Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
حالا کی گفته مافیا 2 شاهکاره؟ متا ی 74 رو 360 گرفته رو پی سی هم 77 این کجاش شاهکاره!!

منم از روی متا بازی نمیکنم و بازی یا فیلم یا سریال ها اصلا برا م مهم نیست که متاش کم باشه یا زیاد... من به این دوستمون خاستم جواب بدم چون به بازی ای که نه متای بالایی گرفته نه جایزه ی خاصی گرفته میگه شاهکار... ایشون یا معنی شاهکار رو اشتباه فهمیدن یا...... چون به هر حال چه خشومون بیاد چه نیاد در این صنعت معیار شاهکار بودن یک عنوان یا جایزه هست یا متای بالا یا در نهایت فروش بالا...
درضمن شاید نمره ی بعضی از سایت های ضعیف خنده دار باشه ولی وقتی که یک بازی موفق نباشه میبینی که اون سایت ها بهش رحم هم کردن.... اینم باز میگم من از روی نمره یا حرف مردم بازی یا .... انجام نمیدم به عنوان مثال اگر همین مافیا 3 نمره ی صفر هم میگرفت باز من چون به نسخه ی اولش خاطره دارم بازیش رو میخریدم.... چون به هر حال اسم MAFIA داره.
8-} انصافا تو نوشته م کلمه ی شاهکار رو به کار بردم؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
شاید دلیل اینکه بازی Mafia 2 با بازخورد های خوبی مواجه نشد این بود که خیلیها این بازی رو با نسخه اول مقایسه میکردن(و البته با GTA IV).درصورتی که اگر این بازی رو مافیا 1 مقایسه نکنیم،شاهد بازی خوب و جالبی هستیم که به نظر من مستحق چنین نمراتی نبود
مافیا 2 حقش همین بود اینا اومدند زرنگ بازی کنند و بازی رو ناقص عرضه کردند که بعد بتونند با dlc هاش پول به جیب بزنند (که البته همین کار رو هم کردند ) اینکه خیلی ها کوبیدنش کاملا حقش بود بازی 8 سال بعد از مافیا اومد ولی حتی free ride نداشت که بگیم owـــه (extreme free ride هم ازشون نخواستیم )
منتقد ها مثل ما گیمر ها حسی که بازی بهشون میده رو زیاد مورد توجه قرار نمی دهند همه چیز رو تو یه چهارچوب فنی بازی می بینند که خوب مافیا 2 ناقص بود

اینجوری که شما تعرفی کردی میشه شاهکار...
نه په من بودم به مافیا گفتم شاهکار:))
من میگم مافیا شاهکاره
مافیا 2 متوسطه
مافیا 3 یه آشغال به درد نخوره

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال

من میگم مافیا شاهکاره
مافیا 2 متوسطه
مافیا 3 یه آشغال به درد نخوره
منم ميگم مافیا 2 به بازی خیلی خیلی خوب بود مافیا 3 رو نمیدونم( بعد از اینکه بازی کنم )نظر نهایی میدم فقط موضوع اینجاست که سایت هایی که نمره پایینی به مافیا 3 دادن و کسانی که بازیش کردن و بدشون اومده از اون طرف نقاط خوب بازی هم نظرشون جلب کرده اگه زبانت خوبه یه نگاهی به سایت ها بکن اگه که نه همین سایت های داخلی...

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,250
تو اپدیت اخری چقدر خوب شده بازی.مشکل frame pacing خیلی رو مخ بود کاملا برطرف شده و خیلی روان شده بازی.مشکل قاطی کردن اب و هوا هم درست شده.
Vito رو کشتم :D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ما هم بالاخره بازی رو گرفیتم و دو سه ساعتی بازی کردم . ( رو ps4 ) . واقعا این ایراداتی که به بازی میگرفتن کاملا به جا بود ، گرافیک ، گیم پلی ، رانندگی همه چی خیلی بد بود تا اینجا . ولی من شنیده بودم داستان بازی خیلی خوبه ، منتها تا اینجا که اینطور نبود و همه ماموریت ها به کشتن افراد خلاصه میشه .
تا آخر هم همینطوره یا داستان و ماموریت ها بهتر میشه ؟

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
من چند روزیه درگیر این بازیم. از داستان و شیوه روایت غیر خطیش خیلی خوشم اومد ولی خب بازم جذابیتش تا وسطای بازیه بعدش خسته کننده میشه. گیم پلی هم که نگم بهتره، فقط کافیه یه هفت تیر داشته باشی و به لطف هوش مصنوعی پشمی میتونی همه ی مراحل رو با هفت تیر و مخفی کاری رد کنی. بقیه ی سلاح ها کاربردی واسه من نداشتن! مراحل بازی کلا توی بازجویی شخصی خاص، نابود کردن محموله، کشتن فرد خاص خلاصه میشه. کل 25 ساعت بازی همش همیناست. به شدت کسل کننده ست مراحلش. هدف من از تموم کردن بازی و مراحل مسخرش فقط این بود که به پایان بازی برسم.
دوستانی که میخوان این بازیو تجربه کنن، اصلا فکر خریدش رو از سرتون دربیارید. فقط کرایه اش کنید. کمتر از یه هفته میشه بازیو تموم کرد. اصلا ارزش خرید اورجینال نداره این بازی.

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
دوستان بازی ارزش خرید داره؟باگهاش برطرف شده با آپدیتهای جدید؟
داداش اصلا و ابدا ارزش خرید اورجینال نداره. فقط کرایه اش کن که بعدا پشیمون نشی. به قول معروف "خشت اول که نهد معمار کج ..." واسه این بازی مصداق داره. بازی از بیخ باگ داره، آپدیت ها فقط واسه ماست مالیه!!!

• Like
Reactions: Ardi360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر