کلاه برداری کاربر mahdi007 با کمک همسر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
به نام خدا ...
دوستان من نمیخواستم این تاپیک رو ایجاد کنم چون فکر نمیکردم 1 درصد این اقا به این شغل رو اورده باشن.با 32 سال سن و زن و بچه . ایشون یکی از کاربران نسبت قدیمی اینجا بودن که با این نامها اینجا فعالیت میکنن.با همینا امتیاز میدن به خودشون و متاسفانه کلاهبرداری میکنن.

مهدی ولیخانی

mehran2033 ... mahdi007 ... TITAN FALL ... SONY-PS

یوزر بازی سنتر : http://forum.bazicenter.com/members/15771/
یوزر بازی سنتر : http://forum.bazicenter.com/members/107362/
یوزر بازی سنتر : http://forum.bazicenter.com/members/112107/
یوزر پرشین تولز که محروم از فعالیت تجاری شدن : mehran2033 | انجمنهای پرشین تولز

ایشون 1 ماه قبل از عید از من اسکین گینتاما خرید بازارسنتر که پولش رو داد و حتی 1 عروسک هم روش بود گفت بچم میخوادش که دادیم 15 دلارم خریده بودیم مفت به این ادم.خلاصه 1 اسکین دیگه سفارش داد و خانمشون هم تمام کارهای صحبت با من و کارت به کارت رو انجام میداد ... خلاصه بعد از کلی اصرار یه اسکین دیگه دم عید خواستن و ما هم فرستادیم به مبلغ 100 تومن . همون موقع به دلم افتاد میخواد بپیچه اما انقدر خانمش زنگ زد گفتم بفرستم به هر حال بازی سنترم امتیاز داشت.خلاصه فرستادم و قرار شد تا ظهر واریز کنن

فردا صبحش خانمشون پیامک دادند 7 صبح که سری زنگ بزنم کار واجبی دارن.ما زنگ زدیم فرمودن اقا مهدی معتاده و حالش بد شده پول نیست تو خونه 40 تومن بریزید ظهر برگردیم 140 میریزیم با هم . منم براشون فرستادم 1 درصدم فکر نمیکردم این ادم قصد کلاهبرداری داشته باشه
حلاصه گذشت و من به خانمشون میگفتم پول چی شد به بهانه های مختلف میپیچوندن تا اینکه گفتن قهرمان قایقرانی کشورن و تو ملایر سری تو سرا دارن و یه بیماری لاعلاج دارن خیالم راحت باشه اما با گفتن یه جمله فهمیدم که این 2 قصد کلاهبرداری دارند
خانمشون این وسط برای اینکه پول رو ندن به هر دری زدن.اول گفتن اسکین رنگش رفته در حالیکه اسکینای من یه مورد خرابی نداشته تا الان.بعد گفتن عروسکی که مجانی دادم بهشون رو دستفروش های ملایر میدن 1000 تومن در حالیکه خودم خریده بودم 15 دلار از چین.
خانمشون به گفته همین اقا بدون اینکه به این اقا بگن میخواستن 20 تومن 20 تومن پول من رو از یکی از فروشنده های pt قرض کنن.که اسمش رو نمیگم
اما من به این اقا گفتم ماجرارو ... خدا میدونه اینا مشکل دارن واقعا یا همدستن ما 4 ماه و نیم به خاطر زندگیشون سکوت کردیم اما سکوت دیگه جایز نیست

خلاصه پول رو طلب کردم و منو پیچوندن ... شوهرم ماموریته ... با یارانه این ماه میدیم .جون بچمون میدیم ...راضی میشی عیدی بچه هامو بدم بهت؟ خلاصه اقای کلاهبردار دید راهی نمونده ... به من انگ رابطه با خانمش رو زد و گفت در جریان نیست خانمش پول گرفته که پول و نده ...
گفتن خانواده زنم دارن میان تهران که خدمتت برسن.که من بترسم پولمو نگیرم.

غافل از اینکه من مدارک دارم و کار خدا پیامکهای همسرشون رو نگه داشتم ... پیامکهای خانمشون رو نشون دادم. دیدن نه راهی نمونده خلاصه مارو به بازی گرفتن.این برج میدم اون ماه با یارانه میدم .. زنم رو انداختم بیرون چون سر تو کلاه گذاشته و ... شد 4 ماه و نیم که وعده پرداخت با یارانه این ماهشون مصادف شد با خاموش شدن گوشی ایشون.
در این بین تازه به من میگفتن بگذر از پولت گفتم چرا؟ گفتن نداریم ...
بعدا رفتم دیدم ایشون پول منو ندارن اما 2 تا کنسول دارن و چپ و راستم دارن براشون بازی میخرن و به ریش ما میخندن.در سایت همسایه کلا محروم از فعالیت تجاری میشن به محض لاگین شدن.
ایشون طبق گفته چندین کاربر همه جا خانمش رو میندازه جلو که کارش پیش بره.حتی برای پول من خانومش رو مامور میکنه از چند نفر پول قرض بگیره که پول منو بدن. قرضم میکنه اما به من نمیدن و اون دوستانم به زحمت پولشون رو پس گرفتن.

ادرس و شماره تلفن رو دارم ساکن ملایر هستن و گویا مغازه هم دارند ...
با توجه به داشتن ادرس و تلفن از طریق فتا پیگیرم.
مدیران هم هر کدوم مدارک رو خواست تصویر پیامک ها رو میفرستم براشون.
به هر حال مواظب این ادم شیاد باشید.نزارید از انسانیت شما هم سو استفاده بشه.

http://uupload.ir/files/aaya_003.jpg

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
ببخشيدا ولى حقته.آدم نديده و نشناخته پول ميفرسته برا زن مردم؟معلومه ديگه ميخواسته بپيچه به بازى.حالا هم جاى اينكه اينجا اين مسائل رو بيان كنى ياد بگير تا تو معاملات اينترنتى و آشنايى هاى اينجورى به كسى اعتماد نكنى.
دليل نميشه تا با زنش حرف زدى پول بفرسى براش.هر كه اينارو بخونه پيش خودش فكر ميكنه كه يه جاى كار خودتم ميلنگه.مگه كسى فروش اينترنتى نسيه هم ميده؟حالا نسيه دادى م پس ندادن،بعد بازم پول فرستادى براشون؟
اگه واقعا همچين كارايى كردى ببخشيد خيلى ساده اى،اگه هم چيزى اين وسط هست كه نگفتى اينجا جاى شكايت نيست. دوست عزيز.

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
بهت حق میدم. گوش نکن به حرف بقیه. هر مردی وقتی یک زن بهش زجه کنه مثل یخ آب میشه.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بهت حق میدم. گوش نکن به حرف بقیه. هر مردی وقتی یک زن بهش زجه کنه مثل یخ آب میشه.

دوست عزيز الكى احساسيش نكن،همين الان اكثر كلاهبردارايى كه تو مملكت داريم زنن.چرا؟به دليل همين حرفى كه شما دارى ميزنى.همين فرق گذاشتنا باعث شده راحت بتونن تو مملكت ما از موقعيتشون سواستفاده كنن و مردا رو خر كنن.
مرد كسيه كه فكر كنه،نه با يه عشوه يا ناله خر شه.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
ببخشيدا ولى حقته.آدم نديده و نشناخته پول ميفرسته برا زن مردم؟معلومه ديگه ميخواسته بپيچه به بازى.حالا هم جاى اينكه اينجا اين مسائل رو بيان كنى ياد بگير تا تو معاملات اينترنتى و آشنايى هاى اينجورى به كسى اعتماد نكنى.
دليل نميشه تا با زنش حرف زدى پول بفرسى براش.هر كه اينارو بخونه پيش خودش فكر ميكنه كه يه جاى كار خودتم ميلنگه.مگه كسى فروش اينترنتى نسيه هم ميده؟حالا نسيه دادى م پس ندادن،بعد بازم پول فرستادى براشون؟
اگه واقعا همچين كارايى كردى ببخشيد خيلى ساده اى،اگه هم چيزى اين وسط هست كه نگفتى اينجا جاى شكايت نيست. دوست عزيز.

اول اینکه ندیده نشناخته نبود و چند وقت قبلش معامله داشتیم و اینجا هم امتیاز داشت ... و اونطور که خودش مودب حرف میزنه پشت تلفن یه اعتمادی ایجاد شده بود
به هر حال من حساب دیگه ای رو این ادم کردم و اگرم به زنش پول دادم چون همون اسکینارم زنش خرید و گوشی دست اون بود از اولین معامله بعضی وقتام خودش جواب میداد
7 صبح به ما پیام داد که فلانی داره میمیره و حقیقت اینه که معتاده.دیگه مبلغم اونقدری نبود که فکر کنم کلاهبرداریه و من رو حساب انسان دوستی اینکارو کردم که برسن بیمارستان ظهرم هم پوا اسکین و هم اینو میفرستن دیگه. چه میدونستم مردم حاضرن زنشونم بچسبونن به من به خاطر 40 تومن
همین ماجرا رو هم توی pt نوشتیم یکی از کاربرا گفت کلا زنش رو میندازه جلو توی معاملات و با اونم همین کارو کرده که بعد مدعی بشه که به زنم پول دادی
یعنی یه کار کاملا حرفه ای که مو لا درزش نره طرفم به خاطر همین حرفها و قضاوت شما بگه بی خیال شکایت نکنم ...
در صورتی که ما ریگی به کفشمون نبود حتی پیامک دارم که گفته به شوهرم نگو که پول فرستادی اخه مرده منکر شد کلا.منم همون پیامک و فرستادم واسه شوهره ... پس خیالت راحت مشکلی نبوده.
حالا نمیدونم شما شاید جنسیت توی کمک به دیگران مهم باشه برات اما واسه من فرقی نمیکرد زنه یا مرد.اونجوری که اون گفت معتاده حالش بده دل سنگم اب میشد
اینم باز در نظر داشته باش ایشون قبلش معامله داشت با من پس یه ذهنیتی از قبل بوده وگرنه تو برخورد اول که جنس و نمیدیم روشم کرایه بدیم به طرف
حتی همین ادم زنگ زد به مادر من که چرا به زن من پول داده؟بعد که پیامکها رفت براشون خودش عذر خواهی کرد و گفت که زنش رو انداخته بیرون از خونه و چون دارن طلاق میگرن من از پولم بگذرم...
که فهمیدم همه اینا رو میگه که از دادن پول فرار کنه.
- - -ویرایش - - -

دوست عزيز الكى احساسيش نكن،همين الان اكثر كلاهبردارايى كه تو مملكت داريم زنن.چرا؟به دليل همين حرفى كه شما دارى ميزنى.همين فرق گذاشتنا باعث شده راحت بتونن تو مملكت ما از موقعيتشون سواستفاده كنن و مردا رو خر كنن.
مرد كسيه كه فكر كنه،نه با يه عشوه يا ناله خر شه.

شما یه مقدار سعی کن مودب باشی ... بله کلاهبرداری ملیونی یه چیزی اما واسه 40 تومن شما زنت رو راضی میشی اصلا رو بزنه به کسی؟
این ضعف مردم نیست ... پدر سوختگی یه عده ادمو نمیشه به حساب ضعف گذاشت ... همین کارا باعث بی اعتمادی میشه ...
شما فک کن این زن راست میگفت و به بیمارستان میرسید طرف ادم جون یه ادمو نجات میده ... ولی اینا همین دلرحمی مردم و هدف قرار میدن
این تاپیک هم ایجاد شده که کسی اشتباه منو تکرار نکنه .و ایشون رو بشناسن اینجا
وگرنه هم خودشون هم خانمش پرونده جاری دارن توی فتا

آخرین ویرایش:

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
چرا ملت یهو هوس کردن هی تاپیک کلاه برداری اینا بزنن اخر زمون شده والا!

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
عجب:| این مهدی که از بچه های قدیم اینجا بود اصلا توقع نداشتم :|

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
چرا ملت یهو هوس کردن هی تاپیک کلاه برداری اینا بزنن اخر زمون شده والا!

ملت میزنن که بقیه گول نخورن
دزدی و کلاهبرداری خیلی زیاد شده . دیگه از ابرو و ناموس و بچه که بالاتر نداریم.طرف همونارم میندازه جلو واسه 140 تومن.حاضره زن خودش رو ببنده به مردم که پول مردم و نده.
منم قبل این ماجرا فکرشم نمیکردم همچین چیزی پیش بیاد و وجود داشته باشه اما متاسفانه واقعیه.

- - -ویرایش - - -

عجب:| این مهدی که از بچه های قدیم اینجا بود اصلا توقع نداشتم :|

چطوری فراز؟
والا منم همینطور. برای همین 4 ماه و نیم صبر کردم گذاشتم پای نداری اما دیدم نه این بابا دو تا کنسولم داره و بساط تفریحشم به راهه ... فقط پول منو نمیخواد بده.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
درود خدمت مسعود عزیز
مسعود جان این قضیه رو میتونی خیلی راحت شکایت کنی و پیگیر بشی با شناختی که از شما دارم بعید میدونم اینکار رو انجام ندی اما حتما پیگیر شو کاری که انجام دادن از یه کلاهبرداری اینترنتی ساده خیلی فراتر هست درضمن بابن انگی که بهت چسبوندن در مورد رابطه و ... به سادگی میتونی اعاده حیثیت کنی و چند برابر پولتو زنده کنی شخصا اگه موقعیت شما رو داشتم انجام میدادم شده آخر سر خسارتمو مستقیم واریز حساب محک میکردم اما حساب این خونواده محترم رو کف دستشون میزاشتم

یکی از این همسر ها هم خدا نصیب بهرام امامی پور بکنه فکر کنم اونم به آرزوش برسه :d

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
چرا دروغ میگی ؟
اگه اسکینه من بد بود چرا دوباره خریدی که پولشم نداشته باشی؟
چرا به خانومت گفتی پول از من بگیره ؟
اگه منکر بدهیت هستی هم پیامک خودت رو بزارم اینجا؟
مدیران لطفا پا نکنن من عکس پیامک ها رو بزارم ... پولمونو خورده کلاهبرداری کرده فحشم باید بخوریم؟

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
خدمت دوستان بگم من جواب ایشون رو دیگه اینجا نمیدم اگه مرد باشه میره دادسرا .اون موقع بهش تفهیم خواهد شد که کی باعث شده که همسر بنده زنگ بزنه .خیلی راحت

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
آقای مسعود اینجا چاله خونه یا جای دعوا نیس که شما راه انداختین.....
هیچ کدوم از بچه های اینجا هم فک نکنم پروانه ی قضاوت (قاضی) داشته باشن.....
شما هدفت هشدار دادن بود که خیلی خوب و دقیق رسوندی.....ما بقی رو اگه حرفی دارین با هم اینجا جاش نیس

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خدمت دوستان بگم من جواب ایشون رو دیگه اینجا نمیدم اگه مرد باشه میره دادسرا .اون موقع بهش تفهیم خواهد شد که کی باعث شده که همسر بنده زنگ بزنه .خیلی راحت

خدا پدرتم حفظ کنه جوابی نداری بدی ... همه چیز گویاست ... حرمت نگه داشتم چندتاشم نزاشتم اینجا اما شرم کن ... جلو اون بچه خجالت بکش که گفتی عروسک و بده به بچمم گریه نکنه
خانومت اومد گفت اصلا عروسک و ندادی به بچه ... واسه یه عروسک سر منو کلاه گذاشتی الان با دیدن اسکینای دزدی که چسبوندی به دستگاهت امیدوارم خوشحال باشی

آخرین ویرایش:

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
mahdi007 اگه تا الان هم مجرم نبودی و صرفا متهم بودی از الان به خاطر توهینی که کردی مجرمی!
واقعا 140 تومن ارزش این همه بالا پایین و کل کل داره پسر خوب!
تو فک می کنی همیشه زنده هستی و هیچ وقت نمی میری،خب اگه طلب داره ازت این بنده خدا پولش رو بده هم خودت رو خلاص کن هم طرفت رو!
من خودم مرد قانونم چندین و چند مورد از این دعواهای الکی رو دیدم که به نزاع های خونین و حتی قتل منتهی شده،یه مورد سر 12 هزار تومن نفر به طلبکارش چاقو زد،چند ماه فراری بود بعد که آگاهی گرفتش و حسابی از خجالتش هم در اومدن همکاران،4 میلیون دیه داد و 5 ماه هم رفت زندان فقط به خاطر 12 تومن.تو تا حالا تو بازداشت آگاهی بودی؟؟
طعم دستبند رو چشیدی!
خب مرد حساب بیا موضوع رو مثل انسان حل کن قبل از این که کارت با این آقا بالا بگیره!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر