راهنمای کامل Card Collector Witcher 3

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط farbodkain, ‏Jul 7, 2015.

 1. farbodkain

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 10, 2007
  ارسال ها:
  2,287
  نام:
  farbod
  [​IMG]

  با سلام خدمت دوستان و طرفداران بازی Witcher 3 ، این راهنما ترکیبی است از یک راهنمای منبع خارجی که در انتهای این پست می توانید لینک را پیدا کنید و توضیحات و نکات اضافی که با توجه به روند بازی نکات اضافی و تذکرات مهم را که از دید خود الزامی می دانستم در راهنما نوشته ام . در صورتی که دوستان و عزیزان در راهنما کمبودی را احساس می کنند و یا نکته ای از قلم افتاده ای را مشاهده کردن ممنون میشوم که به من از طریق همین سایت اعلام کنند تا ان را اصلاح کنم یا به متن اضافه کنم.

  این راهنما جهت گرفتن Trophy/Achievement Card Collector است که یکی از سخت ترین و زمان بر ترین Trophy /Achievement های این بازی به حساب میاید.سخت از این جهت که اگر شما بدلایلی کارتی را از دست بدهید در کل بازی امکان بدست اوردنش را نخواهید داشت و مجبورید بازی را از ابتداء بازی کنید و تمام کارت ها را از ابتدآء جمع کنید.


  اما نکات قابل توجه قبل مطالعه و استفاده از این راهنما

  در پایین لیست کارت هایی را خواهید دید که با رنگ قرمز نوشته شده است و این مجموعه از کارت Missable به حساب خواهند آمد . یعنی اگر در قسمت اشاره شده دریافت نشوند آنها را برای همیشه از دست داده اید و تنها راه باقی مانده شروع بازی از ابتداء و جمع آوری تمام کارت ها میباشد.

  کارت هایی که با علامت * در جلو نام آنها در لیست زیر وجود دارد به این معنا می باشد که از این نوع کارت تعداد دیگری در جریان بازی وجود دارد که شما می توانید انها را بدست بیاورید.

  Trophy / Achievement Card Collector را می توانید قبل سفر کردن به Isle Myst بگیرید به شرطی که موارد ذکر شده در این راهنما را رعایت کنید و برطبق آن جلو بروید.

  توصیه من به شما این است که از ابتدا بازی شروع کنید به خرید تمام کارت هایی که توسط Innkeeper ها و یا Merchant ها فروخته می شود تا بتوانید با یک دسته کارت قوی سایر بازیکنان را ببرید.

  من در کل این راهنما از مجموعه کارت های Northern Realms استفاده کردم و تمام مسابقاتم را با همین Fiction بردم و توصیه می کنم دوستان هم از همین روند استفاده کنند.

  در مسابقاتی که دارید شما هیچ کارتی از دست نخواهید داد بغیر از موردی که در راهنما گفته شده است بنابراین در صورت باختن احتیاجی نیست که بازی را Load کنید .

  حتما از چندین Save درکل مسیر بازی استفاده کنید که در صورت به وجود آمدن موردی که باعث از دست دادن کارت مورد نظر می شود یک Save قبل تر برگردید و امکان از دست دادن کارت را به صفر برسانید.

  توصیه آخر ونهایی از ابتدای بازی با هرکسی که بازی می کنید و کارتی را ازش می برید محل ان شخص را یادداشت کنید تا در انتهای کار برای کامل کردن کارت های Random باقی مانده با کمترین مشکل مواجه شوید.

  نکته آخر –> از دوستانی که علاقمند هستند این راهنما را داخل سایت های دیگر کپی کنند ، خواهشمند هستم نام نویسنده و منبع سایت را حتما ذکر بفرمایند.

  کارت ها ی Gwentبه 4 گروه تقسیم میشود. هر کارتی که شما دریافت می کنید ، چه به شکلی که آن را از کسی ببرید و چه به شکلی که آن را بخرید می توانید در همان دسته مربوطه پیداش کنید. در کنار اسم هر کارت شما کلمه ای را مشاهده خواهید کرد که نشاندهنده Fiction مربوطه خواهد بود.

  لیست کارت های موجود در بازی بهمراه اطلاعات کلی

  White Orchard Inn

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper :

  در جریان Quest Lilac And Goosberries با Innkeeper Elsa آشنا خواهید شد که تا قبل از کامل کردن Quest می توانید کارت ها را ازش بخرید در صورت عدم موفقیت می توانید از Bram همان Peddler که در ابتداء بازی از دست Griffen نجاتش می دید می توانید کارت ها را ازش خریداری کنید ، که جایگاه آن در نقشه بالا نشان داده شده است.

  Scholar
  اولین فردی است که به شما اموزش بازی را خواهد داد که تا قبل از کامل کردن Quest Lilac And Goosberries حتما باید با این فرد بازی کنید و کارت را ازش ببرید .( Missable)

  Royal Palace of Vizima

  [​IMG]

  Nobleman :
  بازی با یکی از اعضاء Nilfgaard که در محوطه نشسته که بعد از کامل کردن Quest Imperial Audience هرزمان که بخواهید می توانید باهاش بازی کنید اما چون ابتداء بازی هست و شما کارت چندان قوی ندارید توصیه می کنم زیاد تلاش نکنید چون امکان بردنش خیلی کم است مقداری که از بازی بگذره و کارت های قوی تری پیدا کنید می توانید برگردید و باهاش بازی کنید.

  Inn at the Crossroads

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper :
  بعد از این که Quest Playing Inkeepers در لیست Quest ها قرار گرفت، امکان بازی کردن با این Innkeeper برای شما فراهم خواهد شد. به همین منظور قبل از هر کاری لازم است که شما با شخصی به نام Stjepan که داخل Alchemy Inn واقع در Oxenfurt است بازی کنید و آن را شکست بدهید تا Quest Playing Inkeepers برای شما باز شود. اما برای شکست Stjepan خیلی عجله نکنید چون در حال حاضر شما کارت چندان قوی در دستانت نخواهید داشت بنابراین توصیه می کنم به سراغ فروشندگان کارت ها بروید و کارت های موجود را خریداری کنید. جهت یاددوری باید بگم که چندان نگران پیدا کردن این افراد نباشید ، چون در اکثر موارد در جریان بازی با آنها مواجه خواهید شد.


  Crow's Perch

  [​IMG]

  Bloody Baron :
  برای گرفتن کارت های مرتبط با این بخش شما باید شخصی به نام Bloody Baron بازی کنید که در جریان اصلی بازی قرار داره بنابراین شما حتما باهاش مواجه خواهید شد .در جریان کامل کردن Quest The king of the wolves و Family Matters و بعد از کامل کردن تحقیقات در اتاق های قلعه Baron ، این امکان برای شما وجود دارد که با Baron بازی کنید اما بدلیل نداشتن کارت های قوی شکست دادن آن یکم سخت خواهد بود بنابراین توصیه می کنم بعد از خرید کارت ها سراغش برید و باهاش بازی کنید.

  نکته – ممکن بدلایلی گزینه بازی با Blood Baron را از دست بدید و یا کلا Blood Baron کارکترش در ادامه داستان قابل دسترس نباشه اما جای نگرانی نیست چون داخل اتاق Bloody Baron یک جعبه ای است که داخل اون اسم شخص دیگری برای Quest Gwent :Velen Players وجود داره بهمراه کارت.

  Bloody Baron یکی از 4 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent : Velen Players باید حتما باهاش بازی کنید، در صورت نبودش باید با شخص دیگر که اسمش را از داخل اون جعبه در میارید می توانید بازی کنید.

  خرید کارت از تاجر داخل دهکده Merchant-Villager :


  خرید از Quartmaster داخل دهکده

  Oreton

  [​IMG]

  Boatbuilder (قایق ساز)
  یکی از 4 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent : Velen Players باید حتما باهاش بازی کنید


  Benek

  [​IMG]

  Soothsayer
  یکی از 4 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent : Velen Players باید حتما باهاش بازی کنید


  Midcopse

  [​IMG]


  Haddy
  یکی از 4 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent : Velen Players باید حتما باهاش بازی کنید

  خرید کارت از تاجر Merchant :
  به منظور اینکه امکان خرید از این تاجر به وجود بیاد شما باید حتما قبل از هر کاری باید در قسمت شمال غربی Coast of Wrecks را که پر از Pirate است را پاکسازی کنید واگر اونجا نبودن می توانی 12 ساعت Meditate کنید و دوباره به اون نقطه مراجعه کنید .حتما قبل از این کار بازی را Save کنید شاید مشکلی برای پیدا نشدن تاجر به وجود بیاد.
  ( Missable)
  Claywich

  [​IMG]

  خرید کارت از تاجر Merchant :
  یکی بزرگترین و مشکل سازترین باگ های بازی در اینجاست بنابراین توصیه می کنم حتما متن زیر را مطالعه کنید زیرا این تاجر در اکثر مواقع ناپدید میشه و یا کلا نیست و یا کلا نمی توانید از قفسه ای که در ان اسیر هست ازادش کنید. ( Missable)

  قدم های زیر را به ترتیب انجام دهید
  1.اگر به هر دلیلی از اون نقطه گذشته باشید و Bandit ها را نزده باشید یا ناپدید شده باشند دیگه کاری نمی توانید انجام بدید غیر از اینکه از اول بازی را شروع کنید.

  2.حتما قبل از نزدیک شدن به نقطه مورد نظر (Person in Distress) ( اگر شما کشته بشید و این نقطه مشخص شده باشه دیگه کلید را نمی توانید پیدا کنید بنابراین باید دوباره از Save قبل از شناختن منطقه Person in distress بازی را Load کنید) بازی را Save کنید.

  3.به هیچ عنوان اجازه ندید Bandit leader از کنار شما جدا بشه ، در صورت فاصله گرفتن Leader ویا جدا شدنش از Camp امکان داره کلید را نتوانید بدست بیاریید.

  4.همه را بکشید و از کشته شدن تمام Bandit ها مطمئن بشید و بعد برید سراغ کلید.

  بعد از بدست اوردن کلید دو تا راه حل دارید پیشنهاد من راه حل دوم است
  راه اول – ابتدا بازی را Save کنید و بعد قفس را باز کنید به مدت 12-24 ساعت Meditate کنید و بعد به سمت Claywich Village حرکت کنید.اگر Merchant مورد نظر اونجا بود همه چیز تمام شده می توانید کات ها را بخرید و بعد هم باهاش بازی کنید و کارت Random برنده بشید.

  راه دوم – بازی را Save کنید اما قفس را باز نکنید . ابتدا به پایین پل برید تمام Drowners ها و Bandit های که سر راه هستند را بکشید. یک Bandit نزدیک هکده در مسیر حرکت Merchant وجود داره که بعضی اوقات ظاهر میشن، بهتر است یک بار قبل از باز کردن در قفس این مسیر را چک کنید چون به دلیلی که باعث بشه merchant با حیوانی یا انسانی درگیر بشه ناپدید میشه و دیگه در دهکده ظاهر نخواهد شد.

  بعد از نجام مراحل بالا در قفس را باز کنید و Merchant را تا رسیدن به دهکد ه همراهی کنید و سعی کنید برخوردی باهاش نداشته باشید. بعد از اینکه رسید به دهکده می توانید کارت ها را ازش بخرید و باهاش بازی کنید.

  ( من چند بار مسیر را با Merchant تا دهکده رفتم و تمام موانعی که سر راهش بود نابود کردم ممکن 20 تا 30 دقیقه این کار طول بکشه اما در انتها Merchant سالم به مقصد می رسه)


  Lindervale

  [​IMG]

  خرید کارت از تاجر Merchant :

  Oxenfurt-The Alchemy Inn

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper (Stjepan) :
  برای کامل کردم Quest Gwent: Playing Inkeepers حتما باید با Stjepan بازی کنید .

  Seven Cats Inn

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper :


  Cunny of the Goose

  [​IMG]

  خرید کارت از تاجر Merchant :


  Novigrad-Kingfisher Inn

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper (Oliver) :
  Oliver
  یکی از 3 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent : Playing Innkeepers باید حتما باهاش بازی کنید
  نکته - اگر Oliver در جریان Quest : now or never کشته بشود امکان گرفتن کارت بازهم وجود دارد.

  از داخل اتاقی که دارای در مخفی هست و منتهی میشه به انبار می توانید این کارت را بدست بیارید. اتاقی که در سمت چپ استیجی که Priscilla در انجا شروع به خواندن می کند.

  Novigrad-Hierarch Square

  [​IMG]

  بانکدار Vivaldi
  یکی از 4 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Quest Gwent: Big City Players باید حتما باهاش بازی کنید
  Novigrad-Harborside-The Golden Sturgeon

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper :
  Novigrad-Passiflora

  [​IMG]


  خرید از Innkeeper (Marquise Serenity) :
  Marquise serenity
  یکی از 4 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Quest Gwent: Big City Players باید حتما باهاش بازی کنید.
  نکته - Quest Gwent: Big City Players زمانی کامل میشود که شما Maruise , Vivaldi را در بازی ببرید و Sigimund Dijkstra را ملاقات کنید.


  Novigrad-Bathhouse

  [​IMG]

  Sigimund Dijkstra
  یکی از 4 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Quest Gwent: Big City Players که باید حتما باهاش بازی کنید.

  در روند طبیعی بازی این شخص را ملاقات خواهید که در جریان کامل کردن Quest Pyres of Novigrad-Novigrad Dreamer-Broken Flowers and finally Get Junior. باهاش در ارتباط خواهید بود.بعد از این که وارد Bathhouse (حمام) بشوید یکسری اتفاقات را پشت سر خواهید گذاشت بعد آن می توانید به Dijkstra نزدیک بشوید و باهاش بازی کنید.

  Novigrad-Grassy Knoll

  [​IMG]

  merchant Scoia'Tael :
  زمانی امکان بازی کردن با این کاراکتر براتون به وجود میاد که Quest big city players را در لیست Qeust ها خودتون داشته باشید.این Merchant را می توانید در جنوب غربی خارج از شهر Novigrad پیدا کنید داخل محوطه جنگلی اطراف شهر.تنها زمانی امکان بازی برای شما فراهم می شود که Sigimund Dijkstra ر اشکست داده باشید.
  در جریان quest اصلی بازی به نام pyres of novigrad شما به Quest Count Reuven’s Treasure دسترسی پیدا خواهید کرد و در پایان این Quest بلافاصله Quest A Matter of life and death براتون در لیست Quest ها قرار خواهد گرفت.این ماموریت داخل Masquerade ball اتفاق خواهد افتاد.( یک مهمانی که Geralt , triss باهم در اون حضور دارند) در این مهمان شما فرصت خواهید داشت 3 تا کارت تک را بدست بیارید.( Missable).زمانی که وارد محوطه شدید دنبال یک علامت تعجب بگردید که یکسری از مهمان ها در حال بازی کردن ورق هستند. کاری به ماموریت اصلی نداشته باشید و وارد میدان بشوید و شروع کنید باهاشون مسابقه بدید.نگران باختن هم نباشید بدلیل اینکه هرچقدر بخواهید می توانید بازی کنید تا زمانی که کارت ها را ببرید: ( Missable)
  Zoltan Chivay :
  یکی از 3 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Quest Gwent: old pals که باید حتما باهاش بازی کنید.

  نکته
  - در جریان Quest A poet under pressure این کاراکتر را می توانید در جنوب غربی Novigrad پیدا کنید داخل محلی به نام Rose and Thyme .
  [​IMG]

  Vernon Roch:
  یکی از 3 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Quest Gwent: old pals که باید حتما باهاش بازی کنید.

  نکته
  این کاراکتر را می توانید در در مخفیگاه Temerian Partisan واقع در جنوب شرغی از Vegelbud Residence داخل یک غار.
  [​IMG]

  Lambert:
  یکی از 3 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Quest Gwent: old pals که باید حتما باهاش بازی کنید.

  نکته -
  برای دسترسی به Lambert شما باید Quest Flowing the thread را شروع کنید و در جریان کامل کردن این Quest کارت Nekker را دریافت کنید و بعد از کامل کردن Quest مربوطه می توانید با Lambert بازی کنید.
  در جریان کامل کردن Quest Pyres of Novigrad شما به Quest Get Junior دسترسی پیدا خواهید کرد.این quest ها را کامل کنید تا برسید به A poet Under Pressure و بعد برید به سمت The rosemary and thyme . بعد از یک Cut Scene که در مقابل ساختمان اتفاق می افته شما می توانی د با Zoltan صحبت کنید .و Quest A Dangerous Game را در دسترس داشته باشید.این Quest را کامل کنید و در انتها به عنوان جایزه کارت را بگیرید .این کارت ها هم Missable هستند بنابراین به هیچ عنوان گزینه Coin را در انتهای Quest انتخاب نکنید.(Missable)
  Novigrad-The Nowhere Inn

  [​IMG]

  Thaler :Thaler :


  جهت کامل کردن Quest Gwent Playing Thaler باید با این شخصیت یکبار بازی کنید . Thaller اخرین NPC است که در جریان گرفتن تروفی Assassin of kings باهاش در ارتباط خواهید بود. در پی کامل کردن Pyres of novigrad و get junior در لیست Secondry quest ها ماموریت Redanian’s most wanted و An Eye for an Eye, and Now or Never. را نیز خواهید داشت.تمام این Quest ها را کامل کنید و Quest A deadly plot براتون باز خواهد شد در جریان این ماموریت Thaller را خواهید دید.
  خوب وقت اون رسیده که بریم به سراغ Passiflora قبل از که به سمت Skellige حرکت کنیم . اگر تا اینجا با این راهنما همراه ما بودین باید از Merchant ها کارت های random زیادی برده باشید و کارت های زیادی خریداری کرده باشید. والان باید دو Fiction خیلی قوی در دست داشته باشید. برای کامل کردن Quest High stakes. شما باید وارد یک Tournament Gwent بشوید که به این منظور شما احتیاج به دو ایتم مهم دارید ، یک کارت های بسیار قوی و معادل 1000 سکه پول برای ورود به مسابقات. نکته بسیار مهم و قابل توجه ، حتما قبل از هر مسابقه بازی را Save کنید اگر در هر بازی ببازید ماموریت Failed خواهد شد و کارت های زیر را از دست خواهید داد.
  Gedyneith-Ard Skellig

  [​IMG]

  Ermion :
  یکی از 5 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent:Skellige Style که باید حتما باهاش بازی کنید.

  نکته -
  در جریان کامل کردن Quest اصلی Destination skellige تا Echoes of the past این شخص را میبینید. به محض کامل کردن Quest ها می توانید سفر کنید به Gedyneith و شروع کنید به بازی کردن با این کاراکتر.
  Gremist :
  یکی از 5 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent:Skellige Style که باید حتما باهاش بازی کنید.

  نکته -
  در جریان Quest practicum in advanced alchemy این شخص را خواهید دید.این شخص بعد از کامل کردن Quest در دسترس خواهد بود
  Druid :
  این شخصیت را در جریان Quest Shock Therapy خواهید دید و نکته قابل توجه ، این quest در صورت عدم کمک کردن به Druid ، Failed خواهد شد و کارت را از دست خواهید داد.(Missable )
  Kaer Muire-Ard Skellig

  [​IMG]

  Madman lugos :
  یکی از 5 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent:Skellige Style که باید حتما باهاش بازی کنید.

  Kaer Trolde Harbor

  [​IMG]

  Crach an craite :
  یکی از 5 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent:Skellige Style که باید حتما باهاش بازی کنید.

  Sjusta :
  یکی از 5 بازیکنانی است که شما برای کامل کردن Gwent:Skellige Style که باید حتما باهاش بازی کنید.
  خرید از Innkeeper:

  Arinbjorn

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper:

  نکته - .به محض دیدن Innkeeper شروع کنید به خریدکارت ها ، در مواردی گزارش شده که Innkeeper صحبت نمی کنه با کسی و امکان خرید کارت ها وجود نداره.
  Harviken

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper:
  Svorlag-Spikeroog

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper:
  Urialla Village-An Skellig

  [​IMG]

  خرید از Innkeeper:
  کارت های Leader که بعد از کامل کردن Gwent Quest ها بدست خواهید اورد:

  خوب دوستان تبریک عرض می کنم اگر طبق این راهنما جلو رفته باشید تا الان تمام کارت های لازم برای گرفتن Trophy / Achievment Card Collector را در اختیار دارید.تنها کارت های Random برای شما باقی مانده است که اگر می توانید با استفاده از این نقشه سایر بازیکنان را پیدا کرده و باقیمانده کارت ها را دریافت کنید.

  این بازی از سیستم random card loop استفاده می کنه یعنی کارت های Random دربین Merchant .armor back smith متغیر است که با هر بازی کردن باهاشون می توانید یک کارت ازشون ببرید.هر بار که کارتی را از کسی می برید این حلقه تکراری کارت های Random کوچکتر خواهد شد.بعد از این که کارتی را از کسی ببرید اگر دوباره باهاش بازی کنید بهتونCrafting Component میده. اگر فراموش کردید با کیا بازی کردین یا چه کسانی جا افتاده از این نقشه می توانید استفاده کنید که جای Gwent Player ها را نشان می ده و باز کسانی که بازی کردین روی گزینه بازی کردن خاکستری رنگ شده است که به این معنی قبلا باهاشون بازی کردید و اگر اطمینان ندارید که بردین یا باختین چاره ای نخواهید داشت جز دوباره بازی کردن.

  نکته - گزارشی مبنی بر اینکه کسی به دلیل کمبود کارت های رندم نتواسنته این تروفی را بگیره نشده است.


  [LTR]Heros (3):[/LTR]
  [LTR]
  Neutral (2):
  [/LTR]
  [LTR]Northen Realms:[/LTR]
  [LTR]Nilfgaardian (9):[/LTR]
  [LTR]Scoia'tael (12):
  [/LTR]
  [LTR]Monster (16):
  [/LTR]
  [LTR]Weather (4):
  [/LTR]
  نکته آخر –> از دوستانی که علاقمند هستند این راهنما را داخل سایت های دیگر کپی کنند ، خواهشمند هستم نام نویسنده و منبع سایت را حتما ذکر بفرمایند.  ByRegard
  FarbodKain
   
  #1 farbodkain, ‏Jul 7, 2015
  آخرین ویرایش: ‏Jul 10, 2015
  Sorrows, GHOST OF SPART, amir2100 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. ce7en44

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 4, 2009
  ارسال ها:
  1,033
  نام:
  مسلم
  خسته نباشید. واقعا مقاله ی حجیمی بود;)
   
 3. LeBron James 6

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2012
  ارسال ها:
  1,963
  نام:
  S'Ali Ghaderi
  به لطف این راهنمای شما سخت ترین تروفی بازی( به زعم من) خیلی راحت میشه!
  من برای پلات بازی حداقل حوصله ی این تروفی رو نداشتم که با این راهنما میرم واسه پلات!
  ممنون
   
 4. titan13

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 31, 2011
  ارسال ها:
  691
  نام:
  امين
  عالی بود خیلی به درد میخوره،
  کاش یه اموزش هم از برا نحوه ی بازی کردن کارت ممیزاشتی، چون بعضی ها اصلا بلد نیستن این کارت بازی رو
   
 5. mars_51

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 27, 2013
  ارسال ها:
  25
  خسته نباشید کار جالبی بود اما من چند مدت پیش تمام کارتا رو جمع کردم فکر می کردم حالا یه ماموریت جدید باز میشه یا چیزی اما هیچی فقط خیلی ریلکس نوشت کامل شد همین :(
  تو اون لحظه قیافه من دیدنی بود =))
   
 6. farbodkain

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 10, 2007
  ارسال ها:
  2,287
  نام:
  farbod
  البته برای دوستانی که روی کنسول بازی می کنند داستان فرق می کنه چون Trophy/Achievment داره.:)
   
 7. Katsura

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 25, 2011
  ارسال ها:
  1,072
  نام:
  پرهام
  من تو اون مهمانی که با Triss بود کارت بازی نکردم الان دیگه هیچ کارتی نمونده به جز همون 3 تا :|. یعنی الان که لول 34 ام باید برگردم از لود قبله اون ماموریت که فک کنم لول 12 اینا میخواست :| ؟
   
 8. mars_51

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 27, 2013
  ارسال ها:
  25
  چه جالبه همیشه در حق ما پی سی بازا ظلم میشه :d حالا اگه میشه یه تصویری از این trophy برای ما بزارید ببینیم چیو از دست دادیم :(
   
 9. farbodkain

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 10, 2007
  ارسال ها:
  2,287
  نام:
  farbod
  بله متاسفانه باید برگردید به همان Load .
   
 10. LeBron James 6

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2012
  ارسال ها:
  1,963
  نام:
  S'Ali Ghaderi
  تو که خوبه بازم برگردی به لول ۱۲
  من همون کارت که یارو بهت بازیو اموزش میده همون اوایل بازی رو از دست دادم :d
   
  Sherytto این نوشته را Like کرده است.
 11. Mahdi_Mansouri

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 26, 2011
  ارسال ها:
  597
  نام:
  محمد مهدی
  خیلی راهنمایی جالبی بود
  با تشکر
   
 12. mars_51

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 27, 2013
  ارسال ها:
  25
  سلام داخل این تایپیک دارم آموزش بازی رو می دم می تونین سر بزنین
   
  Sherytto این نوشته را Like کرده است.
 13. Katsura

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 25, 2011
  ارسال ها:
  1,072
  نام:
  پرهام
  واقعا از معدود مشکلات بازیه باید حداقل یه اخطاری چیزی میداد:| !
   
 14. nascent

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 21, 2012
  ارسال ها:
  188
  خیلی ممنون بابت آموزش فوق العاده اتون

  2 تا سوال
  اول هر بازی معمولا یه مقدار نرخ تعیین باید بکنیم واسه برنده ، این شرط که میزاریم زیادی و کمیش به آسونی و سختی بازی بستگی داره ؟ یعنی هر چی کمتر بزاریم آسون تر میشه و برعکس ؟

  دومین سوالم هم اینه که هر مقدار شرط که تعیین کنیم اون جایزه که باید بده رو میده ؟
   
 15. farbodkain

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 10, 2007
  ارسال ها:
  2,287
  نام:
  farbod
  خواهش می کنم امیدوارم این راهنما بهتون کمک کنه.
  قیمت هیچ تاثیری در روند بازی نداره ، سختی خوده بازی هم هیچ دخالتی در Gwent نداره یعنی کسی که داره روی Easy بازی می کنه با کسی که روی Death March هست هیچ تفاوتی باهم ندارند.
  میزان مبلغ شرط هم هیچ اهمیت در بردن کارت های Random نداره . همانطور که در بالا توضیح دادم سیستم کارت های Random یک حلقه است که با گرفتن هر کارت Random بعنوان جایزه این حلقه کوچک تر میشه تا زمانی که تمام کارت ها را شما دریافت کنید.

  - - -ویرایش - - -

  البته به این دلیل این کار را انجام دادن که Gamer را مجبور کنند زمان بیشتری را صرف بازی Witcher کنه بخصوص کسانی که بدنبال Plat کردن بازی هستند.