Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
منم یه ساعت و نیم بازی کردم. من چون خیلی آهسته و Slow paced کلا بازی می کنم از نظر فریم مشکلی ندیدم. به نظرم یه مقدار از نسخه اول بازی سخت تر شده Awareness دشمنان بیشتر شده.
یه پیشنهاد هم اینکه سعی کنید بازی رو مخفی کاری ( حداقل Playthrough اول ) برید. بازی های مثل dishonored و deus ex عمق گیم پلی رو تو Pure Stealth نشون می دن و خیلی جذاب ترن.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
منم یه ساعت و نیم بازی کردم. من چون خیلی آهسته و Slow paced کلا بازی می کنم از نظر فریم مشکلی ندیدم. به نظرم یه مقدار از نسخه اول بازی سخت تر شده Awareness دشمنان بیشتر شده.
یه پیشنهاد هم اینکه سعی کنید بازی رو مخفی کاری ( حداقل Playthrough اول ) برید. بازی های مثل dishonored و deus ex عمق گیم پلی رو تو Pure Stealth نشون می دن و خیلی جذاب ترن.
البته بنظرم نسخه اخریه deus ex بیشتر رو اکشنش کار کرده بودن تا مخفی کاری:-"
البته میشد مخفی کاری هم رفتش اما محیط ها رو طوری طراحی کرده بودن که بیشتر به اکشن میخورد تا مخفی کاری

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
DOOM :D یکی از بهینه ترین و کم مشکل ترین بازی های این نسل :D در مورد بقیه (سری Elder و Fallout) هم کلا سیاست بتزداست تا حالا هم چند بار تکرار کرده اول گیم پلی بعد گرافیک :D البته باگم داره که خوب هر بازی OW رو ببینی انواع و اقسام باگ رو میتونی توش مشهاده کنی واسه همین نمیشه تو این مورد زیاد بهش گیر داد ....

نه DOOM در هر صورت یک بازی خطی محسوب میشه و قابل قیاس با صد در صد با ELDER , FALOUT نیست که هیچ تازه با DIS هم نیمشه مقایسش کرد.
اصلا المان های بازی DOOM کلا با اینا فرق داره و کاملا محیط هاش کوچیک تر و گیم پلی هم خطی هست.
اره درست میگی سیاستش اینجوریه که البته واقعا هم باید بهش تبریک گفت و سیاستش عالی بود.
در مورد OW ها موافقم.خودم RPG بازم و فن ویچر هسم و دیگه توی باگ های اون بزرگ شدم :)) ولی اینکه به خاطر وسیع بودن محیط بگیم نباید گرافیک خیلی شاخی داشته باشه مخالفم.ویچر هم محیط عظیم داشت ولی گرافیکش نابود میکرد ادم رو.بتزدا هم میتونه واقعا روی اون بازی هایی که گفتم گرافیک بهتری بذاره ولی شاید دلایل خودشو داره.

اما روی هم رفته من نمیپذیرم که بازیه نچندان بزرگی مثل DIS (از نظر محیط در مقایسه با الدر و فال اوت و...) با این گرافیکه صرفا OK و نچندان بالا, چنین "نرخ فریم" ای به بازیکن تحویل بده.بازی کن هرچه زودتر تا باهام هم عقیده بشی.

• Like
Reactions: Oakenshield

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
البته بنظرم نسخه اخریه deus ex بیشتر رو اکشنش کار کرده بودن تا مخفی کاری:-"
البته میشد مخفی کاری هم رفتش اما محیط ها رو طوری طراحی کرده بودن که بیشتر به اکشن میخورد تا مخفی کاری
اصلا و ابدا اینطور نیست، کل مزه و مزیت و گیم پلی Deus Ex ساخته و طراحی شده برای مخفی کاری هست و Mankind Divided هم از این لحاظ استثنا نبود.
قابلیت های جدید ادام باب مخفی کاری بود فقط، یعنی دلت میخواست قابلیت هاش رو باز کنی و مخفی کاری کنی، کل تروفی ها و Bonus های بازی هم برای مخفی کاری بود ولاغیر :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستانی که قسمت اول رو جویدن و الان دارن قسمت دوم رو بازی می کنند، معماری کارناکا در مقایسه با دال وال قسمت اول چطوره؟
کسایی که فکر می کنند این سری فقط تو مخفی کاری خلاصه بگم سیستم مبارزه این بازی جذاب تر و کار شده تر از خیلی خیلی از بازی هایی هست که رو مبارزه تاکید دارند. می تونید تو مبارزه تن به تن سر طرف رو بفرستید یک متر بالاتر از بدنش، دست و پاشو قطع کنید، سلاخی کنید و ... ابزار و موقعیت برای شلوغ کاری هم زیاد پیدا می کنید.
من الان دارم قسمت اول رو دوباره با مخفی کاری میرم، بیشتر سعی میکنم از پشت بام ها حرکت کنم تا بتونم رو محیط تمرکز کامل داشته باشم. تماشای طراحی حیرت انگیز دال وال از بالا واقعا شگفت آوره خصوصا تو شب...
Dishonored جزء معدود بازی هایی هست که برای طی کردن مراحل بیشترین آزادی عمل رو در اختیار بازیکن قرار میده. مرحله ای بود که من برای نفوذ به یه عمارت، می تونستم به شکل ماهی در بیام و از طریق آب نما وارد بشم یا به حالت موش در بیام و از راه های مخفی برم یا از پشت بام ها و پنجره های بالای خونه وارد بشم، یا از راه اصلی و ... تو قسمت دوم این راه ها بیشتر هم شده... این بازی خوراک کسایی هست که دنبال مخفی کاری هستند...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب استریم یه بنده خدایی رو میدیدم ، کاملا خرکی و اکشن میرفت :D
یعنی کلا مرض داشت ، حتی نمیدیدنش میرفت جلوشون با پیستول ک خنجر میفتاد به جونشون :D دیگه خیالم راحت شد که میتونم بازی رو بگیرم ، البته من هیچوقت توی مخیلاتم هم نمیگنجید اینقدر خرکی برم این بازی رو ، ولی چقدر اسکیل و سلاح و خرت و پرت داره ، محیط بازی و طراحی دشمنا عالی بود ، یه چند وقتیم هست حس مخفی کاری دارم ، الان مافیا۳ رو مخفیانه میرم :D
خلاصه خیلی بازی خفنیه نوش جون فناش

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من اصلا نتونستم با شماره یکش ارتباط بگیرم خیلی ویدیک دیدم از گیم پلی اش گرافیکش که خیلی داغون بود هوش مصنوعی اشم ضعیف بود باگم کم نداشت
کلا خیلی با Spilnter cell و hitman و.. جوش فرق داره اصلا به گروه خونی من که نخورد مخفی کاریش

• Like
Reactions: S0lid Snake

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
من اصلا نتونستم با شماره یکش ارتباط بگیرم خیلی ویدیک دیدم از گیم پلی اش گرافیکش که خیلی داغون بود هوش مصنوعی اشم ضعیف بود باگم کم نداشت
کلا خیلی با Spilnter cell و hitman و.. جوش فرق داره اصلا به گروه خونی من که نخورد مخفی کاریش
داداش گلم یکم آروم تر دیگه زیادی داری کم لطفی میکنی:D
من خودم از عاشقان سبک مخفی کاری نیستم ولی واقعا تنوع گیم پلی دیس آنرد چیزی نیست که بشه نادیده اش گرفت.
هوش مصنوعی رو دقیقا نمیدونم روی چه درجه ی سختی رفتین ولی سخت بودن بازی رو کنار بزاریم دشمنان خیلی طبیعی رفتار میکنن... حساسیتشون هم به سر و صدا و خیلی چیزها بسیار دقیقه. بحث باگ هم اگه قرار باشه به خاطر اینجور باگ ها کلا یه بازی رو بکوبیم که کلا باید قید خیلی از شاهکارهای صنعت گیم رو بزنیم. همین ویچر سه که آخرین گوتی بود نمونه ی بارزشه.:-"
گرافیک بازی هم دیگه اونقدر داغون نبود... قبول دارم گرافیکش متوسط بود ولی به لطف طراحی چشم نواز خیلی راحت میشد مشکل رو ندیده گرفت.
گیم پلی هم که کلا بماند. انقدر آیتم و قدرت و روش برای کشتن/بی هوش کردن دشمنان هست که نگو و نپرس. هر مرحله رو راحت میشه دستکم از سه روش مختلف رد کرد... سیستم لول آپ کردن و آپگرید کردن هم بسیار فوق العاده است پس دقیقا فکر نکنم دیگه بشه ذره ای به گیم پلی بازی خورده گرفت.
داستان بازی هم که بسیار فوق العاده و احساسیه و به خوبی تا پایان کار حس خشم و انتقام رو در گیمر بوجود میاره. تازه بعد از پایانش هم DLC هاش هم داستان های جالبی دارن که میتونن تا مدت ها آدم رو سرگرم کنند.
مقایسه تون هم با اسپلینتر سل و هیتمن خیلی عجیبه. کلا شما یه مخفی کاری جاسوسی رو اومدین با دیس آنرد مقایسه کردین. نه تم و جو این بازی ها شبیه به هم هستن و نه اینکه گیم پلیشون شباهتی به هم داره. تنها شباهت هم سبک مخفی کاریه.
تازه اینکه کلا هیتمن کلا یک بازی بسته صرفا با مضمون ترور یه سری هدف هست بماند.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
داداش گلم یکم آروم تر دیگه زیادی داری کم لطفی میکنی:D
من خودم از عاشقان سبک مخفی کاری نیستم ولی واقعا تنوع گیم پلی دیس آنرد چیزی نیست که بشه نادیده اش گرفت.
هوش مصنوعی رو دقیقا نمیدونم روی چه درجه ی سختی رفتین ولی سخت بودن بازی رو کنار بزاریم دشمنان خیلی طبیعی رفتار میکنن... حساسیتشون هم به سر و صدا و خیلی چیزها بسیار دقیقه. بحث باگ هم اگه قرار باشه به خاطر اینجور باگ ها کلا یه بازی رو بکوبیم که کلا باید قید خیلی از شاهکارهای صنعت گیم رو بزنیم. همین ویچر سه که آخرین گوتی بود نمونه ی بارزشه.:-"
گرافیک بازی هم دیگه اونقدر داغون نبود... قبول دارم گرافیکش متوسط بود ولی به لطف طراحی چشم نواز خیلی راحت میشد مشکل رو ندیده گرفت.
گیم پلی هم که کلا بماند. انقدر آیتم و قدرت و روش برای کشتن/بی هوش کردن دشمنان هست که نگو و نپرس. هر مرحله رو راحت میشه دستکم از سه روش مختلف رد کرد... سیستم لول آپ کردن و آپگرید کردن هم بسیار فوق العاده است پس دقیقا فکر نکنم دیگه بشه ذره ای به گیم پلی بازی خورده گرفت.
داستان بازی هم که بسیار فوق العاده و احساسیه و به خوبی تا پایان کار حس خشم و انتقام رو در گیمر بوجود میاره. تازه بعد از پایانش هم DLC هاش هم داستان های جالبی دارن که میتونن تا مدت ها آدم رو سرگرم کنند.
مقایسه تون هم با اسپلینتر سل و هیتمن خیلی عجیبه. کلا شما یه مخفی کاری جاسوسی رو اومدین با دیس آنرد مقایسه کردین. نه تم و جو این بازی ها شبیه به هم هستن و نه اینکه گیم پلیشون شباهتی به هم داره. تنها شباهت هم سبک مخفی کاریه.
تازه اینکه کلا هیتمن کلا یک بازی بسته صرفا با مضمون ترور یه سری هدف هست بماند.
نه منظورم همین بود که من نتونستم ارتباط بگیرم باهاش نه این که بازی بدی باشه وگرنه خود من علاقه شدیدی به مخفی کاری و این سبک بازی ها دارم ولی یکی این یکی هم Deus Ex اصلا نتونستم باهاشون کنار بیام مخصوصا deus ex که زبان سطح بالا میخواد و پیچیده اس انگیلیسی اش

• Like
Reactions: Max Blood

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
9 گیگ آپدیت خیلی زیاده

میخواستم تو روز های آینده بگیرم یهو متوجه شدم

البته مثل اینکه دوستانی بدون آپدیت بازی کردن

این آپدیت ها رو از جایی نمیشه گیر اورد که بخریم خودمون دان نکنیم؟

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
شاید باور نکنید.اما توی عمرم فقط 3 بار موسیقی main theme یک بازی منو مجاب کرد یه نیم ساعت توی منوی اصلی بمونم و جرات نکنم بازیو استارت کنم.
یکی Halo3 یکی skyrim و یکی هم dishonored2!
موسیقی منوی اصلی به طرز خارق العاده ای دیوانه کنندس.قشنگ 30-40 دقیقه توی منوی اصلی موندم تا هی پخش بشه.

دانلود:
http://file2.bazimag.com/SirGhas/Soundtracks/Dishonored-2/Dishonored-2-Main-Theme.mp3

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شاید باور نکنید.اما توی عمرم فقط 3 بار موسیقی main theme یک بازی منو مجاب کرد یه نیم ساعت توی منوی اصلی بمونم و جرات نکنم بازیو استارت کنم.
یکی Halo3 یکی skyrim و یکی هم dishonored2!
موسیقی منوی اصلی به طرز خارق العاده ای دیوانه کنندس.قشنگ 30-40 دقیقه توی منوی اصلی موندم تا هی پخش بشه.

دانلود:
http://file2.bazimag.com/SirGhas/Soundtracks/Dishonored-2/Dishonored-2-Main-Theme.mp3
دانلود نداره اصلا ؟؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یک نفر این بازی که تازه این همه نقد بلای 90 داره نگرفته حتی فن هاش؟ شاید ما هم کشیده بشیم سمتش الان اگه Cod بود 10 نفر گرفته بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر