PlayStation Call Of Duty: Black Ops III | PSN

به نام خدا!

سلام بر همه
بعد از عرضه بازی برای دعوت یکدیگر و گذاشتن ID های خودتون و همچنین دعوت به Clan و غیره از این تاپیک استفاده کنید تا هم از سردر گم شدن اعضا در تاپیک های بی مورد و هم از شلوغی بخش جلو گیری بشه.

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19
ممنون بخاطر راهنمایی.
میخام آنلاین بازی کنم playstation network sign in میاد ، با گوشی رفتم رو سایت ثبت نام کردم و وقتی میخوام وارد حسابم بشم تمام مراحل رو میرم اما روی please wait گیر میکنه چندتا سایت هم رفتم اما جواب نداد .راحل ؟

منو اد کنید:
capitan704

بچها کلن دارید؟

Last edited by a moderator:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان بازیش از نظر داستان و آنلاین ارزش خرید داره ؟
به Advanced Warfare میرسه ؟ چون تا به این لحظه من نخریدمش (خیلی هم با AW حال کردم)
کسی که بازی رو خورده میتونه یه امتیاز منصفانه از نظر گرافیک،داستان،آنلاین بین این بازی و AW بده تشکر.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان بازیش از نظر داستان و آنلاین ارزش خرید داره ؟
به Advanced Warfare میرسه ؟ چون تا به این لحظه من نخریدمش (خیلی هم با AW حال کردم)
کسی که بازی رو خورده میتونه یه امتیاز منصفانه از نظر گرافیک،داستان،آنلاین بین این بازی و AW بده تشکر.
بخش داستانی در یک کلام آشغاله :) میشه با بازی های شوتر موبایل مقایسش کرد
بخش مالتیپلیر فوق العادس... کاملا پیشرفت کرده و با کلی قابلیتای جدید خیلی لذت بخش شده
البته اگه طرفدار Call of duty های قدیمی بودی شاید از این حالت تخیلی و رنگارنگش خوشت نیاد

• Like
Reactions: Mohammad®eza

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19
سلام به همه.من بازی رو تموم کردم بعد بازی pes زو گذاشتم .وقتی بازی call of duty رو گذاشتم save پاک شده بود مشکل چیه ؟چکار کنم که دفعه دیگه این مشکل پیش نیاد .

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان این بازی بلک اوپس 3 نیاز به آپدیتی چیزی داره ؟! من میرم تو بازی تو منو ها فقط گزینه زامبی فعاله ! باقی گزینه ها غیر فعالن چرا ؟! ممنون میشم یکی توضیح بده باید چیکار کنم

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19
سلام به همه.کسی فرمان +پدال گاز خوب برای ps4 سراغ داره.تو سایت دی جی کالا فرمان بازی لاجیتک بود، اما خیلی گرونه، کسی ارزون تر سراغ داره؟

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19
سلام به همه.کسی فرمان +پدال گاز خوب برای ps4 سراغ داره.تو سایت دی جی کالا فرمان بازی لاجیتک بود، اما خیلی گرونه، کسی ارزون تر سراغ داره؟

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر