر بشه باید برین توی omnyo skill اسکیلش رو فعال کنید یک دونه به elixie اضافه میشه اگه اسکیل بیشتر داشته باشین میتونید یک دونه دیگه اضافه کنید

• Like
Reactions: ps3_360_wii

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اونایی که میخوان بفهمن nioh به کدوم بازی شبیهه و چطوریه
این بازی از جمله محصولاتی است که تنها از یک بازی الگو نگرفته است بلکه به راحتی می‌توان آثار چند بازی را در آن دید. اگر به اتمسفر و فضای ژاپنی بازی توجه کنیم بی اختیار یاد اثر خوش ساخت «اونیموشا» (Onimusha) خواهیم افتاد. از طرفی وقتی با سختی طاقت فرسای بازی و قلع و قم کردن دشمنان روبرو می‌شویم بی‌اختیار «نینجا گایدن» در ذهن‌مان تداعی می‌شود. این در حالی است که هسته‌ی بازی نیز به شکل «دارک سولز» طراحی شده و ترکیب همه این موارد در کنار ایده‌های جدید تزریق شده به بازی اثری خوش ساخت و به قول معروف همه فن حریف را برای مخطابین به ارمغان آورده است. از این رو ما با یک اکشن ادونچر با چاشنی غلیظی از نقش آفرینی نیز روبرو هستیم که با کلی ایده‌ی جدید پیوست یافته و اثر نهایی به یک بازی نقش‌آفرینی تمام عیار با طعم سامورایی تبدیل شده است؛

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر