Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یک نفر این بازی که تازه این همه نقد بلای 90 داره نگرفته حتی فن هاش؟ شاید ما هم کشیده بشیم سمتش الان اگه Cod بود 10 نفر گرفته بودن
داداش چرا برا خودت می بری و میدوزی؟
یعنی چی فناش این بازیو نگرفتن؟
فنایه بازی از جمله خودم 3 ماهه پیش بازی رو پیش خرید کردن داشتن فقط به تایمر بازی نگاه میکردن که کی بازی انلاک میشه!
کلا قصدت تخریب بازیه نه؟ اون از تنفرت نسبت به بازی و مقایسه کاملا احمقانت با اسپلینترسل:| اینم از این که کسی بازی رو نگرفته حتی فناش:|
تو همین دو صفحه اخیر دوستان همه از بازی تعریف کردن از موسیقی گرفته تا المان های گیم پلی و.... تازه توضیحاتی هم درمورد بازی هم دادن خودمم که اینقدر سرگرم بازی و اون گرافیک عالی و گیم پلی روانی کنندش هستم که اصلا حاظر نیستم وقتم رو بزارم اینجا تا در مورد یکی بهترین بازی های عمرم نظر بذارم

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
داستان 2 به 1 ربط داره ؟!

کسی که 1 رو بازی نکرده میتونه با این نسخه ارتباط کامل برقرار کنه ؟!

الان نسخه اول رو بازی کنم از نظر گرافیک نمیخوره تو ذوقم ؟!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
داستان 2 به 1 ربط داره ؟!

کسی که 1 رو بازی نکرده میتونه با این نسخه ارتباط کامل برقرار کنه ؟!

الان نسخه اول رو بازی کنم از نظر گرافیک نمیخوره تو ذوقم ؟!
داستان نسخه دوم به شدت به نسخه اول حتی دی ال سی هایه بازی وابسطه هست البته درصورتیکه می خوایی مفهموم کلی داستان رو بفهمی وگرنه به دید یک نسخه جدید نه مشکلی پیش نمیاد
گرافیکم که دیگه یک چیز طبیعیه با عرضه هر نسخه جدیدتر از یک بازی نسخه قبلی از لحاظ گرافیک کمتر تو چشم میاد اما تفاوت در حد دو نسل نیست

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
فنایه بازی از جمله خودم 3 ماهه پیش بازی رو پیش خرید کردن داشتن فقط به تایمر بازی نگاه میکردن که کی بازی انلاک میشه!
کلا قصدت تخریب بازیه نه؟ اون از تنفرت نسبت به بازی و مقایسه کاملا احمقانت با اسپلینترسل:| اینم از این که کسی بازی رو نگرفته حتی فناش:|
تو همین دو صفحه اخیر دوستان همه از بازی تعریف کردن از موسیقی گرفته تا المان های گیم پلی و.... تازه توضیحاتی هم درمورد بازی هم دادن خودمم که اینقدر سرگرم بازی و اون گرافیک عالی و گیم پلی روانی کنندش هستم که اصلا حاظر نیستم وقتم رو بزارم اینجا تا در مورد یکی بهترین بازی های عمرم نظر بذارم
چه ربطی داره گودرز به شقایق این همه علت و برهان چیدن نداره یک نظر میخواستیم دوستان بدن نسخه فیزیکیش اومده با دیجیتالیش کاری ندارم بعد اون نسخه بیشتر گرافیکش تو ذوق میزد منم نگرفتم ولی توب یکسری ایده هاش مثل موش شدن یا ماهی و.. دوست داشتم حالا میتوام بدونم اینم فقط مخصوص کسایی که با نسخه قبلی حال کردن یا فن های چدیدم میتونن لذت ببرن

• Like
Reactions: bigbang0661

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
فارغ از درست و غلط بودن بحث دوست عزیز این لحن تند و زننده ی شما خیلی ایراد داره. ماشالله تو هر تاپیکی هم کسی ضد شما حرف بزنه با کامنتتون رو به رو میشیم. حرف اصلی ایشون اینه که چرا تاپیک خلوته حالا شاید لحنش درست نبوده دلیل نمیشه اینجوری برخورد کنید. اینم که شما حاظر نیستین وقتتون رو برای بحث کردن بزارید یا شعاره یا واقعا سلیقه تون اینجوریه. یعنی اون دوستی که قبلا نظرش رو راجب بازی گذاشته فن دیس آنرد نیست؟ خداروشکر تاپیک همه ی بازی های پر طرفدار روزهای اول انتشار حسابی داغه پس این حرف یکم عجیبه. حالا اینکه چرا بازی کم فروخته یا همینجا تاپیک زیاد گرم نشده جای تعجب داره.
بحث مقایسه شون هم گفتن که قصد داشته سلیقه ش رو بگه که دیگه فکر نکنم تو انجمن قانون نظر ممنوع اومده باشه.
یک نفر این بازی که تازه این همه نقد بلای 90 داره نگرفته حتی فن هاش؟ شاید ما هم کشیده بشیم سمتش الان اگه Cod بود 10 نفر گرفته بودن
بازی به دلیل زمان انتشارش تا الان زیاد خوب فروش نداشته برای همین شاید اینجا هم کسی همون روز اول بازی رو نخریده حالا اینکه سبک مخفی کاری یکم سخت پسنده هم بماند. ولی شما میتونی به گیم نت یا خونه ی دوستی سر بزنی و تجربه اش کنی. فقط سمت ویدئوهای یوتیوب نرو چون واقعا با یه ویدئو نمیشه بازی رو نقد کرد.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
فارغ از درست و غلط بودن بحث دوست عزیز این لحن تند و زننده ی شما خیلی ایراد داره. ماشالله تو هر تاپیکی هم کسی ضد شما حرف بزنه با کامنتتون رو به رو میشیم. حرف اصلی ایشون اینه که چرا تاپیک خلوته حالا شاید لحنش درست نبوده دلیل نمیشه اینجوری برخورد کنید. اینم که شما حاظر نیستین وقتتون رو برای بحث کردن بزارید یا شعاره یا واقعا سلیقه تون اینجوریه. یعنی اون دوستی که قبلا نظرش رو راجب بازی گذاشته فن دیس آنرد نیست؟ خداروشکر تاپیک همه ی بازی های پر طرفدار روزهای اول انتشار حسابی داغه پس این حرف یکم عجیبه. حالا اینکه چرا بازی کم فروخته یا همینجا تاپیک زیاد گرم نشده جای تعجب داره.
بحث مقایسه شون هم گفتن که قصد داشته سلیقه ش رو بگه که دیگه فکر نکنم تو انجمن قانون نظر ممنوع اومده باشه.

بازی به دلیل زمان انتشارش تا الان زیاد خوب فروش نداشته برای همین شاید اینجا هم کسی همون روز اول بازی رو نخریده حالا اینکه سبک مخفی کاری یکم سخت پسنده هم بماند. ولی شما میتونی به گیم نت یا خونه ی دوستی سر بزنی و تجربه اش کنی. فقط سمت ویدئوهای یوتیوب نرو چون واقعا با یه ویدئو نمیشه بازی رو نقد کرد.
مگه من قبلش اینجا نظری دادم که داری میگی ضد شما حرف میزنه؟
کسی هم نگفت اینجا کسی نظر نده من کلا با کسی که قصد تخریب داره حال نمیکنم اصلا من نمیدونم این بحث فروش چیه که جدیدا مد شده تو این انجمن تا کم میارن تو یک بحث میان بحث فروش رو پیش میکشن درصورتی که ممکنه سبک بازی طوری باشه که عامه پسند نباشه
بعدشم من کی گفتم کسی که میاد نظرش رو درمورد بازی که انجام داده (دقت کن انجام داده) فن بازی نیست پس اون تیکه ای که گفتم کلی از دوستان اومدن درمورد بازی صحبت کردن و ازش تعریف کردن چیه؟
اینجا کسی میاد نظر میده بیاد نظر خودش رو بگه نه این تو نظرش بقیه هم بکشه وسط...جناب من تو این انجمن کم مواجه نشدم با پست های دوست هایه بزرگواری که کاملا به اشخاص بی احترامی میکنند و شخصیت طرف رو برا خودشون تعیین میکنند که بعدا هم پستاشون پاک شده بدونه هیچ گونه هشداری اینجا هم اگه من به کسی توهینی کردم یا به نظرش به من نشون بده کجا بوده چون من هیچ وقت بدون منظق با کسی بحث نمیکنم مگه این که منطق از نظر شما چیز دیگه ای باشه

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اگه تاپیکش خلوته خب ممکنه دوستانی که بازیو خریدن مطمینن ترجیح میدن بیشتر پشینن پای بازی تا بیان اینجا!
مسلما همچین بازی سرگرم کننده ای ادمو تو وقتای ازاد پای خودش نگه میداره و خب چه بهتر پای خود بازی باشه یکی تا اینکه بخواد بیاد اینجا و ثابت کنه که بازیو خریده یا نه!!!

• Like
Reactions: Masta_killa

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,003
نام
امیر حسین
فعلا اکثرا درگیر فیفا و آنلاین بتل فیلد هستن از نظر من.کمتر کسی هم 220 میده برای بازی مگر فن هاش مث خودم.اکثرا یا درگیر بتل هستن یا صبر کردن دست 2 بیاد بگیرن.
به هر حال وضعیت بازیهای غیر انحصاری همینه.
اکثرا آنلاین باز شدن متاسفانه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
منم تقریبا نصف بیشتر بازیرو رفتم. لول دیزاین بازی بدون شک بهترینه تو این نسل. آزادی عمل و انعطاف پذیری که تو اختیارتون میزاره فوق العاده اس.از لحاظ گرافیکی هم کاملا نسبت به نسخه قبلی پیشرفت داشته و یکی از چشم نواز ترین گرافیک رو داره تو بین بازی های امسال.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم تقریبا نصف بیشتر بازیرو رفتم. لول دیزاین بازی بدون شک بهترینه تو این نسل. آزادی عمل و انعطاف پذیری که تو اختیارتون میزاره فوق العاده اس.از لحاظ گرافیکی هم کاملا نسبت به نسخه قبلی پیشرفت داشته و یکی از چشم نواز ترین گرافیک رو داره تو بین بازی های امسال.
کسایی که نسخه قبل نرفتن میتونن ارتباط بگیرن با بازی؟

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
من دو هفتس خریدم و انتخاب اولم کوروو بود و بالغ بر 20 ساعته دارم بازی میکنم و تازه اواخر چپتر 6 هستم و اما نظرم در مورد بازی:

بازی به شدت جذابه، دست پلیر تو انتخابش برا رسیدن به هدف واقعا بازه و این ازادی عمل به هیچ وجه شلخته نیست.
من خودم برای هر قسمت از بازی راههای مختلفو چک میکنم و جالبه بازی رو دوباره لود میکنم تا ببینم مبدا روشای دیگه جذابتر باشه:-B:D
طراحی مراحل بازی خارقالعادست، مثلا مرحله CLOCKTOWER MANSION بنظرم یه کلاس درس لول دیزاینینگه
معماها و پیدا کردن کد گاو صندوقا هم معمولا جالب طراحی شده و باعث میشه شما داکیومنتا رو بخونین
بعضی از انتخابها و تصمیم گیریها هم تو بازی به عهده پلیره که باعث میشه تو روند بازی تغییراتی بوجود بیاد.
نیروها و قابلیتای متا فیزیکی کوروو همچنان جذابه و تو روند بازی به شدت تاثیر داره
داستان بازی کلیشه ای شروع میشه ولی بسط گسترشش خیلی خوبه
بازی به شدت منو یاد HALF LIFE 2 میندازه که احتمالا به خاطر VICTOR ANTONOV هستش که شهر 17 هم ایشون طراحی کرده
خلاصه این بازی رو در یابید که تو این دوره زمونه مثل گوهر نایاب و کیمیا هستش
این بازی تو دسته بازیهایی مثل HALF-LIFE 2 و BIOSHOCK طبقه بندی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر