امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
New York Daily News
80

ثبت شد.

پ.ن: به علت تعییر و اضافه شدن پست اول به تمامی صفحات لطفاً استارتر تاپیک Meta ـی بازی رو به پست اول اضافه کنند و همچنین با دقت و نظم بیشتری روی پست اول نظارت داشته باشید، البته این صحبت در مورد تمامی تاپیک های امتیاز صدق می کند. با تشکر

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا
من عادت کردم دیگه به بازی :D
با گوش دادن کاستام یکم اوضاع داستان بهتر شد ولی حرف کیوان یکم نگرانم کرده :D
فعلا پیش میرویم :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
من عادت کردم دیگه به بازی :D
با گوش دادن کاستام یکم اوضاع داستان بهتر شد ولی حرف کیوان یکم نگرانم کرده :D
فعلا پیش میرویم :D
سلام شیخ :D

کامنت کیوان رو نخوندم چی گفته عآمآ :D نظر بنده اینکه شما هرکی هرچی گفت کاریت نباشه فقط ازش لذت ببرن. تنها مشکل من با MGS5 اینکه یه سری از چیزاش وقت کشی مطلقه. وقت کشی به معنای واقعی کلمه. مثلا من 75 ساعت بازی کردم به جرات میتونم بگم 20 ساعتش پرت بوده :D.

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
دو نقد جدید در متا ثبت شده

GameCritics - 6/10
It's kind of insane that the spiritual follow up to Peace Walker and easily the most ambitious Metal Gear title to date somehow winds up as arguably the least interesting entry overall, but there it is.

VideoGmaer - 9/10
Still, I'm confident in calling Metal Gear Solid 5 the best game of the year, a vast undertaking where Kojima's reach hasn't exceeded his grasp, a game where a big story doesn't happen to you. Instead, you happen to it, slowly but surely. You may be surprised who you end up becoming.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
در مورد یکی از نکاتی که GameCritics به بازی اساره کرده ؛

نمیدونم یا من درک درستی از این لغت "Spiritual Follow Up" ندارم که همون ادامه معنوی میشه یا سایته Bull$Hit تحویل داده....
ولی به هیچ وجه این بازی ادامه ی معنوی Peace Walker نیست !!

بلکه ادامه ی Peace Walker یا بهتر Ground Zeroes هست...

حالا اگه Gameplay-Wise اساره کرده که مکانیزم بازی ادامه معنوی PW هست میشه قبول کرد ولی به طور کلی نه !!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
استفاده از لفظ "پایگاه مادر" هم در نــوع خودش از نکات جالب نقــد بازیسنتر بود!:D بطور عجیبی یاد ضد لبه افتــادم...!:D
Everything is is rewind for me :crying1: :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
این نقد کجاس؟!
رو این لینکی که گذاشتی کلیک میکنم اخطار ۵۲۲ میده!
ویرایش :‌مشکل از مرورگرم بود که درست شد!
-----------
نقد خوبی بود ولی چرا اینقدر کوتاه و کم حجم؟! انتظار یه بررسی مفصل رو داشتم :d
ولی بازم تشکر

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
استفاده از لفظ "پایگاه مادر" هم در نــوع خودش از نکات جالب نقــد بازیسنتر بود!:D بطور عجیبی یاد ضد لبه افتــادم...!:D
Everything is is rewind for me :crying1: :d

هر چیزی رو که بشه به فارسی ترجمه کرد و معنی درستی بده، ترجمه می کنیم. این دستور کار تحریریه ـست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر