معرفی بازی انلاین ARK: Survival Evolved

معرفی بازی انلاین

سلام بر همه

این تاپیک رو زدم برای معرفی این بازی که یکی از سرگرم کننده ترین بازی های بود که کردم .......

کسانی که بازی رو خریدن و رو استیم بازی میکنن خواهش میکنم اکانت استیمشون رو بدن تا به پست اضافه کنم تا بشه تجربه بهتری داشت تو بازی.....

این تاپیک هر شب ابدیت میشه در صورت نیاز

خوب اطلاعات بازی

Title: ARK: Survival Evolved
Genre: Action, Adventure, Indie, RPG, Early Access
Developer: Studio Wildcard , Instinct Games , Efecto Studios , Virtual Basement
Publisher: Studio Wildcard
Release Date: Jun 2, 2015

خوب سوالا هایی که ممکنه پیش بیاد

این بازی چه سبکی داره دقیقا چه هدفی داره و چه طوری اغاز میشه ؟
شما در این بازی نقش یه شخصو دارید که عین انسان های اولیه بدون هیچ چیزی در یه جهان رها میشد همراه یه بقیه بازیکنها بعد شما باید دنبال منابع مورد نیاز باشید برای زنده موندن مثلا باید چوب جمع کنید تا بتونید تبر بسازید بعد کلنگ برای خرد کردن صخره و بعد منابع جمع کردن برای ساختن یک خونه برای پناه گرفتن همه اینها در کنار بقیه بازیکن ها صورت میگیره که میتونن یه قبیله تشکیل بدن و در کنار هم به جمع کردن منابع و ساختن خونه گروهی بپردازن و به شکار حیوانات ما قبل تاریخ برن و غذا پیدا کنن .......

انواع سلاح ها
شما در این بازی از انواع سلاح ها از نیزه تا اسلحه های پیشرفته رو به رو هستید که از انسان اولیه تا انسان های متمدن که از شرابط برای بهره برداری از منابع موجود در اونجا هست رو به رو هستید.....

شما هنگام ورود به بازی به همراه بقیه بازیکن ها باید به دنبال منابع قبل از شب شدن و تهیه سرپناهی برای سپری زمان باقی مانده و قوی تر شدن هستید

a8yt62zfqxomtgt2f1v9.jpg

2jmxgy8ga52dum2duksq.jpg

y1yd90wcp88kst8oyw5m.jpg

f5zsdtwbjzxd8iezrrz7.jpg

cfrmgwa1ebc9xo70oxgm.jpg

tl1qyxk6msok7cfc9qc7.jpg

f82nvdc8831bf397mr8b.jpg

ado64mb6mqah3tdd5lgs.jpg

7s9css994ldydhngatlj.jpg

sc11xz0e4ewuob9i8mai.jpg

ub5g7tz828ksmkhbau2o.jpg

c57ysj3b5kry1wv5prfl.jpg

lcy96j4o1zjorvzrln7c.jpg

51tfyiiotez2rttlbxv9.jpg

of9lq2znjkg4ypfmcg0m.jpg

zbbruphptdkjczxs0sfb.jpg

w9in2jnbn1iaw7mk64u3.jpg

d2j5ou4ls6awzazp6lab.jpg
qtbwpax86hldw0q95zf5.jpg

j6owaaycxvxjm5m155fr.jpg

ooujqfe6ww79obbqiknz.jpg

anxhxjhjxm2vfp666wnn.jpg
hov9ml10mjdor0083e33.jpg
2oxubbmvygwnyvu1aj3f.jpg
2eaga5m1lrng66fulihl.jpg
pybizarsr77u31y9tku3.jpg
9hajjazupr5lkr8ea7gn.jpg
6zce5t476r2rrsatcuav.jpg
dvx82ofnj9sd5grrvgqx.jpg
ay0odilg8jzaqu79q6iu.jpg
h4s1xva26gv9t5z8katb.jpg
gyyvkj4emb3orp6qykjk.jpg
ozdkzx4uplkjgnck8g8q.jpg
2sc9dg5pd6ikj0l951e2.jpg
2ybxlt5sdfmvyzcz7nd5.jpg
awzt0xjlz2il7zqxad96.jpg
rsho6kfeu5zho2ht7vbm.jpg
9a9106i4zty7ngdlly8h.jpg
cupaccu527dafb27nh9h.jpg
z65shl06uhmtq5qaxf81.jpg
q1n0nytlh5tdm5whne8e.jpg
9niws81sfk9m99ep1kjc.jpg
8cxxqoqafrkibsy3u31i.jpg
z0nz0rnvv05qd7vxvm27.jpg
zuew1jtxo2je0bsxvrcr.jpg
z735hetuxp3wohggxvne.jpg

عکس ها و اطلاعات بیشتر به زودی

یوزر های بچه ها

یوزر انجمنیوزر استیم
ShpAliShp
parsia13parsia13
saeidrezaysaeidrezay
don_strifearianm613
shafaei
shafaei

آخرین ویرایش:

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
اقا من غلط کنم اینو بازی کنم... با GTX 980TI رو مدیوم 17 فریم میده...:| اصلا چرا ایجوریه؟ بازی یک جوریی:|نه منو درست حسابی داره و همه چیز در هم و بر هم هست و تکسر ها بعد یک قرن لود میشن...:|
این بازی حالا حالا ها جا داره تا به یه بازی بی نقص تبدیل شه بزرگ ترین مشکلش هم پرفورمنس افتضاحشه الان اکثرا جوگیر گرافیکش شدن

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام...بازی رو امروز شروع کردم(به سرور 227 هم رفتم)
تنها هم هستم:|....به شدت نیازمند یاری شما:D
ادد کنید: senator76761

سلام بر شما

سرور 227 ایرانی ها زدن دیگه چلنج نداره ما داریم میگردیم یه سرور خوب پیدا کنیم ما چهار بار تو انواع سرور ها رفتیم تا لول 60 هم رفتیم خونه تمام متال دفاعی کامل ولی خوردیم هر چهار بار برای همین داریم دنبال راه کار دیگه ای میگردیم گروه باید بزرگ باشه در حد 15 تا 30 نفره تا بشه یه سرورو کامل گرفت........

الان سرور 227 که کلا زده شده فکر نکنم به جز ابدیت دیگه جذابیتی داشته باشه ....

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سرور 227 الفا ما بودیم که تو نامردی زدمون چون با یه گروه دیگه aliance شده بودیم طرفم اومده بود تو خونه و سیستم دفاعی رو از کار انداخته بود بعد چند تا گیگایی که اورده بود unclaime داده بود شخصی دیگه اونم مارو زده بود
الانم فعلان سرورهای 30 روزه جدید بازی میکنن
179 هم میشه بازی کرد الفا سرور دوست یکی از بچه ها هست
یا صبر کنید سرور ها ریست بشه یا سرور جدید بیاد

• Like
Reactions: kiyanooshn

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سرور 227 الفا ما بودیم که تو نامردی زدمون چون با یه گروه دیگه aliance شده بودیم طرفم اومده بود تو خونه و سیستم دفاعی رو از کار انداخته بود بعد چند تا گیگایی که اورده بود unclaime داده بود شخصی دیگه اونم مارو زده بود
الانم فعلان سرورهای 30 روزه جدید بازی میکنن
179 هم میشه بازی کرد الفا سرور دوست یکی از بچه ها هست
یا صبر کنید سرور ها ریست بشه یا سرور جدید بیاد

سلام بر شما

ما رفتیم سرور 394 پیش یکی از دوستامون که لول 74 هست ........ فقط الفا سرور گفت بازی کنید فقط گیگا رام کنید مساوی میشه با جنگ ما هم گفتیم چشم فعلا بازی میکنم تا لول بالا بشیم بعدا یه فکری براش میکنیم فعلا بازی کردن مهمتر از الفا شدنه یه چند ماهی دوم بیاریم ما که 4 سرور بازی کردیم تا قوی شدیم خوردیم اینجا حداقل قوی میشیم نمیخوریم......:-B

وقتی الفا سرور میشی دیگه اتحاد دوست معنا نداره تو سرور کسی نباید قوی بشه این رسمشه اگه بزاری کسی قوی بشه نمیشه چون بعدا میخوری.......:((

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
shp man player miaram to ham biar berizim ye server o begerim ba 30 ta player to har serveri ke beri mishe alpha shod to chand roz

ما الان سرور 394 هستیم یکی از بچه ها لول 67 هست کمک میکنه میریم بالا الفاشم زیاد قوی نیست انگار و گیرم نمیده فقط میگه گیگا رام نکنید من میخواهم یه بار تجربه الفا شدن رو داشته باشم هر کسی اومد قدمش رو چشم میخواهیم بعده چهار سرور یه بارم یه چیزی بشیم بلاخره ........

تو این سرور خونه افتاده زیاده اومدن یه ماه بازی کردن رفتن اگه همین فردا یه گروه ده نفره جور بشه میتونیم همه رو بزنیم سریع بیایم بالا .......

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بچه ها کسی هست بخواهد بازی کنه ؟

من الان لول 41 هستم داریم خونه رو میبریم یه جا دیگه کم کم خونه کامل شد میخواهیم حیون تیم کنیم کسی هست بگه بازی بلد نابلد من استاد حوصله برای کسایی هستم که بلد نیستن از ابتدایی ترین چیزا رو میگم تا اخرش برعکس دوستام :D

یه چند تا عکسم میزارم فقط ببخشید گرافیکم زیاد خوب نیست جهت تنوع.....

حمله به ترایپی که بدون هیچ گونه حرفی اومده بود حیونای ما رو زده بود فکر کرده بود کسی نمیتونه بزنه اونا رو در اصل میگن فلفل نبین چه ریزه ............

nxwm9ep7kakp86hrdyza.jpg

3az6ezj66ddy3vi1a5lo.jpg

zj6b043002gml52nycs3.jpg

0o66iu69acsdtcn7z5xr.jpg

r8brsd2967ue8ei91knr.jpg

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
منم یکی از اعضای فعال این کلن تو سرور 227 بودم که 3 روز به دلیل مشکلاتی نیومدم بعد که برگشتم دوستان گفتن همچین اتفاقی افتاده
یه چیزی بگم بچه های ایم کلن از سیر تا پیاز منو راهنمایی کردن بسیار با حوصله که اصلا انتظار نداشتم کسی اگر خواست بره باشون تو کلن واقعا لذت میبرید اون کلنی که من بودم اولا چند تا خرابکاری کردم گفتم منو الان میندازن بیرون و اینا.... ولی با حوصله مشکلا رو حل کردیم
یه کلن بود به نام HSLY و اینا قوی بودن با کلن spetnaz این دو کلن جنگ شد بینشون کله HSLY رو هوا کردن بعد یه مدت کاری بشون نداشتن بشدت قوی شدن ما هم هی به صورت passive بازی میکردیم یعنی کاری به هیچکس نداشتیم در حالی که نسبتا قوی بودیم من به نظرم باید تو این بازی هجومی کار کرد قوی بشی امان ندی به بقیه هر کی یکم پا گرفت رو له کنی چون community اینا روسن دیگه روسا هم میدونید دیگه چجورین من وقتی باشون حرف میزدم که چرا مارو زدید یک چیزای عجیبی میگفتن که ادم شاخ در می اورد هی به صورت اروم بازی کردیم تا اینجوری شد

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
منم یکی از اعضای فعال این کلن تو سرور 227 بودم که 3 روز به دلیل مشکلاتی نیومدم بعد که برگشتم دوستان گفتن همچین اتفاقی افتاده
یه چیزی بگم بچه های ایم کلن از سیر تا پیاز منو راهنمایی کردن بسیار با حوصله که اصلا انتظار نداشتم کسی اگر خواست بره باشون تو کلن واقعا لذت میبرید اون کلنی که من بودم اولا چند تا خرابکاری کردم گفتم منو الان میندازن بیرون و اینا.... ولی با حوصله مشکلا رو حل کردیم
یه کلن بود به نام HSLY و اینا قوی بودن با کلن spetnaz این دو کلن جنگ شد بینشون کله HSLY رو هوا کردن بعد یه مدت کاری بشون نداشتن بشدت قوی شدن ما هم هی به صورت passive بازی میکردیم یعنی کاری به هیچکس نداشتیم در حالی که نسبتا قوی بودیم من به نظرم باید تو این بازی هجومی کار کرد قوی بشی امان ندی به بقیه هر کی یکم پا گرفت رو له کنی چون community اینا روسن دیگه روسا هم میدونید دیگه چجورین من وقتی باشون حرف میزدم که چرا مارو زدید یک چیزای عجیبی میگفتن که ادم شاخ در می اورد هی به صورت اروم بازی کردیم تا اینجوری شد

سلام بر شما

اره اون سرور قبله شما ما بودیم که الکی ما رو زدن ما هم رفتم یه سرور بعد شما اومدید شروع کردید و .....

بعد اون سرور باز ما یه سرور دیگه شروع کردیم که تا گیگا رفتیم و تیم کردیم بعد الفا ترسید اومد زد بدون تهدید و چیزی زد .....

الان یه سرور جدید شروع کردیم ولی بچه ها زیاد حال ندارن ولی این سرور دوستانس فقط یک ترایپ هست که اذیت میکنه اونم با ما شروع کرده که دو بار زدمش کلی چیز میز بردیم ازشون و الانم شدید دنبال دو نفرم که بتونن یه زره فعال باشن که کارا پیش بره کلا دو نفر فعال داریم اونم با من میشه دو نفر ولی خیلی خوب داریم پیش میریم اگه کسی خواست بیاد بگه قدمش رو چشم....

• Like
Reactions: senator7676

senator7676

کاربر سایت
Jan 24, 2016
80
دوستان کاربر shp کاملا درست میگه!
الانم اگه فقط چند نفر فعال به کلنمون بیاد(منم باهاشون هستم) عالی میشه و میتونیم به خوبی پیشرفت کنیم!!

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
علی جان الان همه 179 هستیم و اونجا الفا هستیم کل مپ دست ما هست الانم من خودم زیاد بازی نمیکنم ولی نیما و کروش اونجا زیاد بازی میکنن
میتونید بیان اون سرور کلن بزنید سرورش شلوغه
اونجا نیما ادمین هست کاری داشتی میتونی ازش بپرسی id luffy هست

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر شما

میایم ایشالله ببینم میتونم اینو بزنم دلم خونک شه یارو اومد همه حیونا رو زد ما بعدش رفتیم زدیمش بعدش نمیدونم چه طوری ادم میتونه بازی کنه که تو یه شب یه قورباغه لول 60 با یه پتراندون 80 و یه انکیو 40 و تراکو غیره تو یه شب اونم یه نفری بعد فرداش زدمش دوباره و .... دوباره فرداش دیدم خوردیم خدا از این توانا هم به من بده اومده تو سرور هم میگه به من چه تو زدی ادم انقدرم پرو میشه باشه اخه.......

گفت اتش پس گفتم خیال کردی به زودی میام سراغت بقیه شم سانسوری بود........

سرور شما یه خوبی داره یه بدی سروری که نشه رید کرد خاله بازی میشه من دوست دارم زمانی بازی کنم که بشه همه رو زد کلا به این مور علاقه دارم تا دایناسور بازی خوبیش اینه میتونی با خیال راحت بازی کنی........:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر