1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Mafia III

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Mini3oy, ‏Jul 28, 2015.

1. WikiVB سابق کاربر سایت

نام:
    Mostafa

MAFIA III
    تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
    سازنده : Hanger 13
    ناشر : 2K Games
    سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
    پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
    خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
    فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

Mafia III Reveal Trailer
    720p || 1080p

Mafia III
    One Way Road - Story Trailer
    720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش: ‏Apr 24, 2016
    Octienne, kamyy, MaMaSaN و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    محمد
    منم از روی متا بازی نمیکنم و بازی یا فیلم یا سریال ها اصلا برا م مهم نیست که متاش کم باشه یا زیاد... من به این دوستمون خاستم جواب بدم چون به بازی ای که نه متای بالایی گرفته نه جایزه ی خاصی گرفته میگه شاهکار... ایشون یا معنی شاهکار رو اشتباه فهمیدن یا...... چون به هر حال چه خشومون بیاد چه نیاد در این صنعت معیار شاهکار بودن یک عنوان یا جایزه هست یا متای بالا یا در نهایت فروش بالا...
    درضمن شاید نمره ی بعضی از سایت های ضعیف خنده دار باشه ولی وقتی که یک بازی موفق نباشه میبینی که اون سایت ها بهش رحم هم کردن.... اینم باز میگم من از روی نمره یا حرف مردم بازی یا .... انجام نمیدم به عنوان مثال اگر همین مافیا 3 نمره ی صفر هم میگرفت باز من چون به نسخه ی اولش خاطره دارم بازیش رو میخریدم.... چون به هر حال اسم MAFIA داره.

3. کاربر سایت

شاید دلیل اینکه بازی Mafia 2 با بازخورد های خوبی مواجه نشد این بود که خیلیها این بازی رو با نسخه اول مقایسه میکردن(و البته با GTA IV).درصورتی که اگر این بازی رو مافیا 1 مقایسه نکنیم،شاهد بازی خوب و جالبی هستیم که به نظر من مستحق چنین نمراتی نبود

Pyramid Head و Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    babi
    8-} انصافا تو نوشته م کلمه ی شاهکار رو به کار بردم؟

5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    اینجوری که شما تعرفی کردی میشه شاهکار...
    نه په من بودم به مافیا گفتم شاهکار:))

6. کاربر سایت

نام:
    محمد
    مافیا 2 حقش همین بود اینا اومدند زرنگ بازی کنند و بازی رو ناقص عرضه کردند که بعد بتونند با dlc هاش پول به جیب بزنند (که البته همین کار رو هم کردند ) اینکه خیلی ها کوبیدنش کاملا حقش بود بازی 8 سال بعد از مافیا اومد ولی حتی free ride نداشت که بگیم owـــه (extreme free ride هم ازشون نخواستیم )
    منتقد ها مثل ما گیمر ها حسی که بازی بهشون میده رو زیاد مورد توجه قرار نمی دهند همه چیز رو تو یه چهارچوب فنی بازی می بینند که خوب مافیا 2 ناقص بود

من میگم مافیا شاهکاره
    مافیا 2 متوسطه
    مافیا 3 یه آشغال به درد نخوره

Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    babi
    منم ميگم مافیا 2 به بازی خیلی خیلی خوب بود مافیا 3 رو نمیدونم( بعد از اینکه بازی کنم )نظر نهایی میدم فقط موضوع اینجاست که سایت هایی که نمره پایینی به مافیا 3 دادن و کسانی که بازیش کردن و بدشون اومده از اون طرف نقاط خوب بازی هم نظرشون جلب کرده اگه زبانت خوبه یه نگاهی به سایت ها بکن اگه که نه همین سایت های داخلی...

8. کاربر سایت

نام:
    سام
    تو اپدیت اخری چقدر خوب شده بازی.مشکل frame pacing خیلی رو مخ بود کاملا برطرف شده و خیلی روان شده بازی.مشکل قاطی کردن اب و هوا هم درست شده.
    Vito رو کشتم :D

9. کاربر سایت

نام:
    على
    حجم اپدیت چقدره؟

10. کاربر سایت

نام:
    سام
    130mb

11. کاربر سایت

نام:
    مهدي
    ما هم بالاخره بازی رو گرفیتم و دو سه ساعتی بازی کردم . ( رو ps4 ) . واقعا این ایراداتی که به بازی میگرفتن کاملا به جا بود ، گرافیک ، گیم پلی ، رانندگی همه چی خیلی بد بود تا اینجا . ولی من شنیده بودم داستان بازی خیلی خوبه ، منتها تا اینجا که اینطور نبود و همه ماموریت ها به کشتن افراد خلاصه میشه .
    تا آخر هم همینطوره یا داستان و ماموریت ها بهتر میشه ؟

12. کاربر سایت

من چند روزیه درگیر این بازیم. از داستان و شیوه روایت غیر خطیش خیلی خوشم اومد ولی خب بازم جذابیتش تا وسطای بازیه بعدش خسته کننده میشه. گیم پلی هم که نگم بهتره، فقط کافیه یه هفت تیر داشته باشی و به لطف هوش مصنوعی پشمی میتونی همه ی مراحل رو با هفت تیر و مخفی کاری رد کنی. بقیه ی سلاح ها کاربردی واسه من نداشتن! مراحل بازی کلا توی بازجویی شخصی خاص، نابود کردن محموله، کشتن فرد خاص خلاصه میشه. کل 25 ساعت بازی همش همیناست. به شدت کسل کننده ست مراحلش. هدف من از تموم کردن بازی و مراحل مسخرش فقط این بود که به پایان بازی برسم.
    دوستانی که میخوان این بازیو تجربه کنن، اصلا فکر خریدش رو از سرتون دربیارید. فقط کرایه اش کنید. کمتر از یه هفته میشه بازیو تموم کرد. اصلا ارزش خرید اورجینال نداره این بازی.

Ƥ.s.Y.c.H.o, soheil_63 و usmarine این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

اخرین اپدیت چنده؟

14. کاربر سایت

نام:
    Nightwing
    بازی مفتش گرونه متاسفانه حیف مافیا که به اینجا رسید...

15. کاربر سایت

مشکل اصلی بازی نه گرافیکش هست نه باگ هاش
    مشکل اصلی ماموریت های مسخره و بی هدف و فوق العاده تکراری هست این بازی اگر مامورت های جذابی داشت با همین گرافیک و باگ های نمره بالای 80 داشت

Ƥ.s.Y.c.H.o, Lions Gate و Mohamad_ndr این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    اردلان
    دوستان بازی ارزش خرید داره؟باگهاش برطرف شده با آپدیتهای جدید؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید