بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
وضعیت اقتصادی خیلی از خانواده ها یا خرابه یا محدود به خاطر این اکثر گیمرها سمت اکانت های هکی و یا شیرینگ میرن.الانم که isp ها دارن 1 ترابایت در ماه اجازه دانلود میدن دیگه وضعیت بازار دیسک بدتر میشه چون اون کسی هم که مشکل دانلود داشت و دیسکی میگرفت دیگه مشکل دانلود نداره.
خیر به جز بازی سنتر و پرژین تولز من جای معتبرتر سراغ ندارم ولی اساسینز اورجینزم پیدا نکردی خودت پلمپش رو بخر چون بهت اطمینان میدم هم خیلی قشنگه هم ساعات بسیار طولانی سرگرمت میکنه.خودم شخصا بیش از 90 ساعت پاش بودم

آخه هميشه سوالي كه برام هست كه اينه كه اين فروشنده هاي با وجدان هكي! بازي هاي مهمي كه روز اول مياد مثل اساسينس را زير 70 نميدن و تازه الان حول و حوش 60 شده.

خوب يعني اون طرفي كه اين اكانت را ميخره با خودش نميگه من اگه ديسكيشو بخرم بيشتر به نفعمه؟ خوب تو كه قراره 60-70 تومن بدي به بازي كه اگه بخواي آنلاين باشي هر لحظه امكان قفل شدنش هست، خوب همين پولو نگه دار براي ضرري كه موقع فروش ديسكيش بخواي از دست بدي اينجوري براي آنلاين شدن مشكلي هم نداري.

تازه بماند كه بازي بايد چند ماه از اومدنش بگذره تا شايد تو اون بازي ديسكي كه مثلا 160 خريدي، موع فروشش 60 ضرر كني. طرف مثلا اگه همين الان اساسينس را 160 بخره و حتي اگه قرار باشه بازم مثل هميشه دوباره هر سال يه نسخه ازش بياد، بازم تا نزديكي هاي ارديبهشت يا شايد خرداد ميتونه بازيشو نگه داشته باشه تا شايد قيمت اساسينس بشه 100 تومن.

• Like
Reactions: ps34

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
سلام یعنی کسی نمی دونه این نیدفوراسپید جدیده ارزش خرید داره یا نه؟!
بعد اینکه بین واچداگز ۲ و مافیا۳ کدوم بهتره؟
NFS جدید رو بنظرم بری پولشو بدی پیست کارتینگ بیشتر میارزه تا این. بازی مشکلای زیادی داره. از گرافیک عجیب ( عجیب به معنای عجیبا بد! ) گرفته تا هندلینگ ماشین ها و .... میشه گفت یه کپی دست چندم از Forza Horizon ئه.
در رابطه با مافیا یا سگ هم بنظرم سلیقه تاثیر زیادی داره. اگر با بازه تاریخی مافیا حال می کنی و با باگ گرافیکی و تکراری شدن بازی ( مراحل) و شوتینگ و (بازم!) هندلینگ بد ماشین ها مشکل نداری برو سراغش. در نقطه مقابل Wd 2 از نسخه اول بهتر و متنوع تره.

• Like
Reactions: J. Constantine

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
آخه هميشه سوالي كه برام هست كه اينه كه اين فروشنده هاي با وجدان هكي! بازي هاي مهمي كه روز اول مياد مثل اساسينس را زير 70 نميدن و تازه الان حول و حوش 60 شده.

خوب يعني اون طرفي كه اين اكانت را ميخره با خودش نميگه من اگه ديسكيشو بخرم بيشتر به نفعمه؟ خوب تو كه قراره 60-70 تومن بدي به بازي كه اگه بخواي آنلاين باشي هر لحظه امكان قفل شدنش هست، خوب همين پولو نگه دار براي ضرري كه موقع فروش ديسكيش بخواي از دست بدي اينجوري براي آنلاين شدن مشكلي هم نداري.

تازه بماند كه بازي بايد چند ماه از اومدنش بگذره تا شايد تو اون بازي ديسكي كه مثلا 160 خريدي، موع فروشش 60 ضرر كني. طرف مثلا اگه همين الان اساسينس را 160 بخره و حتي اگه قرار باشه بازم مثل هميشه دوباره هر سال يه نسخه ازش بياد، بازم تا نزديكي هاي ارديبهشت يا شايد خرداد ميتونه بازيشو نگه داشته باشه تا شايد قيمت اساسينس بشه 100 تومن.
مشكل اينجاست تو كشور ما يه عده خيلي زيادي فكر ميكنن هكي يا دزدي و اينجور چيزا چون اسمش غيرقانونيه ارزونتره و اگه اينجوري چيزيو تهيه كنن خيلي زرنگن
يه عده حاضرن بيشترم پول بدن ولي بصورت قانوني چيزيو تهيه نكنن خريد و فروش ديسك به كنار، كرايه كردن بازي ده برابر ارزونتر درمياد ده تومن هزينه كرايه عملا يعني بازيو رايگان تهيه كرديد
سلام یعنی کسی نمی دونه این نیدفوراسپید جدیده ارزش خرید داره یا نه؟!
بعد اینکه بین واچداگز ۲ و مافیا۳ کدوم بهتره؟
نيدفور اسپيدو نگيريد بهتره جزو عناوين اخيرين كه EA با سياستاش خرابش كرده
بين اون دوتا من wd2 رو بيشتر ترجيح ميدم گيم پلي سرگرم كننده تري داره مافيا يجورايي خشك بود و بعد يه مدت خسته كننده ميشه

• Like
Reactions: THE BEST BOY

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
سلام به همه دوستان
من به تازگی PS4 گرفتم و قبل از اون PS3 هم نداشتم
خیلی وقته فرصت بازی نداشتم و تو کامپیوتر بازی می کردم.

میشه بگید به نظرتون کدوم یکی ازین بازی ها رو اول بخرم بهتره؟

God of war III remastered
The last of us Remastered
Uncharted Colection
MGS 5: phantom Pain

بازی دست دوم از کجا میشه خرید؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام به همه دوستان

Uncharted Colection

سلام خوش اومدی.
این بازی هایی که نام بردی همشون شاه کارن ولی همشون که روی ps3 که میگی قبلا داشتی در دسترس بودن و اگر بازیشون کردی چرا مجدد میخواب هزینه کنی؟؟؟بهتره بودجتو سر بازی های دیگه بزاری البته اگر بازیشون نکردی.مثلا اگر همین انچارتد 1و2و3 رو قبلا رفتی الان دیگه نسخه انچارتد 4 رو به عنوان انحصاری بخر.یا از بازی های مولتی پلتفرم آفلاین بهت در سبک شوتر گوست ریکان رو پیشنهاد میکنم و یا در سبک شمشیر زنی اساسینز کرید اورجینز و یا ویچر3.در بخش مولتی پلیر بهت بتلفیلد 1 رو پیشنهاد میکنم.در سبک ترسناک اویل7 رو بگیر.بازی های خیلی زیاد و خوبی برا نسل8 در دسترسه باید بگی چی میخوای اما پیشنهاد میکنم ریمستر نگیری چون واقعا تفاوت انچنانی ندارن با نسل قبل فقط فریم ریتشون بهتر شده و رزولیشن 1080 شدن.
بازی های دست دومم میتونی از افراد معتبر که امتیاز بازارچه بالا دارن از همین بازی سنتر خودمون که لینکش رو میزارم تهیه کنی:
خرید و فروش بازی

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
سلام خوش اومدی.
این بازی هایی که نام بردی همشون شاه کارن ولی همشون که روی ps3 که میگی قبلا داشتی در دسترس بودن و اگر بازیشون کردی چرا مجدد میخواب هزینه کنی؟؟؟بهتره بودجتو سر بازی های دیگه بزاری البته اگر بازیشون نکردی.مثلا اگر همین انچارتد 1و2و3 رو قبلا رفتی الان دیگه نسخه انچارتد 4 رو به عنوان انحصاری بخر.یا از بازی های مولتی پلتفرم آفلاین بهت در سبک شوتر گوست ریکان رو پیشنهاد میکنم و یا در سبک شمشیر زنی اساسینز کرید اورجینز و یا ویچر3.در بخش مولتی پلیر بهت بتلفیلد 1 رو پیشنهاد میکنم.در سبک ترسناک اویل7 رو بگیر.بازی های خیلی زیاد و خوبی برا نسل8 در دسترسه باید بگی چی میخوای اما پیشنهاد میکنم ریمستر نگیری چون واقعا تفاوت انچنانی ندارن با نسل قبل فقط فریم ریتشون بهتر شده و رزولیشن 1080 شدن.
بازی های دست دومم میتونی از افراد معتبر که امتیاز بازارچه بالا دارن از همین بازی سنتر خودمون که لینکش رو میزارم تهیه کنی:
خرید و فروش بازی

سلام دوست عزیز
ممنون از راهنمایی کاملت.
فقط همون طور که گفتم من PS3 نداشتم و هیچکدوم از این بازی رو انجام ندادم. واسه همین مجبورم remaetered هاشو بگیرم.
میخواستم اول قبلیها رو بازی کنم بعد برم سراغ عنوانای جدیدشون

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنمایی کاملت.
فقط همون طور که گفتم من PS3 نداشتم و هیچکدوم از این بازی رو انجام ندادم. واسه همین مجبورم remaetered هاشو بگیرم.
میخواستم اول قبلیها رو بازی کنم بعد برم سراغ عنوانای جدیدشون
قربانت.
خب اگر نداشتی اول last of us رو برو بعد خدای جنگ بعد انچارتد کالکشن بعد متال گیر 5 رو بگیر.بعدشم همین بازی هایی که نوشتم رو تهیه کن.

• Like
Reactions: bazikhorpcpsp

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام به همه دوستان

Uncharted Colection

بنظر من هيچكدوم.
بازياي خيلي بهتري از اينا ميتونيد پيدا كنيد كه بروز هستن تا اينا كه مال نسلاي قبلن
بين اینا باز tlou بهتره هرچند بقیرو تجربه کردم ولی بنظرم نگیریدشون بهتره مگر اینکه یا بهشون علاقه داشته باشید یا بازی خاصی برای بازی کردن نباشه (منهای mgs v که روی پی سی اومده اگه سیستمتون خوبه میتونید رو پی سی بازی کنید)
بنظرم بريد سراغ انحصاریای همين نسل خيلي بهتره
Horizon zero dawn
Uncharted 4
Uncharted lost legacy
Bloodborne
until dawn (بخاطر سبکش خودم بازی نکردم ولی تا جایی که میدونم بازی خوبیه)
بازیای شرقی هم هستن که با سلیقه هرکسی همخونی ندارن ولی شاهکارن مثل
gravity rush 2
persona 5
nier:automata
yakyza 0
yakuza kiwami
the last guardian
برای تهیه بازی میتونید از انجمن همینجا و p.t استفاده کنید که معتبرن
از مغازه ها هم میتونید بگیرید ولی معمولا قیمت خون پدرشون هم میگیرن با هزینه بازی

آخرین ویرایش:
  • Like

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
بنظر من هيچكدوم.
بازياي خيلي بهتري از اينا ميتونيد پيدا كنيد كه بروز هستن تا اينا كه مال نسلاي قبلن
بين اینا باز tlou بهتره هرچند بقیرو تجربه کردم ولی بنظرم نگیریدشون بهتره مگر اینکه یا بهشون علاقه داشته باشید یا بازی خاصی برای بازی کردن نباشه (منهای mgs v که روی پی سی اومده اگه سیستمتون خوبه میتونید رو پی سی بازی کنید)
بنظرم بريد سراغ انحصاریای همين نسل خيلي بهتره
Horizon zero dawn
Uncharted 4
Uncharted lost legacy
Bloodborne
until dawn (بخاطر سبکش خودم بازی نکردم ولی تا جایی که میدونم بازی خوبیه)
بازیای شرقی هم هستن که با سلیقه هرکسی همخونی ندارن ولی شاهکارن مثل
gravity rush 2
persona 5
nier:automata
yakyza 0
yakuza kiwami
the last guardian
برای تهیه بازی میتونید از انجمن همینجا و p.t استفاده کنید که معتبرن
از مغازه ها هم میتونید بگیرید ولی معمولا قیمت خون پدرشون هم میگیرن با هزینه بازی

سلام
بین بازی هایی که گفتید میخوام Bloodborn رو بگیرم چون تعریف و نقد راجبش زیاد خوندم.
به نظرت واسه لذت بردن از uncharted 4 لازم نیست نسخه های قبلی رو بازی کرده باشم؟

من خودم از بازی های ژاپنی مثل MGS و FF و... خیلی خوشم میاد ولی به خاطر گرافیک کارتونی بازی Persona5 نمیدونم ازش خوشم میاد یا نه!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
بین بازی هایی که گفتید میخوام Bloodborn رو بگیرم چون تعریف و نقد راجبش زیاد خوندم.
به نظرت واسه لذت بردن از uncharted 4 لازم نیست نسخه های قبلی رو بازی کرده باشم؟

من خودم از بازی های ژاپنی مثل MGS و FF و... خیلی خوشم میاد ولی به خاطر گرافیک کارتونی بازی Persona5 نمیدونم ازش خوشم میاد یا نه!
بلاد که فوق العادس همه چیزش
برای آنچارتدم نیازی نیست نسخه های قبلو تجربه کنید بدون تجربه اونا هم کاملا متوجه داستان میشید لاست لگسی هم کلا داستان یه کاراکتر دیگرو دنبال میکنه (بازی کردن نسخه های قبلی باعث میشه با یه سری کاراکترا آشنا بشید مثلا کاراکتر اصلی همین لاست لگسی توی یکی از نسخه های قبلی حضور داشته ولی اصلا برای تجربه نسخه های 4 و LL نیازی به تجربه قبلیا نیست)
final fantasy xv رو یادم رفت به لیست اضافه کنم حتما بگیریدش
گرافیک پرسونا کارتونی نیست انیمه هست دیگه اینکه خوشتون میاد یا نه به خودتون برمیگرده گرافیک هنری بازی خوبه گیم پلی و داستانشم که فوق العادس بالای صد ساعت هم تموم کردنش زمان میبره ولی خب یه عده معمولا بازیایی که گرافیک بالا دارن و هیچ محتوای سرگرم کننده ای ندارن رو ترجیح میدن درکل بنظر من لیست پایینی که بهتون دادم ارزشش چند برابر بیشتر از لیست بالاییشه (منهای بلاد که اونم شرقی محسوب میشه) ولی بازم به سلیقه برمیگرده

Attachments

• anime.jpg
    anime.jpg
    50.6 KB · مشاهده: 16

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
بلاد که فوق العادس همه چیزش
برای آنچارتدم نیازی نیست نسخه های قبلو تجربه کنید بدون تجربه اونا هم کاملا متوجه داستان میشید لاست لگسی هم کلا داستان یه کاراکتر دیگرو دنبال میکنه (بازی کردن نسخه های قبلی باعث میشه با یه سری کاراکترا آشنا بشید مثلا کاراکتر اصلی همین لاست لگسی توی یکی از نسخه های قبلی حضور داشته ولی اصلا برای تجربه نسخه های 4 و LL نیازی به تجربه قبلیا نیست)
final fantasy xv رو یادم رفت به لیست اضافه کنم حتما بگیریدش
گرافیک پرسونا کارتونی نیست انیمه هست دیگه اینکه خوشتون میاد یا نه به خودتون برمیگرده گرافیک هنری بازی خوبه گیم پلی و داستانشم که فوق العادس بالای صد ساعت هم تموم کردنش زمان میبره ولی خب یه عده معمولا بازیایی که گرافیک بالا دارن و هیچ محتوای سرگرم کننده ای ندارن رو ترجیح میدن درکل بنظر من لیست پایینی که بهتون دادم ارزشش چند برابر بیشتر از لیست بالاییشه (منهای بلاد که اونم شرقی محسوب میشه) ولی بازم به سلیقه برمیگرده

گرفتم چی شد مرسی از راهنمایی تون.

راجب خرید بازی هم من تو اون تایپیک خرید و فروش رفتم و دیدم یکی دو نفر از فروشنده ها تو توپخونه صاحب مغازه هستند. شما پیشنهادتون اینه که از اونا نخرم؟

پ.ن: من قصد توهین به انیمه نداشتم. خودم انیمه بین و مانگا خون حرفه ای ام. bleachو Naruto رو تا ته رفتم و one piece رو هم دارم هنوز نگاه میکنم. ولی خیلی لفظ انیمه تو دهنم نمی چرخه. ولی مطمئن باشید که انیمه هم یه شاخه از انیمیشن (کارتون) محسوب میشه.

• Like
Reactions: zilyzal

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
گرفتم چی شد مرسی از راهنمایی تون.

راجب خرید بازی هم من تو اون تایپیک خرید و فروش رفتم و دیدم یکی دو نفر از فروشنده ها تو توپخونه صاحب مغازه هستند. شما پیشنهادتون اینه که از اونا نخرم؟

پ.ن: من قصد توهین به انیمه نداشتم. خودم انیمه بین و مانگا خون حرفه ای ام. bleachو Naruto رو تا ته رفتم و one piece رو هم دارم هنوز نگاه میکنم. ولی خیلی لفظ انیمه تو دهنم نمی چرخه. ولی مطمئن باشید که انیمه هم یه شاخه از انیمیشن (کارتون) محسوب میشه.
بنظر من بهتره از خود مغازه خرید نکنید البته من با توجه به اینکه شهرستانم اینو میگم تهران احتمالا قیمت مغازه دارا مناسبتره اینجا یبار خواستم یه بازی بگیرم مغازه دار 130 (کارکرده)بهم قیمت داد یجای دیگه هم 165 بهم قیمت داد اونم دست دو که گفت 5 تومنشو برات میندازم میخواستم اشک شوق بریزم از این همه آتیش به مال زدنش
قیمت دست دو بازی توی انجمن ها 80ت بود آک ریجن آلش 130
درکل برای اینکه ارزونتر دربیاد میتونید بازارچه رو چک کنید یا تاپیک بزنید معمولا بیشتر وقتا کاربرای عادی بازیاشونو خرید و فروش میکنن بنابراین قیمتی که پیدا میکنید مناسبتر از مغازه دار هست
اونایی که تعداد زیادی بازی گذاشتن برای فروش مغازه دارن (تو p.t باز مغازه دارا خیلی بیشترن) که قیمتاشون یه مقدار از قیمت کاربرا بالاتره بنظرم برای وقتایی که بازی کم یابه یا توی خریدش عجله دارید خوبن

• Like

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
سلام به همه دوستان

Uncharted Colection

درود, این بازی هارو حتما در اولویت قرار بده:
The Last of US
UC4 و UC The Lost Legacy
Horizon Zero Dawn (نسخه سالش اگر گیرت اومد)
Bloodborne (بازی سخت و درگیر کننده ایه, برای یه تروفی سطح برنز کلی مرارت باید بکشی چه بسا از عاشقانش هم بشی حتی اگر از پس سختیش بر نیای. در کل تموم کردن صد درصد این بازی جزو افتخارات هر بازی کنی محسوب میشه به نظرم)
UC Collection

آخرین ویرایش:

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
سلام به همه دوستان

Uncharted Colection

قبل از هرچیزی حتما این 3 تارو بخر که جز بهترین های نسل قبلا
1_The Last of Us Remastered
2_Uncharted: The Nathan Drake Collection
3_God of War III Remastered

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر