سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
:-?
معمولا دو دلیل رایج داره یکیش اینه که سیستم خیلی ضعیف باشه یکی دیگه هم اینکه درایوتون تقریبا پر باشه و فضای کافی نداشته باشه
اگه توی این دو مورد مشکلی ندارید راه حلی ندارم براش ولی میتونید یبار مستقیم از پی سی به کنسول وصل کنید ببینید سرعتش درست میشه یا نه
فضا که زیاد ندارم اما بقیه چیزایی که گفتید درست هست. مستقیم وصل می کنم سرعت 13 مگ میشه

ALIREZA A.T.A

کاربر سایت
Jun 5, 2016
5
خيلى ممنون بابت كمكاتون من از طريق فايل dp تونستم ديتاى انتيل داون رو تكميل كنم ولى ديتا تايتان فال دو تكميل نشد و نميدونم چى كار كنم حجم dp اخري كه دانلود كردم ٣٤ مگبود

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
چه اروری دریافت میکنید؟ اگه امکانش بود یه عکس از نرم افزار بذارید که راحتتر بشه تشخیص داد

نرم افزار ارورنمیده روقتی شروع به انتقال میکنه قبل از انتقال داخل کنسول ارور میده و میگه فایل قابل دانلود نیست البته من از شماره 0 تا 3 دانلود کردم که حجمش میشه 13 گیگ(فایل _3 حدود 1 گیگ بود)
ولی حجم فایل تو کنسول 17 گیگه حالا نمیدونم اون گیگ کجاست؟

P@rtex

کاربر سایت
Jul 1, 2017
31
سلام
من میخواستم بازی driveclub با گیم‌آیدی CUSA 00003 که ریجن ۲ هست رو به ورژن 1.28 آپدیت کنم از طریق PSX download helper ولی برنامه دو تا لینک میده مطابق تصویر که لینک‌ها هم متفاوت هستن. من باید کدومو دانلود کنم؟

psx.jpg

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
من میخواستم بازی driveclub با گیم‌آیدی CUSA 00003 که ریجن ۲ هست رو به ورژن 1.28 آپدیت کنم از طریق PSX download helper ولی برنامه دو تا لینک میده مطابق تصویر که لینک‌ها هم متفاوت هستن. من باید کدومو دانلود کنم؟

View attachment 77847

سلام
هر دو
حجم اپدیت اگه بیشتر از 4 گیگ باشه در ادامه تعدادش بیشتر هم میشه!
اینها فایلهایی هستن که کنسول داره دانلود میکنه هر چنتا که تو لیست میاد باید با psx دانلود کنی یا کنسول خودش دانلود میکنه

• Like
Reactions: P@rtex

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نرم افزار ارورنمیده روقتی شروع به انتقال میکنه قبل از انتقال داخل کنسول ارور میده و میگه فایل قابل دانلود نیست البته من از شماره 0 تا 3 دانلود کردم که حجمش میشه 13 گیگ(فایل _3 حدود 1 گیگ بود)
ولی حجم فایل تو کنسول 17 گیگه حالا نمیدونم اون گیگ کجاست؟
یه عکس از نرم افزار بذارید مشخص میشه اون گیگ کجاست
شما کلا برای انتقال به دیتا (اگه بازیو هنوز منتقل نکردید) - اپدیت و dp نیاز دارید
باید چک کنید ببیند کدومو ندارید
سلام

View attachment 77847
هردو
اون لینک اول هم اخرش عدد هست باید تغییرش بدید از 0 تا 4 میره جلو و هرکدوم یه پارت 4 گیگی هستن (بجز اخری که 2 گیگه) همشون هم باید دانلود بشن

• Like
Reactions: P@rtex

P@rtex

کاربر سایت
Jul 1, 2017
31
یه عکس از نرم افزار بذارید مشخص میشه اون گیگ کجاست
شما کلا برای انتقال به دیتا (اگه بازیو هنوز منتقل نکردید) - اپدیت و dp نیاز دارید
باید چک کنید ببیند کدومو ندارید

هردو
اون لینک اول هم اخرش عدد هست باید تغییرش بدید از 0 تا 4 میره جلو و هرکدوم یه پارت 4 گیگی هستن (بجز اخری که 2 گیگه) همشون هم باید دانلود بشن

دومی فقط ۶۸ مگابایته ولی اولی‌ها 4 تا 4گیگی و یه دونه 1.5 گیگی هستش

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
اینم عکس البته ببخشید کیفیتش پایینه
20170730_015536_1_.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اکه وقتی کنسول ارور میده برنامه به اینصورته مشکل از فایلا نیست فکر نکنم بتونم بیشتر راهنماییتون کنم متاسفانه ی
باید چک کنید ببینید مشکل از کجاست فیکسش کنید اول تو psx چک کنید ببینید تمام قسمتای local ادرس فایلی که روی سیستم هستو داده باشن مثل توی عکسا بعدم اگه قبلش یه مقدار منتقل کرده و بعد ارور داده با نت یه مقدار از کنسول دانلود کنید دوباره با psx وصل کنید
کاری از دستم برنمیاد چون نمیدونم مشکل از کجاست :(

• Like
Reactions: sayron_14

ebi 09

کاربر سایت
Jun 3, 2011
30
سلام
دوستان psx كانكشن برقرار نميكنه و موقع تست كانكشنش failed ميشه!
اخيرا اين مشكل به وجود اومده برا خودم و سيستم يكي از دوستام ! فايروال و همه چي هم خاموشه
با يه سيستم ديگه هم امتحان كردم نشد، كسي ميدونه چه مشكلي ايجاد شده؟

Saeed-007

کاربر سایت
Oct 26, 2016
2
باسلام. من ديتا رو از طريق برنامه روي دستگاه ريختم اما يه قفل كوچيك كنار عنوان مونده و وقتي روي بازي كليك ميكنم منو به استور ميبره دليلش چيه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر