1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Mafia 3 l PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Hamidreza, ‏Jul 28, 2015.

1. Time to Change ناظم انجمن

نام:
    حمیدرضا

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 15, 2016
    mafia.gta, Barcelona FC, trainer و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Gold User

توی همین صفحه 5 پست برید بالاتر جوابتون هست.
    اگه تازه بازیو شروع کردید فکر کنم یه مقدار جلوتر امکانش براتون باز میشه
    توی صفحه سلاح ها یا همون weapon wheel که با نگه داشتن اسکرول موس باز میشه هست (اگه اشتباه نکنم پایین صفحه بود دقیق یادم نیست)

3. کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوستان من داخل مرحله River row و داخل چپتر tail bagman to union stash هرچي اكتيو ابجكت رو ميزنم نشون گري داخل نقشه نمياد ؟!

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید