FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
دوستان بنده یک آپدیت به حجم 267 مگ دانلود کردم چه تاثیراتی داره ؟
یک عزیز بیاد یه آموزش روان و ساده بزاره بعد نصب با این روش آپدیت رو چطور روش اعمال کنیم که مشکل پیش نیاد
دقيقا منم منتظر اپديت روش جديدم
كسي بلده

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
این کم یا زیاد فکر کنم افکت بازی هست همین افکت HDR که در سایه یا غیره تغییر می کنه. اما مشکل گرافیکی نداریم شما با تنظیمات فایل FIFA.INI کمی ور برید حتما هم جفت فایل ها در FIFA DEMO FIFA 16 یکسان بسازید عین هم دیگه باشن شاید مشکل حل بشه مشخصات سیستمتم بذار لطفا
والا اون طور که پیداس این مشکل نور که میگم به نظر نمیاد بخاطر شرایطی باشه که بازی کن ها تو سایه یا نور باشن یه جوری هست که انگار یکی نور و زیاد و کم میکنه
والا مشخصات سیستم هم
سی پیو : i5 2500
گرافیک : gtx 770
رم : 8
باز من خودم با توجه به این که بازم بازی ها دیگمو چک کردم که ببینم مشکل گرافیکی براشون به وجود امده یا نه که اونا کاملا اوکی بودن نمیدونم این مشکل عجیب ینی فقط برای من اتفاق افتاده نمیدونم والا از شانس ماست دیگه
شما نگفتی که تو بازی دروازه بان بارسا شما به عنوان مثال اوکی ؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
یک سری باگ تو بازی با این روش دورزدن وجود داره که دلیلشو نفهمیدم، مثلا بازی ملی گزارشگر نداره، بعضی تیم ها لباسشون شمارهاشون شترنجیه یا کلا بالاتنه ندارند با بعضی لباساشون! دروازبانم بعضی موارد باگای گرافیکی پیدا میکنه

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
این روش گلابی ترین حالت ممکن هست اما روی نسخه رلیز جدید کار نکرد با نسخه ALI قدیمی که داشتم کار کرد(در نسخه جدید منوها غیب بودن) بعدم اپدیت ها هم بهش اضافه کردم عالی شد خیل هم راحته فقط اخرش فایل FIFA.INI باید جا به جا کنید که تنظیمات در بازی اعمال بشه. برای اینکه تنظیمات گرافیک تغییر پیدا کنه. در DOCUMENT 2 عدد فایل FIFA خالی با FIFA DEMO هست فایل تنظیمات باید در جفتش باشه.

- Install Origin and login.
- Download FIFA 16 DEMO from Origin Or use iso below to install.
- Copy all contents from FULL UNLOCKED version to DEMO dictionary.
IMP : Do Not Oerwrite when asked.
- Delete the existing "data" and "dlc" folder in dictionary
C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO\
- Copy again "data" and "dlc" folder from FULL UNLOCKED version to
- Delete "dlc_powdll" folder in C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO\dlc\
- Download FIXED_DATA.rar use link below.
- Extract and move "data" folder from archive to C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO\
- Launch the game from origin or desktop shortcut.
- Make sure to block game exe in firewall. Always keep origin in offline mode.

لینک فیکس دیتا

http://ul.to/co7dhykm http://nitroflare.com/view/EA3B5012EE6A907/REG_DAT.rar http://uptobox... - justpaste.it
دمت گرم داداش حل شد
فقط این آپدیتا یکم داغونن اون لینکا
مدیافایری 4آپی چیزی نداری؟ :D

• Like
Reactions: s.1

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
این روش گلابی ترین حالت ممکن هست اما روی نسخه رلیز جدید کار نکرد با نسخه ALI قدیمی که داشتم کار کرد(در نسخه جدید منوها غیب بودن) بعدم اپدیت ها هم بهش اضافه کردم عالی شد خیل هم راحته فقط اخرش فایل FIFA.INI باید جا به جا کنید که تنظیمات در بازی اعمال بشه. برای اینکه تنظیمات گرافیک تغییر پیدا کنه. در DOCUMENT 2 عدد فایل FIFA خالی با FIFA DEMO هست فایل تنظیمات باید در جفتش باشه.

- Install Origin and login.
- Download FIFA 16 DEMO from Origin Or use iso below to install.
- Copy all contents from FULL UNLOCKED version to DEMO dictionary.
IMP : Do Not Oerwrite when asked.
- Delete the existing "data" and "dlc" folder in dictionary
- Copy again "data" and "dlc" folder from FULL UNLOCKED version to
- Delete "dlc_powdll" folder in C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO\dlc\
- Download FIXED_DATA.rar use link below.
- Extract and move "data" folder from archive to C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO\
- Launch the game from origin or desktop shortcut.
- Make sure to block game exe in firewall. Always keep origin in offline mode.

لینک فیکس دیتا

http://ul.to/co7dhykm http://nitroflare.com/view/EA3B5012EE6A907/REG_DAT.rar http://uptobox... - justpaste.it
دوست عزیز منم با این روش جدیده تونستم بازی رو اجرا کنم ولی تنظیمات گرافیکی انگار اعمال نمیشه! توی پوشه documents دوتا پوشه هست یکی FIFA 16 و یکی FIFA 16 Demo که توی این پوشه دمو یه فایل هست ب نام fifasetup.ini که توش تنظیمات رو نوشته. برای اعمال شدنش دقیقا باید چی کار کنم؟؟؟ و بعد اینکه تمام آپدیت های رسمی بازی رو میتونم بریزم و اجرا کنم با این روش جدیده؟؟؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست عزیز منم با این روش جدیده تونستم بازی رو اجرا کنم ولی تنظیمات گرافیکی انگار اعمال نمیشه! توی پوشه documents دوتا پوشه هست یکی FIFA 16 و یکی FIFA 16 Demo که توی این پوشه دمو یه فایل هست ب نام fifasetup.ini که توش تنظیمات رو نوشته. برای اعمال شدنش دقیقا باید چی کار کنم؟؟؟ و بعد اینکه تمام آپدیت های رسمی بازی رو میتونم بریزم و اجرا کنم با این روش جدیده؟؟؟

این فایل بعد از اعمال تنظیمات کپی کنید به fifa 16 خالی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فقط بازی یه سری باگ داره! مخصوصا دروازه بان ها !توی بعضی از بازی ها انگار به دروازه بان پرچم وصل کردن! :) راه حلی چیزی نداره کسی؟

اپدیت 2 تا هست یکی gold یکی 1 چیز دیگه جفتش در دانلودها بزن شاید درست شه من هیچ مشکلی با بازی ندارم فریم دهی هم عالی هست

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوست عزیز شما که با این روش تجربه کردی برای شما هم مشکل عجیب و غریب باگ ها دروازه بان و بازیکن رو داشت مثلا بعضی صورتشون شطرنجی هست یا شماره هاشون یا مثلا دست بازیکن ها مثل مدل های اولیه هست یا تو بخش تمرین لباس های بازیکن ها شطرنجی هست واز همه بدتر این مشکل این که تو ضربات پنالتی یا تو بعضی از صحنه ها بازیکن ها کلا مدلاشون بهم ریخته میشه مثل حالت تیغ تیغی میشه من این مشکلات دارم که از لذت بازی انداخته شما هم دارید یا از شانس من هست فقط
برای من همچین مشکلاتی وجود داره البته نه به این شدت. مثلا بعضی تیما شماره هاشون شطرنجیه.
فعلا که چند تا تیمو تست کردم تنها بازیکنی که صورتش شطرنجی بود اوتامندی بود که اونم همون بهتر که شطرنجی بود اون ریخت نحس داعشیشو نمی دیدم :D

----------------------------------------

@s.1 راهنمایی می کنی آپدیت ها رو چطور نصب کنیم؟ من آپدیت 1 رو دانلود کردم، اول ریختم تو فایل های نسخه آنلاکد و بعد مراحل نصب رو طی کردم ولی بازی کرش کرد.

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
برای من همچین مشکلاتی وجود داره البته نه به این شدت. مثلا بعضی تیما شماره هاشون شطرنجیه.
فعلا که چند تا تیمو تست کردم تنها بازیکنی که صورتش شطرنجی بود اوتامندی بود که اونم همون بهتر که شطرنجی بود اون ریخت نحس داعشیشو نمی دیدم :D

----------------------------------------

@s.1 راهنمایی می کنی آپدیت ها رو چطور نصب کنیم؟ من آپدیت 1 رو دانلود کردم، اول ریختم تو فایل های نسخه آنلاکد و بعد مراحل نصب رو طی کردم ولی بازی کرش کرد.

تمام مشکلات من با نصب اخرین پچ مودینگ وی حل شد الان کاملا بازیم بدون مشکله واقعا این پچ معجزه کرد دمشون گرم شما هم نصب کن اخرین پچ رو البته اون که زده all in one ورژن 4.5.3 علاوه بر اینکه تمام مشکلات حل میشه چیزهایی به بازی اضافه میکنه لذتشو صدبرابر میکنه

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
تمام مشکلات من با نصب اخرین پچ مودینگ وی حل شد الان کاملا بازیم بدون مشکله واقعا این پچ معجزه کرد دمشون گرم شما هم نصب کن اخرین پچ رو البته اون که زده all in one ورژن 4.5.3 علاوه بر اینکه تمام مشکلات حل میشه چیزهایی به بازی اضافه میکنه لذتشو صدبرابر میکنه
دوست عزیز یه مقدار راجب امکاناتش توضیح میدی ؟
و اینکه روی این نسخه به اصطلاح کرک شده کار میکنه ؟ و یه آدرسی چیزی واسه دانلودش
با تشکر

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
دوست عزیز یه مقدار راجب امکاناتش توضیح میدی ؟
و اینکه روی این نسخه به اصطلاح کرک شده کار میکنه ؟ و یه آدرسی چیزی واسه دانلودش
با تشکر

خو عزیز من من که گفتم من رو همین نسخه فیفا 16 که دورش زدن نصب کردم که نصبشم عین اب خوردن بود اینم لینک خدمت شما MediaFire
راجب امکاناتش که خیلی چیزها اضافه میکنه که وقتی فایل دانلود کردید تو رهنما نصب اینا توضیح داده و تمام مشکلات من از جمله داغون بودن دروازه بان ها به خصوص دروازه بان بارسا براوو شطرنجی بودن لباس ها تمرین و صورت ها رو کاملا رفع کرد و الان بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میکنم واقعا معجزه گر این پچ و اینم بگم که برای نصب حدود 13 گیگ فضا میخواد

Royal Boy

کاربر سایت
Dec 27, 2012
29
نام
Ali
سلام دوستان.

این روش جدیده که بازی رو دور زدن رو کامل انجام دادم.اما یه سری مشکلات داره واسم

اول اینکه واسه اولین بار که پروفایل بسازیم وارد بازی بشیم همون ابتدا میره تو بازی که اینجا دروازه لان بارسا باگ داره :| نصفه بدنش غیبه یا بال در میاره:|

حالا از اینا بگذریم وقتی که بازی تموم شه میخوام برم تو منو فقط صفحه ورژشگاه و چمن رو نشون میده و یه موزیکی که پخش میشه.منو ها لود نمیشن

احتمالا بازی رو که گرفتم همراه با فایل های آپدیت بوده، شنیدم که اگه آپدیت باشه بازی مشکل داره

راهی نیست بشه حلش کرد ؟ یا با این پچ مودینگ وی که دوستمون بالا گفت مشکل حل نمیشه ؟؟

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
خو عزیز من من که گفتم من رو همین نسخه فیفا 16 که دورش زدن نصب کردم که نصبشم عین اب خوردن بود اینم لینک خدمت شما MediaFire
راجب امکاناتش که خیلی چیزها اضافه میکنه که وقتی فایل دانلود کردید تو رهنما نصب اینا توضیح داده و تمام مشکلات من از جمله داغون بودن دروازه بان ها به خصوص دروازه بان بارسا براوو شطرنجی بودن لباس ها تمرین و صورت ها رو کاملا رفع کرد و الان بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میکنم واقعا معجزه گر این پچ و اینم بگم که برای نصب حدود 13 گیگ فضا میخواد
رفیق این پچ مودینگ وی به آپدیت های بازی نیاز داره یا رو هر نسخه ای نصب میشه؟ بعد اگه به آپدیتا نیاز نداره آپدیتای بازی رو توی خودش داره آیا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر