Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تکسچرهای بازی بخصوص تو نماهای نزدیک خیلی داغونه
امیدوارم یه دستی بهش بکشن
یه سری مشکلات گرافیکی دیگه هم داره که تو اون تریلر ۲۰ دقیقه ای واضح هست که خیلی مشکل داره
اصلا نمایشاش منو رولی جان جذب نکرد ، گرافیک از اولین نمایش تا الان خیلی مشکل داره ، بعضی جاها واقعا در کنار نسخه 2 هم هم سطح هست ! انیمیشن ها هم وضع خوبی ندارن ، پرتاب کردن Molotov به عنوان مثال ، حالا گرافیک اصلا مهم نباشه و بذاریمش کنار ، شخصیت بازی هم یه شخصیت مافیایی نیست و بیشتر شبیه یه قلدره ، از اینم بگذریم ! داستان بازی ـم که اصلا حس و حال مافیا نیست و بیشتر شبیه یه انتقام شخصی ـه (البته اینو حدس میزنم و دقیق نمیدونم) ، تنها نکته مثبتش شهر ـشه نیو اورلئان که شهر پویا و زنده ای ـه. ذکر کنم که من طرفدار این سری هستم اما این نسخه ـش زیاد جالب نبوده تا اینجا ، امیدوارم بازی اصلی بهتر بشه ...

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
نمیدونم اما بازی سنگینی بازی های قبلی رو نداره به همین دلیلم شبیه Godfather 2 شده من دوست داشتم گانینگ بازی سنگین تر باشه اما اینطوری نیس رانندگیشم بنظر من به قبلیا مخصوصا یک نمیرسه هرچن هنوز خوبه. کاراکتر بازی هم به Gta بیشتر میخوره تا مافیا

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
نمایش بازی نسبت به قبلی ها خیلی بهتر شده.
ماشین ها (فارغ از انفجارشون که گفتن مربوط به نشون دادن سریع نحوه انفجار و این چیزا بوده) خیلی فزیک بهتری داشتن. تا تست نشه نمیشه قطی نظر داد ولی دیگه توی فرمون گرفتن هم اون حس یهو به چپ و یهو به راست شدن ماشین رو ندارن.

انیمیشن های دعوا و این ها هم خوب بود. شاید یه مافیا به اون معنا که سر دسته باشی و بری اخاذی کنی نشه، ولی بازی قشنگی فکر کنم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر