سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خوبین ؟ من فایروال و اینام خاموشه ، آنتی ویروس هم ندارم رو سیستم ، یه 7 گیگ از بازی رو تونستم انتقال بدم ، از اونجا به بعد هر بار که برنامه PSX رو که باز میکنم ارور Input String میاد ، نمیدونم باید چی کارش کنم ؟

اون ارور اصلا مهم نیست

حتما آخرین اپدیت بازی رو نداری که این مشکل برات پیش اومده ، آخرین آپدیت بازی رو بزار کنار بقیه فایلها تا منتقل بشه

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
یه سوال دارم
من چنتایی بازی قبلا ریختم و مشکلی نبود
الان یه بازی زدم دانلود ولی لینک DP بهم نمیده psx مشکلی نیس؟

لینک میده ولی به ترتیب نیست
یه کار دیگه ای هم میتونی بکنی
کد بازی رو تو pkgfinder بزن چنتا لینک میده که یکیش DPه

horizon

کاربر سایت
Dec 10, 2011
53
سلام دوستان...امروز داشتم یه بازی انتقال میدادم به 12 گیگ رسیدم که یهو نوشت cannot download و بعدش هر کاری کردم نتوستم بازی رو انتقال بدم بعدش برنامه رو بیرون زدم و با نت عادی ادامه ی دانلود زدم بازهم نوشت cannot download اولش فکر کردم که دستگام جا نداره و یه بازی رو پاک کردم و ادامه ش دادم بازهم همون پیغام...حالا اون بازی رو که پاک کرده بودم وارد لیست کردم دانلود کردم ولی اونم میزنه cannot download...بازیها آخرین آپدیت هستن و دیتاشون کامله...یه چیز عجیب تر اینه که وقتی وارد اکانتم میشم و روی بازی مد نظر میزنم که دانلود بشه تو قسمت دانلود دستگام نمیره...سالهاست که بازی ها رو انتقال میدم اولین باره که اینطور میشه...راه حل چیه؟؟؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان...امروز داشتم یه بازی انتقال میدادم به 12 گیگ رسیدم که یهو نوشت cannot download و بعدش هر کاری کردم نتوستم بازی رو انتقال بدم بعدش برنامه رو بیرون زدم و با نت عادی ادامه ی دانلود زدم بازهم نوشت cannot download اولش فکر کردم که دستگام جا نداره و یه بازی رو پاک کردم و ادامه ش دادم بازهم همون پیغام...حالا اون بازی رو که پاک کرده بودم وارد لیست کردم دانلود کردم ولی اونم میزنه cannot download...بازیها آخرین آپدیت هستن و دیتاشون کامله...یه چیز عجیب تر اینه که وقتی وارد اکانتم میشم و روی بازی مد نظر میزنم که دانلود بشه تو قسمت دانلود دستگام نمیره...سالهاست که بازی ها رو انتقال میدم اولین باره که اینطور میشه...راه حل چیه؟؟؟؟؟
تو یه قسمتی فکر کنم میتونید جزئیات اون ارور رو ببینید چک کنید ببینید چیزی مثل File Corrupted ننوشته؟ من یبار موقع دانلود دیتا به مشکل خوردم و یه پارت ناقص دانلود شده بود این ارورو گرفتم
اگه مشکلتون از همین مورد باشه باید اون پارتی که میخواد انتقال بده و ارور دریافت میکنیدو دوباره دانلود کنید

horizon

کاربر سایت
Dec 10, 2011
53
تو یه قسمتی فکر کنم میتونید جزئیات اون ارور رو ببینید چک کنید ببینید چیزی مثل File Corrupted ننوشته؟ من یبار موقع دانلود دیتا به مشکل خوردم و یه پارت ناقص دانلود شده بود این ارورو گرفتم
اگه مشکلتون از همین مورد باشه باید اون پارتی که میخواد انتقال بده و ارور دریافت میکنیدو دوباره دانلود کنید
متاسفانه برای اکانتی که بازیها توش بودن مشکل پیش اومده بود و اکانته خراب شد...

دوست عزیز من یه اکانت دیگه گرفتم و ظاهرن مشکل از اکانت نیستش و تمام دیتاها رو نمیتونم انتقال بدم...و پیغام File Corrupted رو بم نشون میده...تا حالا 2 تا بازی از یه اکانت و 1 یه بازی دیگه از اکانت دیگه رو امتحان کردم...اینم اضافه کنم که یه بازی که قبلن دیتاهاشو ریخته بودم پاکش کردم و از نو به لیست دانلود اضافش کردم ولی بازهم پیغام File Corrupted رو نشون میده...واقعن گیچ شدم نمیدونم چیکار کنم.

Last edited by a moderator:

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
سلام دوستان من psx ام کانکت نمیشه هر چی هم فایروال دارم بستم اما بازم وصل نمیشه

دوستان من وقتی با نت معمولی وصل میشم کانکشن من نات تایپ 3 میشه واسه همین نمیتونم از psx استفاده کنم؟یا به اون ربطی نداره؟

کسی پیدا نشد یه جواب به ما بده؟

Last edited by a moderator:

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
سلام دوستان، سوال داشتم!
من با این برنامه کلی دیتا ریختم بدون کوچکترین مشکلی، ولی بعد از نصب آنتی ویروس (eset smart) با اینکه تمام firewall هارو خاموش میکنم ولی بازم مشکل عجیب هست
با اینکه تو تست کانکشن کنسول اینترنت وصل هست، ولی به شبکه پلی استیشن وصل نمیشه و میزنه failed, تو آنتی ویروس هرچی بود و خاموش کردم ولی این مشکل حل نشد
کسی از دوستان میدونه راه حلش چیه؟
Obtain ip address: successful
Internet connection: successful
PSN sign in: failed
NAT type: failed
... Failed
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان، سوال داشتم!
من با این برنامه کلی دیتا ریختم بدون کوچکترین مشکلی، ولی بعد از نصب آنتی ویروس (eset smart) با اینکه تمام firewall هارو خاموش میکنم ولی بازم مشکل عجیب هست
با اینکه تو تست کانکشن کنسول اینترنت وصل هست، ولی به شبکه پلی استیشن وصل نمیشه و میزنه failed, تو آنتی ویروس هرچی بود و خاموش کردم ولی این مشکل حل نشد
کسی از دوستان میدونه راه حلش چیه؟
Obtain ip address: successful
Internet connection: successful
PSN sign in: failed
NAT type: failed
... Failed
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

پاک کن آنتی ویروستو، Avast نصب کن

• Like
Reactions: hrm

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من نت تایپم 3 هست ولی تا 12.7 گیگ تونستم انتقال بدم بعدش گیر کرد ؟ ربطی ب نت تایپ داره ؟ آخه تا 12.7 رفتش

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A02387_00-BATTLEFIELD01000-A0117-V0100-DP.pkg
این نمونه لینکی هست که ب من میده اون dp آخرش چیه چیکارش باید کنم ؟
این اولین پارتم نیست پارت های 3 ب بعده و دقیقا نمیدونم چندمیه

آپدیت 1: بعد از کلی کلنجار رفتن یک سری از مشکلاتم حل شد که نتیجه رو اینجا میذارم شاید ب درد کسی بخوره:
-اگه فایل آخرش DP بود همون رو دانلود کنید مشکلی نداره لازم نیست چیزی از اون رو تغییر بدید(بچه ها صفحه های قبل گفته بودن این رو )
-فایل که آخرش server=... نوشته دقیقا از قسمت سرور پاکش کنید حل میشه (که تو پست اول گفته بودن )
--یه مشکل دیگه که خیلی از بچه ها دیدم گفتن data is corrupted هست که فقط کافیه یک بار برنامه ی psx رو با فولدرش شیفت دلیت کنید بعد دوباره اون رو از حالت زیپ در بیارید و اجراش کنید درست میشه

آپدیت 2 : لزومی نداره که لینک ها حتما آخرش pkg. باشن مثل این لینک (یک لینک کامل هست ):
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net/gs2/ppkgo/prod/CUSA02387_00/20/f_272fe4fe773bd0fdf2f0d419479d21c2b02ddb5a
0f685222b8bbc71706a900d5/f/EP0006-CUSA02387_00-BATTLEFIELD01000-A0117-V0100_
2.pkg?downloadId=0000001e&du=000000000000001e00e2236b55cefb57&downloadType=ob&product=0187&threadId=1

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

oopsina

کاربر سایت
Dec 23, 2017
15
بچه ها , در باره ی ارور string is not correct یه راه حل پیدا کردم. وقتی میخاین وارد نرم افزار بشین تو قسمت پورت , هر عددی هست رو پاک کنین و وصل شین تا ارور بده . بعد قطع کنین و دوباره اجرا کنین و ایندفه همون پورت درست رو وارد کنین. احتمالا حل میشه. کلا بدونین این ارور مربوط به عدد هایی هست که در ورودی خودش یا شما وارد میکنین. با همون عدد ها یکم بازی کنین و پاک کنین و خودتون وارد کنینو از این کارا . اینطوری حل میشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر