Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من دیگه واقعا نمیتونم ادامه بدم هی باید بریم چاقو بذاریم زیر گلوی یه ادمی بریم با فلانی صحبت کنیم بعد بریم یکیو بکشیم خیلی تکراریه فک نمیکردم اینقدر اشغال باشه
نه مصطفی بعد اون چند ساعت اول که کسل کنندس وسطا یکم تنوع بیشتر میشه میری تو کشتی و.. برو یکم جلو

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اپدیت 1.07 اش نمیدونم کل اپدیت هاشه یا نه ولی نردیک 6 گیگ اپدیت داره فقط اپدیتشم احتمالا واجبه با این وضعیت پرفرمانس بازی ولی فعلا نگرفتم نصبش هم اعصاب خرد کنه بازی های دیگه باز داخل منو میرفتن تا نصف نصب

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من اپدیتشم کردم هوش مصنوعی خیلی بهتر شد بازی رو نرمال و قسمت نشانه گیریش رو سخت گذاشتم خطای تیرش عالی شده و از لحاظ روایت و داستانی خیلی قوی و غنی و صداگزاری عالی دوبلور ها ولی گرافیکش ضعیفه روزش شهر یک فیلتر بدی داره از دور که محو کرده و خالی از کلا ادم هست یکجورایی انگار فقط تمرکز رو داستان و پیشبردش بوده گیم پلی هم خوبه Melee های خوب و ضربات خوب و تیراندازی و گان پلی اشم خوبه فقط حوصله سربره یکم ولی تم داستانیش خیلی عالیه
پدر جیمز یا پدر روحانی یکی از بهترین شخصیت هایی که میبینید تو یک بازی ویدیویی

• Like
Reactions: Romell

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
من بازی رو بدئن اپدیت شروع کردم همون اوایل بازی هستم اون ماموریت که میری از روی میز دوتا پرونده برمیداری دوتا از ماموریت های اصلی بازی هس

عنوان ماموریت رو گزاشتم تو اسپویلر

میخوایتم بدونم اپدیت کنم این درست میشه یا باید سیو پاک بشه از اول برم ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
اقا بخرم ارزش داره؟داستانش چطوریاس؟
داستانش فوق العاده است.مخصوصا کاگردانی کات سنس ها و دیالوگ ها.واقعا در بخش داستانی و صداو موسیقی کم و کاستی نداره.
ولی از لحاظ ماموریت ها خیلی تکراریه.
گرافیک داغونه.
گان پلی و اسلحه های بازی هم خیلی خوبه.ماشین های بازی هم با اینکه تعدادشون خیلی کمه ولی میشه کاستومایز زیادی روشون انجام داد.
در کل ارزش یه بار تجربه کردن رو داره.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
رو هارد بازی خیلی سخت میشه ادم حوصلش نمیکشه اتو ایمینگ هم ورداری فقط باید کاور بگیری تیرت هم تموم شه هیچی به رگبار میبندن

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
613
نام
آرش
اقا بخرم ارزش داره؟داستانش چطوریاس؟
اگر واسه داستان میخوای اره خوبه , بقیش نظر شخصی و تجربه من افتضاح ! یکی از خسته کننده ترین بازیها . قبل اینکه تمام کنم فروختم بازیو اینقدر تکراری بود .
تا حالا ندیده بودم یه بازی تک تک مرحله اش یه ماموریت و یه شکل باشه ! حتی بعد از چند وقت مکانهای انجام ماموریت هم تکرار میشه در این حد !
گرافیک هم ضعیف , تو کات سین ها البته نه خیلی خوبه . شهر هم در حد واکینگ دد خلوت و بی روح ! حالا میشه شهر خلوت رو جالب درورد ولی این خیلی مردس دیگه

خلاصه به نظر من اگه به خاطر یه داستان و روایت قوی میتونی از ضعفهاش چشم پوشی کنی ارزش داره ! ( بازم میگم نظر شخصی منه )

• Like
Reactions: mohsen2012

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
والا من بعد نیم ساعت بازی کردن دیسک رو در اوردم در جا فروختم.!!!!
.

سه تا dlc کیفیت بازی رو خیلی بالا می بره
مطمئنم نظرتون عوض میشه اگه نسخه ی کاملش رو بازی کنید بنظر من که بازی خوبی هست.
دوستان یک سؤال داشتم بنده بازی رو کامل تموم کردم و همه ی اون جعبه های شنود رو با ترانزیستور ها هک کردم و الآن دیگه هیچی موجود نیست و کلی ترانزیستور دارم و توی نقشه هم که میگردم باز هم از این ترانزیستور ها هست برای جمع کردن!
میخواستم بدونم این ترانزیستور ها کاربرد دیگه ای هم دارن؟ الآن حدود 190 تا دارم
و اینکه جایی هست که داستان اصلی بازی بصورت فارسی نوشته باشن و توضیح داده باشن؟

Sent from my Tapatalk

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام دوستان من میخوام بازی رو بگیرم مثل مافیا یک میشه تو شهر گشت زد و پلیس بیشتر از چهل مایل بری جریمه کنه یا ماشین از چراغ قرمز رد شه جریمه شی و سوال دوم بازی در حد مافیا2 هست مافیا1 که کلا تو دنیا مثلش نیست یک بازی بی نظیر مخصوصا مرحله کشتی بی نظیر بود یادش بخیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر