PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عظمت اها عظمتی که سفیروث داره توی هیچ اف افی نیست
باز هم منتظر میمونیم ببینیم میاد صدردصد یا نه یا دوباره سرکار بودیم

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سری FF هرشمارش یه چیزه. یجورایی یه IP جدید که فقط وجه تشابهش با باقی بازی های اصلی سری ژانر و تم فانتزی و خاص بازیه. اصولا هم شماره های اصلی دنباله ندارن و باید تو یه شماره تموم بشن. غیر از دوتا استثنا. FFX و FFXIII. این FFVII هم چون خیلی محبوب بود 10 سال بعد امدن با چندتا بازی و کارتون ادامه دادنش.

FFVII: Advent Children که یه کارتن بود ( به همراه The Last Order و On the Way to Smile ) و FFVII: Crisis Core برای PSP که تاباتا ساخت و FFVII: Dirge of Cerberus برای PS2 و در آخر FFVII: Before Crisis برای موبایل.

البته همه این عناوین برای کامل کردن داستان FFVII اصلی هستن و شخصیتای جدید رو به بازی اضافه میکنن. مثلا اصلا بعید نیست دنزل هم تو بازی نشون داده بشه. چون موقع انفجار راکتور توسط آوالانچ پدر و مادرش به اف رفتن. یا حتی Genesis!

بچه ها کی Escape Report رو تو بازی دیده بود؟:D وقتی با سفیروث میرفتی به نیبلهیم تو عمارت شینرا یه کتابخونه بود که اسنادو توش نگه میداشتن. انجا یکی از پرونده ها همین اسکیپ ریپورت بود. درباری فرار پرفسور گاست از دست هوجو بود!:D بعد میشد تو زیرزمین انجا وینسنتو پیدا کرد....

مثلا یکی از نکاتی که FFVII رو استثنایی میکنه همینه! وینسنت ولنتاین با ان عظمت و ابهت یه شخصیت مخفیه! یعنی پیداش نکنی از تو تابوت در نیاریش اصلا نمیبینیش! یا حتی Yufi! واقعا کدوم بازی میاد اینکارو کنه؟
آها ، تشکر میشه
تو یکی از پست های بالای خودم خوندم محیط بازی آخرالزمانی ـه ، همین بازی ـی که تاباتا ساخت برای psp که در مورد کرایسیس کور ـه ، تایملاین ـش چقدر فاصله داره با VII ؟: D
و این که به نظرت کرایسیس کور رو داستانشو بخونم یا صبر کنم این ریمیک بیاد؟ ممکنه ادغام شه کرایسیس کور باهاش؟​
من شخصا از این ریمیک بیشتر خوشم اومد تا این XV جدیده:>

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دقیقا.. نداشتن یه شخصیت منفی قدرتمند در حد سفیروث بزرگترین مشکل FF های بعد از خودش مثل FF X هست. لامصب اینقدر ابهت داره آدم از همون اول بازی مجذوبش میشه! تو همون اوایل بازی "کلود" و "سفیروث" (هنوز سفیروث یارمون هست) رو یه پل با یه اژدها رو به رو میشن، کلود یه ضربه به اژدها میزنه حدود 25 تا از HP دشمن کم میشه، بعد سفیروث یه ضربه با "ماسامونه"ش میزنه که 9999تا قدرت داره، هیچی دیگه با یه ضربه من و اژدها رو با هم نابود کرد :d

آی گفتی :d به نظر من تو شخصیت پردازی یه بازی داشتن یه شخصیت منفی خفن خیلی خیلی مهمتر از داشتن یه شخصیت مثبت خفنه :d چون شخصیت منفیان که به بازی هیجان میدن داستان رو هیجان انگیز میکنن. ولی درکنارش شخصیت مثبت خفن داشتن هم که دیگه معرکه میشه

حالا X که جلو یه بازیی مثل XIII شاهکار به حساب میاد XD

تو XIII باس آخر بازی ورژن پیرمرد لبخند ژکوند رو دیوار بود :)) واقعا مسخره بود وقتی فکر میکردم که "این باس آخر بازیه؟؟؟؟؟؟ "

توروخدا نگا:

در مقابل:

XD

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آها ، تشکر میشه
تو یکی از پست های بالای خودم خوندم محیط بازی آخرالزمانی ـه ، همین بازی ـی که تاباتا ساخت برای psp که در مورد کرایسیس کور ـه ، تایملاین ـش چقدر فاصله داره با VII ؟: D
و این که به نظرت کرایسیس کور رو داستانشو بخونم یا صبر کنم این ریمیک بیاد؟ ممکنه ادغام شه کرایسیس کور باهاش؟​
من شخصا از این ریمیک بیشتر خوشم اومد تا این XV جدیده:>

اخرالزمانی که نیست اصلا! یه استایل خاصی داره FF که مختص خودشه. هیچ ربطیم به پست اپوکالیپس و اینا نداره. حالا توی AC چون میدگار نابود شده یکم این حس هست اما خود FFVII اصلا!

داستان Crisis Core قبل FFVII هست. به نظر من به هیچ عنوان قبل تجربه خود بازی نرو سراغش چون ماجرای زک یکی از نقاط عطف بازیه! بخوای CC رو زودتر بزنی بازیو خز کردی! نکن اینکارو. ضمن اینکه چون کلا داستان زک تو این بیست سال خیلی شاخ و برگ پیدا کرده یحتمل تو بازی بیشتر بهش پرداخته میشه. همونطور که گفتم یهو دیدی سر و کله Genesis هم پیدا شد!

amin_dante

کاربر سایت
Aug 29, 2011
43
نام
امین
اخرالزمانی که نیست اصلا! یه استایل خاصی داره FF که مختص خودشه. هیچ ربطیم به پست اپوکالیپس و اینا نداره. حالا توی AC چون میدگار نابود شده یکم این حس هست اما خود FFVII اصلا!

تا اونجایی که من یادمه سفیروث با جادوی سیاه و احضار شهاب سنگ (Meteor) داشت دنیا رو روبه نابودی میبرد دیگه! وقتی حیات مردم رو به نابودی باشه یعنی آخرالزمان در پیشه... البته این قضیه آخرالزمان تقریبا تو داستان تمام فاینال فانتزی ها کم یا زیاد وجود داره مثل FF X؛ و شخصیت اصلی داستان با چند شخصیت دیگه همراه میشه و همیشه از این اتفاق(نابودی زمین) جلوگیری میکنه!

amin_dante

کاربر سایت
Aug 29, 2011
43
نام
امین
حالا X که جلو یه بازیی مثل XIII شاهکار به حساب میاد XD

تو XIII باس آخر بازی ورژن پیرمرد لبخند ژکوند رو دیوار بود :)) واقعا مسخره بود وقتی فکر میکردم که "این باس آخر بازیه؟؟؟؟؟؟ "

توروخدا نگا:

در مقابل:

XD

ده رو مثال زدم که همه جوره فوق العاده بود فقط کمبود یه همچین کاراکتر ضدقهرمان قدرتمند تنها نقطه ضعف بازی بود به نظرم (اینم بگم هدف اصلی تو قسمت دهم نابودی Sin بود و شاید از لحاظ داستانی بشه توجیه کرد ضعف "سیمور" یا "جکت" رو) ؛ البته که seymour و jecht سگشون شرف داره به امثال بارتندلوس...
پ.ن: زود باش پستتو ویرایش کن! کراهت داره عکس اون دلقک رو کنار سفیروث گذاشتی :d

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
Final Fantasy VII launches on PS4 in October - not the remake

[Source: Square Enix]

اسکوئر انیکس تکذیب کرد تاریخ ریلیز پورت Final Fantasy VII اشتباه بوده.

Update: Square Enix has responded to our inquiry regarding the Final Fantasy VII PlayStation 4 port. Unfortunately, the date the company listed is incorrect.

پ.ن:حیف:|

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
اگر ظاهر sephiroth رو یه چیزی تو مایه های انیمه advent children در بیارن، فوق العاده میشه. اون صحنه Reunion با سلول های جنوا و ظاهر شدن sephiroth فوق حماسی بود.

21899944055567591550.jpg

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
همون طور که میدونین سونی توی یه سری از سالن های سینما مراسم E3 رو پخش کرد که ملت دور هم جمع بشن و کنفرانس رو ببینن. کنفرانس هم ماشاالله بدجوری ترکوند! یعنی هر 3 گزینه ای که توی Neogaf برای شوخی و خنده توی نظرسنجی گذاشته بودن رو یه جا داشت!! (و تازه اون گزینه داغون رو هم نداشت!) حالا یه سری ویدئو از واکنش های ملت در مورد بخش های مختلف کنفرانس اومده و اینجا میتونین واکنش هاشون رو در مورد FF VII ببینین. ویدئوها واقعاً جالب هستن و موهای آدم رو سیخ میکنن! :D یعنی چه اهل FF هستین چه نه، از دستشون ندین و حتماً اینا رو ببینین.
اینجا هم 4 ساعت (!!!) ویدئو از واکنش های ملت گذاشته که دیگه خودم حوصله دیدنش رو ندارم. :D watch?v=V2ubxpEMr3o

ولی واقعاً اگه باز هم خبری از ریمیک نبود عجب اوضاعی میشد! مثلاً تریلر رو نشون میدادن و ملت هم کم کم دوزاری ـشون می افتاد و شروع به تشویق و جیغ زدن میکردن و آخرش یه دفعه مشخص میشد یه بازی فرعی اپیزودیک هست نه ریمیک! :D سینماها با خاکستر یکسان میشدن و کسی زنده نمی موند!

------------------------------

نیما و بقیه دوستانی که میخوان بدونن FF VII چطوریه، حتماً سراغ Advent Children برن. یه انیمیشن بسیار زیبا و تماشایی هست و کلاً دیدنش به همه (حتی کسی که نمیدونه Final Fantasy چی هست) پیشنهاد میشه. البته اونایی که FF VII رو بازی نکردن (مثل خودم :D) از یه سری چیزها سر در نمیارن، ولی حال و هوای انیمیشن و کاراکترها و ... واقعاً عالیه. یعنی من که کوچیک ترین تمایلی به دنیای JRPG ندارم و تا اون زمان هم شناخت زیادی از FF VII نداشتم، بعد از دیدن انیمیشن (اون هم 3،4 بار!) خیلی دوست داشتم یه روزی بازسازی FF VII بیاد تا یه سری بهش بزنم. Vincent Valentine هم تبدیل شد به کاراکتر محبوبم توی FF VII و امیدوارم توی ریمیک نقش اساسی داشته باشه. (آدم 1 ثانیه هم بازی رو تجربه نکرده باشه و کاراکتر محبوب داشته باشه! lol)

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ترجمه این خبر بالا! بنظر که نومورا حرف های خوبی زده! امیدوار کنندس!

ما فقط از بخشی از این تریلری که نشون دادیم تو بازی اصلی استفاده می‌کنیم. ما تلاش داریم کیفیت رو حتی از این هم بالاتر ببریم.

شما می‌تونید اول بازیو روی PS4 بازی کنید. ما هنوز به بعدش فکر نکردیم، بنابراین در مورد اینکه بعدش قراره چی بشه هنوز تصمیم گرفته نشده. ما تصمیم داریم بازی‌هامونو پشت سر هم برای PS4 بسازیم، و خیلی خوب میشه اگه بتونیم به این ترتیب این صنعت و سطح کیفی بازی‌های کنسول رو ارتقا بدیم.

Final Fantasy VII یه بازی خیلی خاصه، و ما نمی‌خوایم این فرصت رو صرفا با ساخت یه بازی با گرافیک بهتر خراب کنیم. این چیزی نیست که ما علاقه‌مند به ساختش باشیم.

این بازی یه "بازسازی" کامله. من دوست دارم ببینم در حال حاضر چه ایده‌های جدیدی برای بازی جذاب و امکان پذیره.

هیچ شخصیت جدیدی به بازی اضافه نمی‌شه. فقط اینکه ظاهر شخصیت‌ها با توجه به سطح امروزه بازی‌ها تغییر می‌کنه و بیشتر به واقعیت نزدیک می‌شه!

من فعلا نمی‌تونم چیزی رو با شما در میون بزارم، اما بازی رو برای رسیدن به یک چیز واقع‌گرایانه‌تر عوض می‌کنیم.

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
Final Fantasy VII remake won't include new characters But will include a new game system
Source: Famitsu

هیچیی دیگه اینجور که بوش میاد بازی رو دارن از سبک تورن بیس خارج میکنن :(

شانس نداریم که حالا نومورا نمیدونم چرا کلید کرده که همه چی این بازی دست بزنه بابا بزار بازی سبک کلاسیک خودشو داشته باشه زیبایی بازی و چیزی که این بازی پیش طرفدارانش خاص کرده همون سبک کلاسیک بازی هستش.حتما اینم میشه سبک فینال فانتزی 15 ماشالا از این سبکای اکشن هم که دارن چپو راست میدن بیرون.دلمونو به تورن بیس بودنش خوش کرده بودیم:|
یعنی نمورا ببینم دست زدی به سبک بازی یه تاکسی میگیرم میام ژاپن دیگه من میدونمو تو :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر