1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

World of Warcraft: Legion

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Skychaser, ‏Jun 4, 2006.

1. کاربر سایت

سلام دوستان .
    الان کدوم سرور بیشتر بچه های ایرانی بازی میکنن من الان چند ماهی تنها بازی میکنم و تنها اصابم خورد شوده.
    الان سرور سیلورمون رو زیاد شنیدم که ایرانیا اونجان . ولی باید یه هیرم رو ترنس کنم بهش . واسه همین میخوام دقیق بدونم که کدوم سرور بهتر . بتل منم alireza#2565
    مرسی

A5Dot این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

دقیقا منم خواستم دوباره بپرسم کسی توی سیلورمون گیلد ایرانی سراغ نداره؟
    تنهایی یا با گیلد خارجیا خیلی ضد حاله :(
    رفیقا هم که کلا اهل هیچگونه بازی نیستن چه برسه به وارکرفت...

3. کاربر سایت

بازم سلام. تا حالا یه چند تایی pv داشتم. ولی هنوز استارت نزدم. نمیدونم بروبچه ها اینجا رو چقدر چک میکنن. هنوز موندم که چه کنم...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

4. کاربر سایت

دوستان من الان بخوام بازیو تجربه کنم چه چبزایی لازمه و اینکه من بیشتر مجذوب داستانش شدم خب باتوجه به اینکه خیلی وقته از ریلیز گیم گذشته و پچای زیادی واسش اومده من چه جوری میتونم داستانو از اول تجربه کنم ؟

5. کاربر سایت

نام:
    HamiD
    درود
    دوست عزیز برای اینکه از داستان دنیای وارکرافت سر در بیاری بهترین راه خوندن کتاب ها هست و البته اگر زبان انگلیسی اوکی هست میکتونی رمان ها و باقی داستان ها رو هم بخونی و لینک دانلود کتاب های ترجمه شده رو میتونی از توی کانال تلگرام من برداری که آدرسش زیر همه پست هام هست
    و در مورد بازی هم شما یه بتل چست و یه لژیون میخوایی که قیمت هردوتاش با هم میشه 170 تومن

6. کاربر سایت

سلام
    منم این سوالم بود، اگه انگلیسیت خوبه این صفحه رو بخون جواب jakjak کاملترینه، سومیش

https://us.battle.net/forums/en/wow/topic/18300733704

7. Gold User

نام:
    پرهام
    از دوستان کسی نیست مارو RAF کنه ؟

8. کاربر سایت

درود، من هستم

9. کاربر سایت

درود، سرور kazzak با بیش از 500 ایرانی و 6 تا گیلد!
    تنها گیلد ایرانیه سیلورمون بدلیل کمبود پلیر اومده kazzak و الان هم پلیر هاش پخش شدن گیلد های دیگه

10. کاربر سایت

شايد اين پست من يكم ضد حال باشه ولي گيلد ايراني خيلي درد سر و مشكلات داره از وقت كشي زياد تا دعوا و اينا تنها گيلد ايراني كه واقعا هاردكور بازي ميكنه گليد Disconect تو كازاك هست كه اونم يكم ناجوره،

با گيلد Casual خارجي بازي كردن بهتر از تو گيلد ايراني هاردكوره

11. کاربر سایت

دوستان یه سوالی داشتم،من به دلیل مشکل مالی فعلا نمیتونم legion رو بگیرم،میخواستم ببینم اگه فقط بتل چست رو بخرم میتونم تو سرور بلیزارد پلی بدم تا بعدا لژیون رو هم بخرم ؟؟؟

12. Gold User

بله ولی به محتوای legion دسترسی ندارید

13. کاربر سایت

دوستان کسی تاحالا اینجا token به battlenet ballance تبدیل کرده؟ من امروز یه boe دراپ شد 935 تونستم 800k بفروشم . میخواستم بدونم میتونم به بالانس تبدیل کنم اورواچ بگیرم تو uk هستم اگه کسی تاحالا تست کرده بگه. باید ای پی عوض کنم؟

14. Gold User

اگه کشورتون مشکل نداشته باشه بله میتونید تبدیل کنید
    توکن رو خریدید روش راست کلیک کنید دوتا صفحه باز میشه یکی برای گیم تایم یکی بالانس
    ای پی هم نیازی نیست عوض کنید

15. کاربر سایت

کشورم uk هست ولی میترسم از ایرانم یوز کنم بعد نتونم از پوله استفاده کنم با تشکر.

این صفحه را به اشتراک بگذارید