Pro Evolution Soccer 2016 | PC

84815702669187219715.jpg

سازنده : PES Productions
ناشر : Konami
سبک : Sports
پلتفورم : Xbox One ,Xbox 360 ,PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : September 15, 2015

توضیحات :

خوب بازی 3-4 روز دیگه منتشر میشه از ناظم ها خواهش دارم که تاپیک رو مهم کنن ...
در مورد بازی هم ﻣﺘﻌﺼﻔﺎﻧﻪ مثل پارسال کم کاری صورت گرفته در مورد نسخه ی PC و کارگردان بازی به صراحت اعلام کرد که بازی یـ چیزی بین نسل ـه ینی نه کامل نسل هفتی نه کامل نسل هشتی (آره جون عمت :D:|) ...

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Pro Evolution Soccer 2016 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: RECOMMENDED: MINIMUM
Processor: Intel Core i3 530-
AMD Phenom ⅡX4 925 or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon-
HD 4850 / Intel HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-
Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz-
(AMD Athlon Ⅱ (X2 240 or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600-
Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-

آخرین ویرایش:

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
دانلود پچ گرافیکی Pitch Ultra برای Pes 16 + فیلم آموزشی نصب | دوستار گیم
این فک میکنم بهترین پچ گرافیکی باشه، 100 مگ حجمشه اما تکسچر چمنو تغییر میده و گرافیک رو خیلی بهتر میکنه، بقیه SweetFX ـا فقط رنگا رو بهتر میکنن و کنتراستو تغییر میدن.

داداش اینو نصب کنیم اون یکی پچ هایی که ریختیم یعنی لباس و توپ و کفش ها از بین میره؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
داداش اینو نصب کنیم اون یکی پچ هایی که ریختیم یعنی لباس و توپ و کفش ها از بین میره؟
نه ربطی نداره! اینو بریزی داخل پوشه دانلود خودش فعال میشه!
اگه یک درصد لباسا از بین رفت دوباره نصب کنی درست میشه.

seventeen3

کاربر سایت
Oct 30, 2014
93
کونامی بعد از پس12 , تو پس 13 14 15 و 16 , نمیدونم چیکار کرد که دریبل و پاس کند شده و دیر پاس میدن یا دیر دریبل میکنن
پچی وجود نداره که پس16 رو از نظر سرعت عمل پاس دادن و سریع دریبل کردن و زود شوت زدن مثل پس12 بکنه؟
این مشکلو از پس13 درست کردن من هیچوقت حال نکردم/اگه پچی باشه که گیم پلی مثل پس12 یا پس6 بشه واسم بزارید

مرسی

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کونامی بعد از پس12 , تو پس 13 14 15 و 16 , نمیدونم چیکار کرد که دریبل و پاس کند شده و دیر پاس میدن یا دیر دریبل میکنن
پچی وجود نداره که پس16 رو از نظر سرعت عمل پاس دادن و سریع دریبل کردن و زود شوت زدن مثل پس12 بکنه؟
این مشکلو از پس13 درست کردن من هیچوقت حال نکردم/اگه پچی باشه که گیم پلی مثل پس12 یا پس6 بشه واسم بزارید

مرسی

الان که بازی شبیه ساز شده به نظرتون بهتر نیست؟به نظر اکثر دوستان بازی خیلی بهتر شده
چند تا پچ گیم پلی بود ولی فکر نکنم چیزی که شما میخواین رو ارائه بدن

seventeen3

کاربر سایت
Oct 30, 2014
93
الان که بازی شبیه ساز شده به نظرتون بهتر نیست؟به نظر اکثر دوستان بازی خیلی بهتر شده
چند تا پچ گیم پلی بود ولی فکر نکنم چیزی که شما میخواین رو ارائه بدن
بهتر که نیست هیچ بدترم هست/ اصلا لذت بخش نیست بازی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

مرسی
پچ بازیا رو بهتر میکنه و مشکلاتشونو حل میکنه دیگه گیم پلی رو که تغییر نمیده :D تحول که قرار نیست ایجاد کنه :D

نکته اینجاس الان فوتبال امروز به سمت سیمولیتور کشیده شده، فیفا که کلا سیمولیتور هست PES هم از 14 به بعد داره به سمت شبیه ساز بودن حرکت میکنه و واسه همینم بعضیا مثل شما روی قدیمیا که آرکید بوده موندن، فک نکنمم دیگه در آینده هم فوتبال آرکیدی به وجود بیاد مگه اینکه غیر فیفا و PES عنوان جدیدی وارد این رقابت ها بشه.

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
بچه ها من با این که دسته شوک دار دارم ولی مثلا نمیتونم موقع زدن کرنر یا ضربه ایستگاهی زاویه ضربه زدن تغییر بدم و فقط زاویه مایل به راست و چپ میشه میشه کمک کنید؟

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بچه ها من با این که دسته شوک دار دارم ولی مثلا نمیتونم موقع زدن کرنر یا ضربه ایستگاهی زاویه ضربه زدن تغییر بدم و فقط زاویه مایل به راست و چپ میشه میشه کمک کنید؟

چراغ شوک رو روشن کن
شوک سمت راست را بالا پایین کن(نه چپ و راست)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
چه بخش سوت و کوری
اونوقت یه عده میان میگن ساکر پر طرفدار تر از فیفا هست
بگذریم

یه سوال
برای ساکر 2016 تبلیغات دیجیتالی دور زمین یا همون تبلیغات متحرک اومده؟
به عبارتی همون ادبورد متحرک

با تشکر

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
اولش برای من جذاب بود بازی
ولی بعد از چند وقت راحت قلق بازی دستتون میاد
من الان تو professional به هر تیمی 5-6 تا گل میزنم...واسه همین خسته کننده شد بازی برام و ولش کردم...

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
اولش برای من جذاب بود بازی
ولی بعد از چند وقت راحت قلق بازی دستتون میاد
من الان تو professional به هر تیمی 5-6 تا گل میزنم...واسه همین خسته کننده شد بازی برام و ولش کردم...
تو حالت های سخت تر بازی جذاب تر میشه. هوش مصنوعی قوی تر و بهتر میشه و با یک تاکتیک نمیشه بازی رو پیش برد.

دوستان آنلاین کرک شده کسی تست کرده؟ خوبه؟ اگر فانه تا بزنیم تو کارش.
بدک نیست! من شخصا چون سرعت بازی رو نمیشه عوض کرد زیاد بهم نمیچسبه! تو آفلاین +1 میزارم سرعت رو. ولی خب امتحان کردنش ضرر نداره. 12 مگ بیشتر نیست کرکش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر