معرفی بازی انلاین ARK: Survival Evolved

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط AliShp, ‏Jul 12, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    alishp
    معرفی بازی انلاین

سلام بر همه

این تاپیک رو زدم برای معرفی این بازی که یکی از سرگرم کننده ترین بازی های بود که کردم .......

کسانی که بازی رو خریدن و رو استیم بازی میکنن خواهش میکنم اکانت استیمشون رو بدن تا به پست اضافه کنم تا بشه تجربه بهتری داشت تو بازی.....

این تاپیک هر شب ابدیت میشه در صورت نیاز

خوب اطلاعات بازی

Title: ARK: Survival Evolved
    Genre: Action, Adventure, Indie, RPG, Early Access
    Developer: Studio Wildcard , Instinct Games , Efecto Studios , Virtual Basement
    Publisher: Studio Wildcard
    Release Date: Jun 2, 2015

خوب سوالا هایی که ممکنه پیش بیاد

این بازی چه سبکی داره دقیقا چه هدفی داره و چه طوری اغاز میشه ؟
    شما در این بازی نقش یه شخصو دارید که عین انسان های اولیه بدون هیچ چیزی در یه جهان رها میشد همراه یه بقیه بازیکنها بعد شما باید دنبال منابع مورد نیاز باشید برای زنده موندن مثلا باید چوب جمع کنید تا بتونید تبر بسازید بعد کلنگ برای خرد کردن صخره و بعد منابع جمع کردن برای ساختن یک خونه برای پناه گرفتن همه اینها در کنار بقیه بازیکن ها صورت میگیره که میتونن یه قبیله تشکیل بدن و در کنار هم به جمع کردن منابع و ساختن خونه گروهی بپردازن و به شکار حیوانات ما قبل تاریخ برن و غذا پیدا کنن .......

انواع سلاح ها
    شما در این بازی از انواع سلاح ها از نیزه تا اسلحه های پیشرفته رو به رو هستید که از انسان اولیه تا انسان های متمدن که از شرابط برای بهره برداری از منابع موجود در اونجا هست رو به رو هستید.....

شما هنگام ورود به بازی به همراه بقیه بازیکن ها باید به دنبال منابع قبل از شب شدن و تهیه سرپناهی برای سپری زمان باقی مانده و قوی تر شدن هستید

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

عکس ها و اطلاعات بیشتر به زودی

یوزر های بچه ها

[TABLE="width: 500"]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [/TR]
    [/TABLE]

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
    [TR]
    [TD]یوزر انجمن[/TD]
    [TD]یوزر استیم[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]Shp[/TD]
    [TD]AliShp[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]parsia13[/TD]
    [TD]parsia13[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]saeidrezay[/TD]
    [TD]saeidrezay[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]don_strife[/TD]
    [TD]arianm613
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]shafaei
    [/TD]
    [TD]shafaei
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [/TR]
    [/TABLE]

آخرین ویرایش: ‏Sep 29, 2015
  2. کاربر سایت

نام:
    تهمورث
    ممنون میشم تا شب حتما کامل کنید اطلاعاتشو ، یک سوال ببینم اینترنت اذیت نمی کنه ؟ لگ و دیلی نداره ؟!

3. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

چشم حتما الان چون سره کارم زیاد وقت ندارم برسم خونه عکسا رو ردیف میکنم میزارم حله ....

نه من پینگم تو بازی تو بعضی سرور هاش حتی تا 70 هم رسید سرور زیاد داره تو جا های مختلف جهان هر روزم بیشتر میشه نگران پینگ نباشید اگه بازی های مثله Dota 2 یا cs go رو راحت بازی می کنید اینم مشکلی نخواهید داشت .....

4. کاربر سایت

نام:
    بی نام!
    مثل rust میمونه یا بهتره یا بدتره یا ربطی نداره ؟ :D

5. کاربر سایت

نام:
    no one
    من بازیشو خریدم ولی 1 ساعتم بازیش نکردم هنوز خیلی کار داره.... (نظر من در ضمن! من خوره بازی های این سبکی هستم مثل rust , dayz .... همشون بالا 400-500 ساعت پلی تایم دارم ولی اینو خوشم نیومد).

6. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام بر شما

از نظر محتوا نه شبیه نیستن اما از نظر بعضی چیزا مثله بقا تو بازی یا جمع کردن وسایل اینا شبیه همن ولی از نظر کلی اون سبک زامبیو ایناس این تو عصر حجره دای ناسور اینا هست پس شبیه هم نیستن من اونا رو بازی نکردن چون از بازی های ترسناک یا هیجانی الکی خوشم نمیاد ولی اینو برای بعضی از امکاناتش گرفتم دیدم خوبه شما اگه میخواهی هزینه نکنی نسخه کرک شدس هست میتونی اول امتجان کنی بعد بخریش ولی انلاینش بهتره چون با دوستا میتونی انلاین بشی و چند نفری برید

مثلا میشه خونه ساخت رو دره خونه قفل میزاری کسی نیاد بعد شبا که تو خونه یارو خوابه بری دزدی تو خونه شون :d

ولی دوستمون هم درست میگه هنوز جای کار داره چون تازه به دو ماه نمیشه اومدن بازی هنوز باگ داره درست هنوز گرافیکش مشکل داره درست ولی باید همایتشون کرد تا ادامه بدن......

امید وارم خوب پیش بره بازی

اینم بگم تقریبا هر روز من دارم میبینم ابدیت میاد برای بازی حالا یه دای ناسور اضافه میکنن یا بخش فنی رو درست میکنن ولی هر روز ابدیت میاد اینش خوبه که میبینی دارن کار میکنن روش.......

7. کاربر سایت

سلام
    میگم بازی تا اخر early access میمونه یا بعدا free میشه ؟
    من این سبک بازی هارو خیلی دوست دارم :) ولی پول خردینشونو ندارم :( اگه بتونه تو سیستم ساخت و ساز از باقی survival ها مثل rust h1z1 و . . . بهتر عمل کنه میتونه خیلی خوب پلیر جذب کنه
    با این سیستم رام کردنش خیلی حال کردم

8. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

در مورد مجانی شدن بازی فکر نکنم چون بقیه بازی ها وقتی میگیری یه سری ایتمی چیزی میتونی بخری که با اونا پوله بازی در میاد مثلا فرض کن تو کانتر تفنگو میخری یا چیزای مختلف اما تو این فعلا تا اینجا هیچ محتوای اضافی برای خرید نیست پس با این تفاصیر بازی free نمیشه ......

اره یه چیز جدیده بازی اما کلا 2 ماه نمیشه اومده از یه بازی که 2 ماه اومده تا این حد فروش داشته باز جای شکر داره که دارن بازی خوبی میسازن تا اینجا که بازی کردم ازش راضی بودم میتونست بهتر باشه اما همینشم برای اول کار خوبه ....

ولی بازی کردن گروهی تو این بازی حال میده حداقل 4 نفره ........

9. کاربر سایت

نام:
    parsia
    سلام من خودم از بازیش خیلی خوشم اومده و پیشنهاد می کنم که حتما بخریدش این بازی عالیه این بازی مثل بازی dayz فقط به جمع کردن ایتم و زنده موندن محدود نمی شه توی این بازی شما توی این بازی باید برا خودتون خونه بسازید قبیله تشکیل بدید دایناسور اهلی کنید برید دزدی چیزای جدید اختراع کنید مراقب خونتون باشید که ازتون چیزی ندزدن و..... این بازی وسیع تر از اون چیزیه که فکرشو می کنید و هر روزم بازی وسیع تر می شه با آپدیت های که می دن اصلا من خودم شخصن معتاد این بازی شدم :d
    پینگ بازی هم خیلی خوبه حتی من توی بازی پینگ 50 هم داشتم
    :)

منو alishp باهم قبیله تشکیل دادیم و خیلی هم بهمون تو بازی خوش می گزره صبح تا شب توی ARK هستیم من خوش حال می شم که به قبیلمون بیاین و باهم بازی کنیم
    یوزراستیم=parsia13

10. کاربر سایت

نام:
    آرین
    چقدره قیمت بازی؟!

11. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام بر شما
    29 دلار
    27 یورو

12. کاربر سایت

نام:
    آرین
    به تومن؟؟!

13. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلامی دوباره

اگه به تومن حساب کنی باید یه والت 50 دلاری بگیری میشه 177 تومن بعد باهاش میتونی بازی رو بخری ولی اگه بخوای از کسی بخری پول بدی میشه 70 تومن تقریبا تا جایی که میدونم ......
    من خودم والت گرفتم خرید کردم از بازی.....

14. کاربر سایت

نام:
    بی نام!
    میشه هر وقت تخفیف خفن خورد تو تاپیکم اعلام کنین؟ (فکر کنم تا پاییز باید صبر کرد!)

15. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

باشه ولی با این توافق صورت گرفته الان دلار میاد پایین برید والت بخرید یعنی میشه دوباره دلار بشه 1000 تومن :))

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید