The Last Guardian واقعا ممکن است این E3 نمایش داشته باشد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
the_last_guardian.jpg

گویا واقعا E3 پیش رو قرار است خبرهایی شود!

بعد از آنکه وبسایت The Guardian عنوان TLG را در لیست عناوین مورد انتظار خود در E3 قرار داد، احتمال‌ها برای رونمایی این عنوان که از سال 2007 در حال ساخت بوده و از سال 2009 در سکوت مطلق قرار دارد، بالا گرفته است.
این وبسایت در بخشی از مطلب خود چنین عنوان داشت: «ما از سمت منابع بسیار موثقی اطمینان داریم که امسال سالی خواهد بود که نهایتا Team Ico دنباله معنوی عناوین کلاسیک خود، Ico و Shadow of The Colossus را نمایش خواهد داد.»
چندی پیش بود که مدیر Team Ico آقای فامیتو اودا سونی را ترک کرده بود ولی همچنان به عنوان سرپرست روی ساخت TLG نظارت دارد.

باید تا E3 منتظر ماند و دید که آیا بالاخره می‌توانیم شاهد عرضه این عنوان پرطرفدار بر روی کنسولی از سونی باشیم یا خیر؛ هر چند معلوم نیست عنوانی که به نمایش در خواهد آمد (اگر نمایشی در کار باشد) شباهتی به بازی 9 سال پیش دارد یا خیر.

منبع

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
حالا ایشون اومده یه چیز نوشته بعضی ها ول کن نیستن، حاشیه پردازی ما ایرانی ها نبود الان ایران گلستان بود!

اما امیدوارم امسال دیگه نهایتن خبری از این بازی بشه مردیم از بس انتظار کشیدیم

خود یوشیدا پارسال بعد از اینکه E3 گذشت هفته بعدش خبرنگارا دورش کردن که آیا The Last Guardian کنسل شده که در پاسخ گفته بود "خیر ، این عنوان هم اکنون به کمک تمامی استودیوهای ما در دست ساخت هست تا روند سریع تری به خود بده ، و وقتی ببینیم به سطحی رسیده که چیزی قابل نمایش داشته باشه در فرصتی مناسب (از E3 مناسب تر هم داریم؟) معرفی خواهیم کرد" حالا باز بعضیا بیان بگن عمرا،ابدا!! رییس استودیوهای جهانی سونی اینو گفته نه Tidux یا Shinobi!:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حالا ایشون اومده یه چیز نوشته بعضی ها ول کن نیستن، حاشیه پردازی ما ایرانی ها نبود الان ایران گلستان بود!

اما امیدوارم امسال دیگه نهایتن خبری از این بازی بشه مردیم از بس انتظار کشیدیم

خود یوشیدا پارسال بعد از اینکه E3 گذشت هفته بعدش خبرنگارا دورش کردن که آیا The Last Guardian کنسل شده که در پاسخ گفته بود "خیر ، این عنوان هم اکنون به کمک تمامی استودیوهای ما در دست ساخت هست تا روند سریع تری به خود بده ، و وقتی ببینیم به سطحی رسیده که چیزی قابل نمایش داشته باشه در فرصتی مناسب (از E3 مناسب تر هم داریم؟) معرفی خواهیم کرد" حالا باز بعضیا بیان بگن عمرا،ابدا!! رییس استودیوهای جهانی سونی اینو گفته نه Tidux یا Shinobi!:|

عمراً :d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این خبر که بازی رو دادن به تیم مارک سرنی به نظرم ناامید کننده ترین چیزی ــه که میشه در مورد این بازی تصور کرد! والا تا جایی که اطلاع دارم تمام محبوبیت این بازی به خاطر تیم سازنده ــش یعنی Team Ico و شخص Fumito Ueda هست که Shadow of the Colossus و Ico رو تو کارنامه داره... از طرف دیگه به نظر وضعیت این بازی هم یه جورایی شبیه فرام سافتویر و سبکی که خلق کرده و بازی هاش هست.... یعنی در واقع بازی ای ــه که فقط تیم خالق ــش از پس ساخت ــش (به بهترین شکل) بر میاد...
اما نکته ای که هست اینه که احتمال اینکه سونی بعد این همه سال بازی رو داده باشه دست یکی دیگه از استدیوهاش به شدت بالا هست، اما خوب این بین بهتره حداقل وقتی قرار خالق اصلی ــش نسازه یه تیمی ساخت ــش رو به عهده بگیره که شایستگی ــشو داشته باشه ....

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,571
نام
Mehrdad
این خبر که بازی رو دادن به تیم مارک سرنی به نظرم ناامید کننده ترین چیزی ــه که میشه در مورد این بازی تصور کرد! والا تا جایی که اطلاع دارم تمام محبوبیت این بازی به خاطر تیم سازنده ــش یعنی Team Ico و شخص Fumito Ueda هست که Shadow of the Colossus و Ico رو تو کارنامه داره... از طرف دیگه به نظر وضعیت این بازی هم یه جورایی شبیه فرام سافتویر و سبکی که خلق کرده و بازی هاش هست.... یعنی در واقع بازی ای ــه که فقط تیم خالق ــش از پس ساخت ــش (به بهترین شکل) بر میاد...
اما نکته ای که هست اینه که احتمال اینکه سونی بعد این همه سال بازی رو داده باشه دست یکی دیگه از استدیوهاش به شدت بالا هست، اما خوب این بین بهتره حداقل وقتی قرار خالق اصلی ــش نسازه یه تیمی ساخت ــش رو به عهده بگیره که شایستگی ــشو داشته باشه ....
یک اینکه تیم از این شایسته تر؟ knack هم استثنا بود. پیشنهاد میشه کارنامه مارک سرنی مطالعه کنید دوست من. بعدش هم احتمالا team ico از استودیو های سونی کمک گرفته. کلا روابط sony world wide studios خیلی بالاست و اکثر استودیو ها با هم در ارتباط هستند. خصوصا santa monica و japan studio که نقش اچار فرانسه را ایفا میکنند. من فکر میکنم برای مسائل تکنیکی از تیم های دیگر کمک گرفته اند

در مورد خبر هم شاید اصلا خبری نباشه. این سایت ها هم الکی شلوغش کردند که بلاخره خبری بشه:d

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
چد نمونه از عناوین کارنامه Mark Cerny:

کار بر روی Crash Bandicoot
کار بر روی Jak and Daxter
کار بر روی نسخه اول Uncharted

جز Knack هر بازی ای که مارک سرنی روش کار کرده موفق ظاهر شده ...

البته اینو موافقم که عناوین Team Ico فقط با طراحی ها و ساخته این تیم بوده که خیلی خاص به حساب میاد ، اینم که به تازگی شایعه شده مطمینن Cerny به عنوان کمکی در ساخت TLG همکاری داشته با Team Ico جز این نمیتونه باشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خوب آره این طبیعیه که به نظر خیلی از دوستان اگر به سازنده های deadfall adventures هم بدند این بازی رو (هر چند توانایی رقابت با knack رو داره...) مشکلی بوجود نمیاد و بدون شک بهترین گزینه ساخت بازی بوده اما حقیقت فک کنم چیز دیگه ای باشه.... چیزی که من گقتم دقیقا عین جمله فن های تعصبی بازی هست که Team Ico رو می پرستند ....
این حقیقته که The Last Guardian یه بازی خاص هست و فقط کسی که خلقش کرده میتونه به بهترین شکل از پس ساختش بر بیاد، من نمیگم استدیو دیگه بسازه بازی شکست میخوره یا اگر تیم مارک سرنی بسازه میشه knack، نظر من اینه که اگر تیمی بجز Team Ico بسازه نمیشه اون چیزی که طرفدارها منتظرش هستند، فقط اینو در نظر بگیرید که اینکه بازی بعد این همه سال هنوز در توجه هست به خاطر سازنده اصلی ــشه نه چیز دیگه وگرنه بازی با وضعیت The Last Guardian هست که بزرگ ترین سازنده ها معرفی ــشون کردند و هنوز معلق هستند و تقریبا فراموش شده نمونه Agent راکستار ....
بگذریم از اینکه تیم مارک سرنی اصلا گزینه مناسبی برای ساخت بازی نیست، حرف من اینه اگر بزرگ ترین استدیوهای سونی هم ساخت بازی رو به عهده بگیرند هم باز بازی چیزی نمیشه که بوده ....
اگر قراره تو E3 دوباره معرفی بشه، بهتره سازنده تغییر نکرده باشه چون هر چی انتظاره برای بازی جدید Team Ico ــه نه چیزی که سال 2009 به نمایش در اومده چون تو این سال ها به احتمال قوی ساخت بازی از سر گرفته شده (شاید چند بار) و در حال حاضر خیلی ها دوست دارند بدونند بالاخره کی بازی جدید Team Ico معرفی میشه که The Last Guardian باشه...
البته اینم بگم که با دادن بازی یه تیم دیگه سونی میتونست چند سال قبل این بازی رو منتشر کنه ولی همینکه انقدر ساختش طولانی شده میشه به این نتیجه رسید که اصرار سونی برای ساخت بازی توسط Team Ico هست و به این راحتی به تیم دیگه ای نمیسپرش ....

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
به نظرم TLG هیچوقت ساخته نمیشه و همیشه به عنوان هایپ افزودنی قبل E3 مورد استفاده قرار بگیره...خوب هم کار میده انصافا....2007---2015:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر