بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
20 تای دیگه تو اکانت دارم بین بازی های Bloodborne و inFAMOUS Second Son موندم از یک طرف از inFAMOUS Second Son خیلی خیلی خوشم اومده...از طرف دیگه Bloodborne هم اتمسفر جالبی داره...از یک طرف دیگه یک بازی دیگه به اسم Ratchet & Clank شده 20 دلار و من هیچ چیز در موردش نمیدونم :[
دوست عزیز من بجات باشم هیچ کدوم رو نمیگیرم میرم سراغ until dawn جوی که بازی داره کمتر بازی ای داره همون 19.99 شده قیمتش.
بین infamous second son و blood borne خوب blood borne شاید بیشتر سرگرم کنه ولی با توجه به بازی های که اومدن و میان تو پاییز باید بیخیل اونا بشی فقط اینو بازی کنی در شرایطی که من خودم infamous second son رو انتخاب میکنم چون به نظرم جالب تره.
به ترتیب:
Until dawn البته تو انتخابات نیست
Infamous second son
Blood borne
Ratchet and clank

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
کسی جایی رو میشناسه که بازیهای خاص و کمیاب رو بفروشه؟بازیهایی که ناشرشون ژاپنی هست و تو سبک نقش آفرینی و اینا هستن

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بالاخره تو بازار bloodborne GOTY ريجن 2 به تعداد محدود اومد ريجن آل که نبود بلاد بازا درکم ميکنن چه گنجى خريدم راستى يه سوال من the last of us ريجن آل پلمپ خريدم ولى وقتى پک رو باز ميکنى سمت چپ بلورى مثل ريجن 2 اون ورق گلاسه رو نداره !!کسى براش اينطور شده؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ldghn

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستان این ARK SURVIVAL EVOLVED کی میاد؟
کچلمون کردن...PS4 یدونه بازی Survival درستو حسابی نداره.
یدونه 7Days to die براش منتشر شده که کیفیتش خیلی داغونه اصلا لذت نمیده.
یکی هم Don't Starve Together که من نمیخوام.
همین 2 تا...نه Rust نه DayZ نه ARK نه H1Z1...اصلا ژانر Survival در حال حاضر روی PS4 خوب نیست...افتضاحه.
به جای آنچارتد 4 که هیچ فرقی با نسخه 3 نداشت...یکم فکره سبکه جدید باشن که توی The last of us لیاقتشون رو نشون دادن میتونن سبکه Survival هم بسازن.
تاریخ انتشار این بازی ها رو کسی میدونه بگه...ممنون میشم.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام.
دوستان این ARK SURVIVAL EVOLVED کی میاد؟
کچلمون کردن...PS4 یدونه بازی Survival درستو حسابی نداره.
یدونه 7Days to die براش منتشر شده که کیفیتش خیلی داغونه اصلا لذت نمیده.
یکی هم Don't Starve Together که من نمیخوام.
همین 2 تا...نه Rust نه DayZ نه ARK نه H1Z1...اصلا ژانر Survival در حال حاضر روی PS4 خوب نیست...افتضاحه.
به جای آنچارتد 4 که هیچ فرقی با نسخه 3 نداشت...یکم فکره سبکه جدید باشن که توی The last of us لیاقتشون رو نشون دادن میتونن سبکه Survival هم بسازن.
تاریخ انتشار این بازی ها رو کسی میدونه بگه...ممنون میشم.

سلام داداش.

اتفاقا همين چند روز پيش اعلام شد ARK Survival Evolved قراره ماه دسامبر ( حدود يك ماه ديگه ) براي PS4 بياد. البته اين كه تو چه روزي از اين ماه منتشر ميشه هنوز مشخص نيست.

در مورد اون سه تاي بازي ديگه هم، DayZ و H1Z1 حتي هنوز سال انتشارشون هم براي PS4 مشخص نيست و Rust هم كه وضعش از اون دو تا بازي قبلي بدتره و فعلا فقط صحبت عرضه نسخه كنسوليش بوده.

خود منم خيلي به اين سبك Survival علاقه دارم و همون طور كه گفتي اين بازي هايي هم كه تو اين سبك فعلا براي PS4 اومدن زياد كيفيت جالبي ندارن.

البته اگه سبك Survival با چاشني ترس دوست داري من SOMA را پيشنهاد ميكنم. داستان عالي با گيم پلي خوبي داره. ( البته كليتش مخفي شدن و فرار كردنه )

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام داداش.

اتفاقا همين چند روز پيش اعلام شد ARK Survival Evolved قراره ماه دسامبر ( حدود يك ماه ديگه ) براي PS4 بياد. البته اين كه تو چه روزي از اين ماه منتشر ميشه هنوز مشخص نيست.

در مورد اون سه تاي بازي ديگه هم، DayZ و H1Z1 حتي هنوز سال انتشارشون هم براي PS4 مشخص نيست و Rust هم كه وضعش از اون دو تا بازي قبلي بدتره و فعلا فقط صحبت عرضه نسخه كنسوليش بوده.

خود منم خيلي به اين سبك Survival علاقه دارم و همون طور كه گفتي اين بازي هايي هم كه تو اين سبك فعلا براي PS4 اومدن زياد كيفيت جالبي ندارن.

البته اگه سبك Survival با چاشني ترس دوست داري من SOMA را پيشنهاد ميكنم. داستان عالي با گيم پلي خوبي داره. ( البته كليتش مخفي شدن و فرار كردنه )

مرسی از راهنماییت.
درواقع همزمان با PS4 PRO میاد درسته؟
SOMA....? اسمشو شنیدم اما اصلا نمیدونم چیه میرم ی نگاه میندازم.,ولی بیشتر ترکیبه Survival,Craft,Open World دوست دارم...چون گفتی سبکش مخفی شدن هست...میگم.

• Like
Reactions: Hasan Bahali

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
ببینم قرار نیست ما یه ریسینگ خوب و جدید داشته باشیم؟کلا سونی قشر ریسینگ بازها رو فراموش کرده.مایکروسافت با فورزا داره میترکونه اما سونی انگار نه انگار.
پشیمونم NFS رو فروختم.درایو کلاب هم چون Free roaming نداره دستو دلم سمتش نمیره.

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
ببینم قرار نیست ما یه ریسینگ خوب و جدید داشته باشیم؟کلا سونی قشر ریسینگ بازها رو فراموش کرده.مایکروسافت با فورزا داره میترکونه اما سونی انگار نه انگار.
پشیمونم NFS رو فروختم.درایو کلاب هم چون Free roaming نداره دستو دلم سمتش نمیره.
دوستان یکی میشه بگه need for speed فقط اینترنت میخواد یا پلاس هم میخواد؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کسی میتونه راهنمایی کنه این بازی ها رو آکبند ریجن 1 از کجا میتونم تهیه کنم:

MGS - Ground Zero
MGS HD Collection PS3
Prince of Perisa Trilogy PS3
God of War Remastered
Devil May Cry Remastered

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بازی میخوام تو سبک Ninja Giden سبک H&S سرعتی یا مثل Gow مبارزه با باس های عظیم و اگه ریمسترم چیزی جدید اومده معرفی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر