P.T | PC

images

Developer: Farhad Qureshi
Publisher : ???
Platforms : PC-MAC OS-Linux
Release Date : Summer 2015

حتما تعجب کردید، Farhad Qureshi در یک اقدام جالب ، عنوان استاد کوجیما به نام P.T که قرار بود که یک عنوان رایگان پیش از عرضه Silent Hills عرضه شود و در سال 2014، با موفقیت زیادی همراه شد اما امسال به دلایلی انی عنوان و همینوطر SHS کنسل شد، این طراح ( که فکر کنم ایرانی یا هندی باشه) یک شبیه ساز واقعی از عنوان P.T به PUNITY ساخته است که در ظرف 104 ساعت، این عنوان را ساخته است اما شاید این عنوان در حدواندازه P.T اصلی نباشد، معما های بازی گاهی آسان تر شده (فکر کنم یک نوع باگ باشد) و گرافیک بازی هم به خصوص Enemy بازی ، چندان از کیفیت خوبی برخوردار نیست. اما قابلیتی که تازه ایجاد شده این است که در ابتدای بازی، شخصیت با چراغ قوه وارد خانه می شود (در صورتی که نسخه اصلی P.T ، بازی در همان ابتدا در خانه متروکه است!)

این بازی رایگان و حجم آن 65 مگابایت است!

سایت دانلود : PuniTy - PT hallway recreation by jedlondo
لینک سالم تر : http://s3.picofile.com/file/8203759834/PuniTy_64bit_2.zip.html

SYSTEM REQUIREMENT LABS :

CPU : Core 2 Duo E7300 2.66 Ghz
RAM : 2 GB DDRII
VGA : Nvidia 88000 GT
Directx 10
H.D.D : 500 MB

عکس های بازی :

Xv%2BllH.jpg

mmHeE6.jpg

rGQIbo.jpg

HZOZn5.jpg

توجه : این همان عنوان P.T این طراح است، به نظرم در شبیه سازی موفق عمل کرده است!

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من این بازی رو در PS4 تجربه کردم اما تموم نکردم ، به نظرم واقعا ترسناک هست و یه جاهایی آدم رو شوکه میکنه ، همین اول قسمت که توی خونه هستیم من 2 ساعت فکر میکردم که چیکار باید بکنم ، با چشمان متحرک توی قاب های روی دیوار :d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یک بار بازی کردم ر.ی PS4 در حالی که با هدفون گوش میدادم صدا را که خوب تمرکز کنم
فقط دهن سازنده سرویس که اون شب دهنم سرویس شد
حتی به منوی Pause هم رحم نکرده بود
هیچوقت هم روی هیچ پلتفرمی بازی نخواهم کرد

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
هر کسی که دانلود کرده، نظرشو بگه، بعد یه جایی آپلود کنه و لینک خوبی بده، چون این سایت، برای دانلود هی قعطه و وصل میشه!

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
یه بازی دیگه به اسم «Allison Road» داره میاد که به شدت شبیه «Silent Hills» هست. امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاد چون واقعا جای خالی «Silent Hills» احساس می‌شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر