بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
مطمئن باش.
تک نفره افتضاحه
بجای اورواچ بتل 1 رو بگیری بهتره چون تک نفره هم حال میده
والا واسه ی من که اینجور بود.شاید شما سلیقت جور دیگه ای باشه
خیلی ممنون:D:x
دیگه آنلاین چه بازی پیشنهاد میدید دوستان که در کنار رینبو و بتل1 بگیرم؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
خیلی ممنون:D:x
دیگه آنلاین چه بازی پیشنهاد میدید دوستان که در کنار رینبو و بتل1 بگیرم؟

ببین به نظرم شما باید سبک مورد علاقتو بگی داداش تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم...

شوتر میخوای بتل و رینبو بهترین گزینه هستن...
rpg میخوای و سختی بازی برات مهم نیس کارای استاد میازاکی ( بلادبورن و سری دارک سولز ) کو اپش واقعا لذت بخشه
بازی های دیگه هم مثل اورواچ هست که فک نکن با پیشنهاد های شما ( بتل و رینبو) همخونی داشته باشه

• Like
Reactions: mahan.bs

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
ببین به نظرم شما باید سبک مورد علاقتو بگی داداش تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم...

شوتر میخوای بتل و رینبو بهترین گزینه هستن...
rpg میخوای و سختی بازی برات مهم نیس کارای استاد میازاکی ( بلادبورن و سری دارک سولز ) کو اپش واقعا لذت بخشه
بازی های دیگه هم مثل اورواچ هست که فک نکن با پیشنهاد های شما ( بتل و رینبو) همخونی داشته باشه
علاقم به شوتره،اتفاقا اورواچ هم خیلی خیلی دوست دارم ولی میگن تنهایی بازی کنی خسته کننده میشه،کلا 3تا بازی میخوام بگیرم،2 تاش ک بتل و رینبو و سومی هم معلوم نیست.:D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
علاقم به شوتره،اتفاقا اورواچ هم خیلی خیلی دوست دارم ولی میگن تنهایی بازی کنی خسته کننده میشه،کلا 3تا بازی میخوام بگیرم،2 تاش ک بتل و رینبو و سومی هم معلوم نیست.:D
بین پیشنهاد دوستان دستینی 2 هم گزینه بدی نیست اگه به شوتر اول شخص علاقه داری مخصوصا اگه یک رو بازی نکرده باشی که کلا تجربه جدیدی برات محسوب میشه.هم PVP داره مثل بتل و مد رنک داره مثل رنبو و هم PVE که مثل بازیای MMO کلی کار برای انجام دادن داره raid و strike و ... و هرچندوقت یبارم Event میدن برای بازی.
منتهی باید کنارش دوتا DLCشم بگیری که به محتوای جدید دسترسی داشته باشی.یکسری مشکلات تو بحث محتوا داره بازیم داره که البته تا بخوای مکس لول بشی و همه ایتمارو جمع کنی تا به اونا برسی اپدیت رفع مشکلات بازی اومده.
ایرانیم توش زیاده برای داشتن تیم اگرم زبانت خوب باشه که خیلی راحت میتونی با خارجیا تیم بشی و از کل کل ایرانیا در امان باشی:Dمحتواهای اصلی بازی چون تیمیه مثلا raid باید 6 نفر باشین که برین و مچمیکینگ نداره حتما باید تیم پیدا کنی تنها مشکل بازی برای یه عده اینه که در نظر داشته باش

• Like
Reactions: mahan.bs

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
من چند ساعتی هست بازی میکنم مشکل اصلیم نداشتن تیر واسه اسلحه هام هست...چطور تیر به دست بیارم ؟؟
تو قسمت ارتقاها یه پرک داره که مربوط به شانس هست و باعث میشه بیشتر مهمات پیدا کنید اون پرک های زیرمجموعه شانس رو نگاه کن یکیش مربوط به همینه ارتقاش بده

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
آقا این بازی journey رو ارزش داره الان بگیرم روی ps4 ؟

این بازی عالیه عالییییی
فقط باید درکش کنی داستانشو حس کنی
انتظار اکشن و هیجان نداشته باشید توی این بازی

یه بازی با داستانی غنی و پر از احساس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر