Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
دوستان یه سوال
الان بازی رو میشه با 10$ گرفت اما 32 گیگ هست
پیشنهاد میکنین بازی رو دست دوم بگردم بخرم یا دانلود کنم؟ 32 گیگ پدر اینترنتم رو در میاره آخه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تا ی

تا یه هفته حراج جمعه سیاه است؟ نمیدونم جایی هست دیتا بفروشن و امکانش هست بشه ریخت تو کنسول؟؟

من ندیدم تو استور تخفیف بخوره، اونم 10 دلار!! مطمئن هستید؟ منظورتون که نسخه اول نیست؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان این قسمت به قسمت قبلی خیلی ربط داره؟
من قسمت قبلی رو بازی نکردم,حتما باید قسمت قبل رو بازی کنم؟

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
دوستان این قسمت به قسمت قبلی خیلی ربط داره؟
من قسمت قبلی رو بازی نکردم,حتما باید قسمت قبل رو بازی کنم؟
داستان مرتبطه ولی با خوندن یه خلاصه داستان هم میتونید نسخه دوم رو بازی کنید
ولی خب نسخه اول انقد عالی هست خودش که تجربش از واجباته :x
حتما بگیر بازی کن چون حرف نداره

• Like
Reactions: uriel and db07

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
الان رسیدم به این چپتری که میشه از قدرت زمان استفاده کرد و هم زمان میشه گذشته و اینده رو دید .یعنی لول دیزاین تو حلقم :o.همچیم چیزی تا حالا تو هیچ بازی ندیدم خیلی ایده یونیکی بود

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
الان رسیدم به این چپتری که میشه از قدرت زمان استفاده کرد و هم زمان میشه گذشته و اینده رو دید .یعنی لول دیزاین تو حلقم :o.همچیم چیزی تا حالا تو هیچ بازی ندیدم خیلی ایده یونیکی بود
تایتان فال 2 هم یه همچین مرحله ای داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر