PlayStation Beyond: Two Souls HD remaster

بازسازی شده ی این بازی هم برای ps4 معرفی شد.
br7i0yek8oo6dzk65tw5.jpg
6hhqn5wfzcs5rax7dm0a.jpg

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خب اصلا نیست تو استور
سرچ میکنی فقط مال ps3 میاد
من تمام توییت های کوانتوم دریم رو نگاه کردم،تاریخ 26 نوامبر هم داشت

استور ساعت 1 بامداد آپدیت شد و بازی با قیمت 30 دلار قرار گرفت
حجم بازی هم 33 گیگ هستش

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام...ببخشید من اولین بارمه قراره دیجیتالی خرید کنم
چنتا سوال
وقتی بیوند و روش کلیک کردم.خودش خود به خود اضافه میشه به لیست دانلود؟؟
تا چند بار میتونم دانلودش کنم؟؟چون شاید حالا به هر دلیلی فایل اولی که در حال دان بوده از بین بره

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
چنتا سوال
تا چند بار میتونم دانلودش کنم؟؟چون شاید حالا به هر دلیلی فایل اولی که در حال دان بوده از بین بره
سلام. بله از استور بخرید قابل دانلود هست همون لحظه. مشکلی هم برای دانلود نیست. هرچند بار که میخواید میتونید بذاریدش برای دانلود. بازی برای همیشه توی لایبرری کنسول شما می‌مونه.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
چنتا سوال

سلام. بله از استور بخرید قابل دانلود هست همون لحظه. مشکلی هم برای دانلود نیست. هرچند بار که میخواید میتونید بذاریدش برای دانلود. بازی برای همیشه توی لایبرری کنسول شما می‌مونه.
بهتر بگم ، تو لایبری اکانت شما می مونه و حتی اگر کنسول رو عوض کنید و اکانت رو رو کنسول الان دی اکتیو کنید و رو کنسول جدید اکتیو کنید باز هم میتونید دانلودش کنید ، بازی به صورت قانونی برای همیشه مال شما شده.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
الان کلیپ مقایسه نسخه PS3 و PS4 رو مشاهده کردم با کیفیت 1080P دیدم
بنظرم زیاد با PS3 فرقی نداشت
نه این که بد باشه نه! عالی هستش
یعنی همون موقع هم روی PS3 اونقدر عالی کار شده بود که اینجا بنظر اختلاف فاحشی ندارند
بنظرم بیشترین تغییر رو توی چهره کارکترها میشه دید
بقیه نکات عین همون نسخه قبل هستند
من که شدیدا پیشنهاد میدم به دوستان
ولی خودم برای بازی مجدد صبر میکنم تا نسخه فیزیکی همراه با هوی رین بیاد اونو بگیرم

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان من نسل قبل ps3 داشتم ولی حقیقت این بازی رو انجام ندادم میشه یه توضیح کوتاه بدید در مورد داستان بازی و سبک بازی .

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
دوستان من نسل قبل ps3 داشتم ولی حقیقت این بازی رو انجام ندادم میشه یه توضیح کوتاه بدید در مورد داستان بازی و سبک بازی .
سبک بازی که انتخابی هستش مثل همون هوی رین دکمه زنی هست ولی خیلی تفاوت داره و بیشتر جنبه ی سینماتیک داره
داستان بازی هم درباره ی جودی هلمز که تویه بچگیش میفهمه یه چیزی مثل روح دنبالشه و شاید هم جزوی از وجودشه. داستانه بازی 15 سال از زندگیشو نشون میده که چه پستی و بلندی هایی داره بسیار هم زیباست :x
اگه میخوای بخریش شک نکن فقط اگه هوی رینو بازی کردی انتظار نداشته باش که انتخابات مثل اون تاثیرش زیاد باشه چون داستانه هوی رین تو چند روزه ولی بیاند 15 سال رو به تصویر میکشه ;)

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سر نسخه ps3 این قضیه دسته sixaxis و اینا دهن ما رو سرویس کرد بالاخره با app اندوریدیش تونستم پلاتش کنم ...سر همین قضیه هوی رین هم بعد دوش گرفتنش باید دسته تکون می دادی نتونستم بازی کنم...جالبش اینجاست بالا پایین تو هر دوتا کار می کرد ولی وقتی ایکون چپ و راست می اومد اصلا نمی شد....
اخرش هم نفهمیدیم این قضیه تکون دادن دسته چه صیغه ای بود)x
امیدوارم سر ps4 این مسخره بازی ها نباشه

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز خبری از زمان ریلیز detroit نشده؟؟؟
اینم شاهکاری دیگه از CAGE
بی نهایت منتظرش هستیم

آخرین ویرایش:

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
بالاخره طاقت نیاوردم ....بازی رو دیجیتالی گرفتم
نسبت به ps3 بهتر شده نه زیاد
هر چپتری رو که تموم می کنی یه در صدی میاد که هر کاری رو چند درصد انجام دادی یا موفق بودی توش
زاویه دوربین بعضی ار صحنه ها نسبت به ps3 عوض شده.....مثلا تو ps3 دوربین از جلو بود تو ps4 از بغل یا از پشت هست
بالاخره خریدش واجب بود
:)

راستی اون قسمت هم داره که بازی به ترتیب از بچگی شروع کنید تا بزرگسالی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر