سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام.مدتیه سرعت دانلود از سرورهای این برنامه برای من کم شده.یا اگر چند فایل رو باهم برای دانلود بزنم تمام سرعت رو به یه پارت میده و پارتهای دیگه سرعتی ندارن.کلا سرعت دانلودم زیاد بالا و پایین میشه.
راه حلی برای مشکلم وجود نداره?
دو‌تا راه داره
اول اینکه توی برنامه دانلد مننجر تعداد پارتهای دانلود رو بزاری روی ۱یا ۲ خودش روی ۱۶ هست
راه دوم استفاده از سایتهای لیچ کردن لینکها که لینکها روی سرورهای ایران قرار بگیره ،هم پولیش هست هم مجانی :)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان. من دیشب اومدم آپدیت 1.18 بازی Killzone: SF رو کنم دیدم اول به PSX یه فایل 4 مگی داد، بعد که دانلود اصلی شروع شد خود آپدیت 3 گیگی رو داد. منم با PSX جفتشونو دانلود کردم. اما امروز که آپدیت رو داخل دستگاه ریختم دیدم بعد از ریختن ارور Can't Install میده. خواهشا راهشو نشون بدید که باید چیکار کنم؟
پاک کن آپدیتو از اول بریز
اون فایل ۴مگابایتی هم حتما لازمه و باید پیش فایل اصلی باشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کنارش بود. من کدومو باید Select کنم؟ اون یکی رو خودش ادامه میده؟
داداش دو‌تاشو بزار کنار هم
داخل setting برنامه psx تیک auto replace file رو بزار بعد آدرس فولدری هم که فایل ها داخلشه بده به برنامه اتوماتیک فایلها منتقل میشه

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
hrj5zxgw7r6ltadv8x5y.png

مشکل چیه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از صبح کلا برنامه باز نمیشد ویندوز رو عوض کردم تا باز بشه و الان یه بار باز شد و بازم به فنا رفت . ای خدا :(

اهان فهمیدم چرا اینطوری میشه، سمت راست پایین اونجا که برنامه های در حال اجرا هست، ببین اونجا بازِ یا بسته؟ اگه باز بود ببندش

اگه اونجا نبود از داخل Start Task Manager برنامه رو پیدا کن End Task بزن. این مشکل به خاطر اون فایلهایی .dll که داخل پوشه هست درست میشه. واسه خودم با پاک کردن و دوباره اجرا کردن درست شده بود

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اهان فهمیدم چرا اینطوری میشه، سمت راست پایین اونجا که برنامه های در حال اجرا هست، ببین اونجا بازِ یا بسته؟ اگه باز بود ببندش

اگه اونجا نبود از داخل Start Task Manager برنامه رو پیدا کن End Task بزن. این مشکل به خاطر اون فایلهایی .dll که داخل پوشه هست درست میشه. واسه خودم با پاک کردن و دوباره اجرا کردن درست شده بود

دقیقا همینه . چون تو صدم ثانیه که میزنم رو برنامه بالا میاد این ارور ، یه جور انگاهر رفته تو حافظه اش . ولی هرچی گشتم فایل psx پیدا نرکدم .با اسم دیگه نیستن ؟

- - -ویرایش - - -

درست شد ، netframwork رو یه بار مجدد نصب کردم حل شد ، مرسی علی جون :x

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
درود مجدد
اگر بزاریم مثلا 10 گیگ دانلود بشه تو کنسول بعد 8 گیگ مونده باشه بیام به صورت تقریبی تعیین کنم از پارت سوم به بعد بگیرم و با این نرم افزار منتقل کنم به کنسول میشه؟؟؟
چون الان برا من همچین شرایطی هست...
با توجه به راه نما پیش رفتم
الا یک گیگ تقزیبا مونده که دیگه دانلود نمیشه!!!!من پارت اخر رو بهش معرفی کردم بازم نمیشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر