World of Warcraft: Legion

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Skychaser, ‏Jun 4, 2006.

1. Kaiki

کاربر سایت

نام:
    بهنام
    Kizuhana#2111 همینه دیگه؟:D
    kazzak و belf:D
    اگه گلیدی هم هست که اکثر دوستانی که اینجا هستن داخلش حضور دارن ماروهم ادد کنین قول میدم تو دستو پاتون نباشم:D

#13966 Kaiki, ‏Jun 21, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 21, 2017
  2. A5Dot

کاربر سایت

ّبیا سیلورمون الیانس، واسه چی رفتی هورد آخه؟ :D
    قبلا وارلاک بازی کرده بودی که 100 کردی؟ من یکی ساختم گیج شدم هنوز تو کار این warrior کوچک خودمم رشد و نموش میدم تازه شده 50 :D

Kaiki این نوشته را Like کرده است.
  3. Kaiki

کاربر سایت

نام:
    بهنام
    هوردا حسه بهتری بهم میدن . شخصیتاشون بیشتر دوست دارم . ریس های باحالتری هم دارن (نظرشخصی). البته الان دیگه بخوام هم نمیتونم برم ریلم دیگه ای بوست لول 100مو استفاده کردم و DH هم شده 108:D
    بله قبلا توی پرایوت سرور های cata زیاد بازی کردم ولی از اون موقع تا حالا خیلی ظاهرا عوض شده این lock رو بیشتر برای این ساختم که بتونم با DH بازی کنم:D warr که عشقه مخصوصا arms:D

ی سوال: بعد از اینکه وارد بازی میشیم لازمه لانچرو ببندیم؟ توی پینگ تاثیر میذاره؟

4. A5Dot

کاربر سایت

اره خب سلیقه ایه، من میرم تو استورم ویند آهنگارو میزنه کیف میکنم حس پهلوونی بهم دست میده :D
    اوه کارت درسته بابا لول 108 ^:)^
    نه من فیوری دارم میرم، باز وقتی دوتاا دوتاا اسلحه دست میگیرم حس پهلوونی میده، کلا این حس پهلوونی مهمه واسم :D

نمیدونم والا، بهش فکر نکرده بودم، ایشالا میان میگن یخورده خلوته :-<:-<

Kaiki این نوشته را Like کرده است.
  5. SAGAD

کاربر سایت

تو خود تنظیمات لانچر یه گزینه داره وقتی بازی ران میشه لانچر ببنده اگه پهنای باندتون کمکه بله تاثیر داره ممکنه باعث لگ بشه

Kaiki و A5Dot این نوشته را Like کرده اند.
  6. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    من در ماه ۱۰۰ تومن بیشتر نمیاد توو دستم میتونم هزینه های بازی رو تقبل کنم ؟؟؟؟ (( در عجبم کل mmo های دنیا بعد مدتی free to play یا حداقل پرداخت ماهیانه رو ور میدارن ولی این هنوز نیشده ))

جدا از خرید اخرین پچ بازی دیکه چیا باس خرید ؟

7. A5Dot

کاربر سایت

بلیزارد که کلا مشتاش بستست، هیچی نمیچکه ازش [-(
    چیزایی که باید بخری حالا نمیدونم کدوم رو داری

1. battlechest که همه اکسپنشن های قبلی + یک ماه زمان بازی داره >>> 45 تومن
    2. اکسپنشن legion >>>> 127 تومن

حالا وقتی تموم شد تایم یک ماهت میتونی یک ماه یا دوماه یا سه ماهه تایم بخری که قیمتاش اینجوره
    یک ماه >>> 45
    دو ماه >>> 89
    سه ماه >>> 129
    شش ماه >>> 252

درنتیجه بجز خرج های اولش که میشه 170 با صد تومن در ماه کلیم اضافه میاری

*** یه نکته اینکه سایتایی رو دیدم که همین تایم یک ماه رو میده پنجاه و خورده ای یا لجیون رو میده 140، اینا قیمتای یه سایته واقعا با انصافه که چون قانون تاپیک که سایت نگیم اینجا نمیگم که بن نشم :)

8. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    یه قابلیت داشت که میشد همون اول کارکترت رو لول ۱۰۰ کنی اونم باشه ؟؟

قبلا خوندم میشه با گلد بازی گیم تایم خرید (( حالا من قبلا سرور free پلی میدادم اونجا مشکل گلد داشتم ))

9. mortal10

کاربر سایت

نام:
    Sina
    legion رو بگیری همراهش میشه بوست کرد 100
    اره میشه ولی باید راهشو بلد باشی همینطوری الکی در نمیاری :D زیاده ... پست اول فک کنم سایتشو داده زده چقدر گلد میخواد !

10. A5Dot

کاربر سایت

کاراکتر رو رفیقمون گفت لجیون که بخری یدونه رو میتونی صد کنی
    قیمت tokken تو بازی که میشه باهاش تایم خرید صفحه قبل نوشتم:ریلم های اروپا قیمتش 220000 تا گلده، همین :D

11. bezad

کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    کسی توی کرج دیتای بازی رو داره بده؟
    من سربازم برای همین توی سرورای فری میخوام بازیش کنم، دیتاش رو میخوام که نامرد حجمش 40 گیگه.

12. zilyzal

zilyzal 「真島吾朗」
    Gold User

دوستان کسی اینجا هست که خیلی وقته بازی کنه و بتونه جواب سوالام رو بده؟

من از پچ 3.3.5 (wotlk) دیگه بازی نکردم اون موقع هم توی سرورای کرکی بازی میکردم چندین ساله بازیو گذاشتم کنار چندبار خواستم بیام سمت بازی به دلایل خیلی مختلف نشد الان وقت ازاد دارم تصمیم گرفتم برم سراغش
    از اونجایی که حوصله لول آپ ندارم (در حالت عادی کلا از لول آپ بدم میاد این بازیم که درکنار بازیای هم سبکش طولانی ترین زمان رو برای لول آپ نیاز داره ازون طرف هم انقدر هیرو لول آپ کردم دیگه حالم بهم میخوره وقتی اون محیط ها و ماموریت های تکراریو برای لول آپ میبینم) از طرف دیگه هم میخوام زودتر کاراکترو فول لول کنم برای گلد جمع کردن و wow token خریدن بخاطر همین بوست رو میخوام همون اول بزنم (چجوری میشه رو کاراکتر استفادش کرد؟) چه هیرویی پیشنهاد میدید که روش بزنم بیشتر از همه با rogue و pala و druid خوب بازی میکردم هیچ علاقه ای هم به pvp ندارم فقط pve بازی میکنم اکثر اوقات هم تکی میرم (منظورم raid های لول پایین و اینجور چیزاس) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ خودم نظرم رو paladin هست بیشتر برای لول آپ از 100 تا 110 بهترین کار و راحتترینش چیه
    برای یه پلیر تازه وارد چقدر سخته گلد جمع کردن و خرید wow token؟ حدود 5-10 ساعت در روز میتونم بازی کنم یه پیش زمینه ای هم از بازی دارم البته بازی نسبت به 3.3.5 خیلی تغییر کرده
    یه سرور هم برای horde بگید ایرانی هم توش نباشه مهم نیست سرورش خوب باشه
    teleport توی بازی به چه صورته؟ تو سرورای کرکی معمولا یه npc میذارن که امکان تلپورت به مکان های مختلف رو میده
    اگه راهی یا پیشنهادی برای گلد جمع کردن دارید بگید توی شغل ها نظرم روی mining و alchemy و blacksmith هست به بقیه زیاد علاقه نداشتم شایدم چیزای جدیدی اضافه شده باشه که خوشم بیاد محدودیت انتخابشون چندتاس؟ قدیم یادمه محدودیت داشت
    توی چیزایی که به بازی اضافه شده احتمالا بخش های مهمی هم هست اگه چیزی هست که لازم باشه اوایل شروع باهاش اشنایی پیدا کنم بگید
    ممنون

#13977 zilyzal, ‏Jun 26, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 26, 2017
  13. Satan6396

کاربر سایت

نام:
    HamiD
    درود
    همه کلاس ها خوب هستند و مهم علاقه خودت هست در نتیجه همون پالا رو پلی بده و برای بوست کردن کافیه وقتی لژیون رو اکتیو کردی یه دایره طلایی هست که نوشته 100 بالا گوشه سمت راست ( توی صفحه کاراکتر لیست) روش کلیک میکنی و کاراکتر رو درست میکنی و توی بازی که لاگین میشی لول 100 هست مثل کلاس ترایال .
    روش جمه کردن گلد از طریق ریدهای قدیمی راحت و ثابت هست اما خب محدودیت داری و زمان بر هم هست که در حال حاضر راحت ترین و بی دردسر ترین راه این هست که لول 110 بشی و آیتم لول فالوور هات 900 بشه و میشن هاتو 200% کنی که روزی به هر کاراکتر یه میشن میده که 2000 گلد میده و چه برای این رو و چه برای ریدهای قدیمی رو زدن نیازمند تعداد کاراکتر بالایی هستی مثلا 5+ که گلدش جمع میشه
    برای یه پلیر تازه وارد با روزی 5-10 ساعت پلی تایم هم میتونی از همون ماه اول توکن بخری بستگی داره به روش گلد در آوردن و نوع بازی کردنت
    برای پیدا کردن ریلم خوب شما میتونی این سایت رو چک کنی و البته چون نمیخوایی ایرانی توش باشه درانور یا استوراسکیل رو برو Draenor / Stormscale این رو هم بگم ایرانی همه جا هست فقط مثل کازاک دیگه فکر نمیکنی که wowzone پلی میدی که تو ترید فینگلیش چت کنند پلیرها :))
    و پورتال به کپتال سیتی ها هم از همون ابتدا بوده البته نه به صورت سرورهای پرایویت مثلا توی شاترات و دالاران ( جدید و قدیم) ویل آو اترنال بلوسوم ( پانداریا) برای شهرهای مهم پرتال هست
    پرکاراکتری میتونه دوتا پرفشنال اسکیل داشته باشه و من پیشنهاد میدم یه alchemy داشته باشی هم برای ترنسموت ها و هم برای مونت vail of the sand و اونیکی ورک هم تفاوت چندانی نداره اما شک نکن که تفاوت های اساسی پیدا کردند نسبت به قبل
    و در آخر هم چون میخوایی تازه اکانت رو بسازی میتونی از RAF استفاده کنی که مزایای زیادی داره و اگر خواستی رف بشیم من میتونی 50000 گلد بهت بدم برای شروع بازی و یه کاراکتر هم برات بوست میکنم و ....
    دیگه خسته شدم بس تایپ کردم :) اگر هر پرسش دیگه ای چه در مورد RAF و چه در مورد بازی داشتی بتل تگ و یا تلگرام رو ادد کن

zilyzal و A5Dot این نوشته را Like کرده اند.
  14. zilyzal

zilyzal 「真島吾朗」
    Gold User

ممنون بابت جوابتون درمورد فالوور ها و سیستمش یه توضیح میدید چون این مورد قبلا نبوده توی یوتوب یه ویدئو ازش دیده بودم ولی توجه نکردم ببینم چجوریه
    این 200% شدن میشن ها به چه صورته؟ یکم درموردش توضیح دیدید
    مطمئنید میشه برای ماه اول گلد رو جمع کرد؟ بنظمر یکم غیرممکنه 220k گلد
    اگه فقط دوتا میشه برداشت که یکیشو alchemy میگیرم یکی دیگشم mining شنیده بودم راه خوبی برای گلد جمع کردنه
    یه توضیح مختصر هم در مورد raf بدید تقریبا میدونم چکار میکنه اگه بخوام استفاده کنم که فکر کنم باید کاراکترو از لول 1 بالا ببرم باز دردسره با این xp boost ی که میده تقریبا چقدر طول میکشه لول کاراکتر فول بشه کلا ارزش داره raf کنم یا همون بوستو بزنم خودم بازی کنم؟
    امشب بازیو دانلود میکنم یه 14 روز رایگان فکر کنم داشت که قبلا فعالش کردم ولی نیم ساعتم بازی نکردم اگه تونستم با پشتیبانی صحبت میکنم دوباره برام فعالش کنن یکم تو بازی بگردم بعدم بگیرمش
    اديت: دوستاني كه اينجا بازي ميكنن كشور اكانتشون رو روي كجا گذاشتن؟ براي من فكر كنم امريكا باشه براي تبديل توكن به بالانس مشكلي برام به وجود نمياره؟

#13979 zilyzal, ‏Jun 26, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 27, 2017
  15. Satan6396

کاربر سایت

نام:
    HamiD
    سیستم فالورها از درانور ادد شده و اینکه چطور میتونید 200% کنید با استفاده از اکوئپ منت هایی که فالور ها میگیرند و یا همراهی با تروپ ها
    برای RAF هم که یه راهنمای کلی نوشتم و پایین پست هام لینکش هست که در کل یه چیز جدایی از بوست هست و من میتونم 50-60 هزارتا بهت کمک کنم و خلاصه شدنی هست گلد در آوردن همونطور که گفتم بستگی داره به روش بازی کردنت
    و در آخر شما باید یک اکانت و یا wow جدید بسازید ( ترجیحا اکانت جدید بسازید و ریجن رو همون ایران انتخاب کنید ویا هر کشوری که خواستید فقط آمریکا نباشه چون توی کارنسی به مشکل بر میخورید) و خیلی وقت هست که دیگه اون لیمیت تایم رو برداشتند و شما اکانتتون استارتر میمونه تا لول 20 بدون محدودیت زمانی

A5Dot و zilyzal این نوشته را Like کرده اند.