بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
سلام دوستان به نظر تون بازی Heavy Rain ، ارزش خرید داره و سبک بازی چطور هست؟
برای این بازی اول از همه باید زبانت خیلی خوب باشه ، این بازی محور اصلیش داستان هست ، مثل یک فیلم سینمایی هست که شما کاراکتر ها رو کنترول میکنید ، انتظار یک تجربه داستانی عالی رو داشته باش ولی از نظر گیم پلی بازی ساده ترین حالت ممکن رو داره ، باید چند تا تریلر گیمپلی ازش ببینی تا متوجه بشی منظورم چیه ، من پک Heavy rain/Beyond two souls رو خودم خریدم و فوقالعاده ازش لذت بردم !

• Like
Reactions: m.khanlou

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام دوستان
نسخه ای از بازی dishonored 2 منتشر شده که بازی اصلی و اون dlc بعدش رو باهم داشته باشه نمیدونم کامپلت ادیشن و از این حرفا؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان
نسخه ای از بازی dishonored 2 منتشر شده که بازی اصلی و اون dlc بعدش رو باهم داشته باشه نمیدونم کامپلت ادیشن و از این حرفا؟
نه عزیز همچین نسخه ای وجود نداره چون اون dlc جداگونه عرضه شده بود و تا این تاریخ هم باهم منتشر نشدن

بهترین بازی های ماشین سواری افلاین معرفی میکنید؟؟
به نظر من درایو کلاب بهتره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Milad_HW

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
دوستان من از قبل چند تا بازی که برام الویت پایین تری داشتن خریدشون در نظر داشتم می خواستم بدونم به نظرتون کدوم گزینه بهتریه :D
1-Dead Rising 4: چون از قدیم نسخه های قبل و بازی کردم لذت بخش بود برام تا حدودی سبک بازی رو می دونم ولی نمی دونم این افتضاحه یا در همون سطحه! :D
2-La Noir: اینم تو نسل قبل بازی کردم ولی تجربه دوبارش برام جالب می تونه باشه چون Case های اضافه اش هم هست.
3-Rainbow six: تو این سبک خدا رو شکر کار بلدم :D ولی چون خیلی زمان گذشته از انتشارش حس می کنم الان واردش شم همه فوق حرفه این دیر جا میفتم! :D
4-GR:Wildlands: با Review هایی که ازش دیدم خوشم اومد به نظر خودم تو این انتخابا بهترین گزینه ست ولی خب بازم بیشتر بدونم ازش بهتره :D
@ps34
@WCW
ممنون از پاسختون دوستان

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان من از قبل چند تا بازی که برام الویت پایین تری داشتن خریدشون در نظر داشتم می خواستم بدونم به نظرتون کدوم گزینه بهتریه :D
1-Dead Rising 4: چون از قدیم نسخه های قبل و بازی کردم لذت بخش بود برام تا حدودی سبک بازی رو می دونم ولی نمی دونم این افتضاحه یا در همون سطحه! :D
2-La Noir: اینم تو نسل قبل بازی کردم ولی تجربه دوبارش برام جالب می تونه باشه چون Case های اضافه اش هم هست.
3-Rainbow six: تو این سبک خدا رو شکر کار بلدم :D ولی چون خیلی زمان گذشته از انتشارش حس می کنم الان واردش شم همه فوق حرفه این دیر جا میفتم! :D
4-GR:Wildlands: با Review هایی که ازش دیدم خوشم اومد به نظر خودم تو این انتخابا بهترین گزینه ست ولی خب بازم بیشتر بدونم ازش بهتره :D
سلام.اول 3 رو بخر.سخت در اشتباهی بازی روزانه صد نفر لول 1 تا 20 توی کژال داره:D من دارم هر روز بازی میکنم میدونم اوضاعش چطوره.حرفه ای ها فقط توی رنک هستن اونم مدال های گلد به بالا وگرنه رنک تا سیلور اکثرا نوبن.
بعد 4 رو بخر.به شدت بازی سرگرم کننده و اکشن خفنی هست با مپ گسترده و حتی مد PVP بسیار عالی.مطمن باش لذتش رو میبری.
2 رو که رفتی هیچ و 1 هم کلا من ازش متنفرم نظری ندارم :D اولویتت روی 3 بعد 4 باشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من Dead rising 3 نزدیک ۸۰ تا ۹۰ درصد کامل کردم رنگ حدود ۴۰ ولی یک بدی که داره شدید تکراری میشه بازی ماموریت ها عین هم هی زامبی بکش برای اپگرید ولی ساخت سلاح های کشتارش و ترکیب و بلوپرینت کردن سلاح ها عالیه ولی میگم بازی خیلی تکراری میشه نسخه ۴ ام عین ۳ هست فقط اومدن یک کاراکتر قدینی نوستالوژی اوردن و یکسری چالش ها مثل محدودیت زمان که از ۱ بود برگردوندن و کریمس و برف همین . ارزشش نداره به نظرم LA noire که اگه رفتی قیمت پایین بخر ارزش نداره زیاد بابتش پول داد

• Like
Reactions: shayan7

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان یه بازی مشتی برا co-op معرفی میکنید
میخوای co-op ی مثل بلابرن یا دارکسولز داشته باشه
نظر خودم بینه for honor یا nioh یا monster hunter world هستش
نظره شما چیه؟

• Like
Reactions: sinart7

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
نظره شما چیه؟
مانستر که بازیه فوق العاده ای هستش coop خوبی هم داره.محتواهاشم تا الان رایگان بوده و دوهفته دیگم مانستر جدیدش میاد از این لحاظم خیلی دارن میرسن به بازی چندوقتیم هست event تابستون شروع شده که کلی ماموریت جدید اورده.
هانت کردن تو این بازی خیلی جذابه مخصوصا اگه coop بری حالا چه با ادمای رندوم و چه با دوست که لذتش بیشتره

• Like
Reactions: joker+1

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
نظره شما چیه؟

اون دوتا رو بازی نکردم ، اما Nioh رو بازی کردم و عالی بود ، مثل دارک سولز بازی سختی هست ، اما خیلی هم با سولز تفاوت داره ، مثلا دنیای بازیش مثل سولز باز نیست و نقشه نقشه هست (ماموریتی) من که واقعا ازش لذت بردم و بعد از تمام کردن بازی هم کلی مپ ها و باس فایت های جدید برای بازی باز میشه(یکی از چیزایی که خیلی ازش لذت بردم مال باس مپ هایی بود که مثلا دوتا از سختترین باس ها رو میزاشتن توی یک مپ و باید بزنیشون !)

• Like
Reactions: joker+1

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
این چرت و‌ پرت ها رو کی بهتون گفته شایعه راه میندازید؟!
من اساسینز کرید اورجینز ، ویچر ۳ ، گوست ریکان ‌و چندین عنولن دیگه رو ریجن آل لاتین دارم و برای همشونم سیزن پس خریدم و دقیقا عین بازی های آمریکای شمالی هیچ مشکلی برام پیش نیومده . دیگه سر منی که پوست این نسل رو کندم که کلاه نمیره ! اصلا این حرف درست نبود
اصلا همچین چیزی وجود نداره!معلوم نیست شما از چی صحبت میکنید!اما این شایعه رو پخش نکنید!ریجن ۱ ریجن ۱ ه!میخواد مال هر کشوری باشه!
مکزیکو .... نداره
موفق باشید

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر