کاپ فیفا15 خرداد ماه 1394

لیگ یا کاپ؟

• لیگ

رای‌ها: 4 57.1%
  • کاپ

رای‌ها: 3 42.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    7
  • نظرسنجی بسته شده است .

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
از بچگی یاد گرفتم یا حرفی و قولی ندم یا سر حرف وقولم بمونم اقایون مگه شما توی جام شرکت نکردید حداقل ی توضیح کوچولو در مورد رفتارتون بدین ممنون میشم شاید من چیزی ندونم یا شایدم مد شده و من خبر ندارم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
نیما جان برگزاری یه کاپ تا آخرین مرحلش ، مستلزم یه مدیریت خوب و یه نیروی الزام آور هست که مهلتی تعیین بشه برای بازی ها تا اگه کسی بازی نکرد از مسابقات حذف بشه
الان شما بیا یه کار کن
زمان بندی کن بازی ها رو و برای هر بازی هم 2 روز وقت بذار ، اگه کسی کار هم داشته باشه توی 2 روز میتونه یه بازیش رو انجام بده دیگه ؟ اگه نده دیگه باید حذف بشه و کسی که اعلام آمادگی کرده (اینجا ) بره بالا
دستت هم درد نکنه

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
نیما جان برگزاری یه کاپ تا آخرین مرحلش ، مستلزم یه مدیریت خوب و یه نیروی الزام آور هست که مهلتی تعیین بشه برای بازی ها تا اگه کسی بازی نکرد از مسابقات حذف بشه
الان شما بیا یه کار کن
زمان بندی کن بازی ها رو و برای هر بازی هم 2 روز وقت بذار ، اگه کسی کار هم داشته باشه توی 2 روز میتونه یه بازیش رو انجام بده دیگه ؟ اگه نده دیگه باید حذف بشه و کسی که اعلام آمادگی کرده (اینجا ) بره بالا
دستت هم درد نکنه

آره داش شما درست میگی بل نسبت بعضیا مث شما چندتا ی دیگه خوبه ک کمی هم واس حرفمون ارزش قائل شیم بعضیا مسخره ان همه چیم مسخره میگیرن مثلا اقای x اینجا شرکت کرده هنوز 1 روز از مسابقات نگذشته رفته کاپ زده خب شما ب این چی میگی والا فرهنگ لغت عاجز از اسم گذاشتن و معنی کردن این حرکتا ک فقط از ما ایرانیا سر میزنه
بهر حال نهایتا از الان تا فردا این موقع حداقل اولین بازی رو کرده و ثبت کنید وگرنه هرکی اعلام کرد امادگیشو میره بالا ک اینجوری خیلی م خوب نیس

- - -ویرایش - - -

من از ساعت 3 الی 7 هستم

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
نیما خان شما خودت مدیری هیچ خبریم ازت نیست!از بقیه چه انتظاری داری؟
یک نفر که تو گروه ما میگه فقط دو شب به بعد هست.یک نفرم اد کردم هنوز نیومده.یکی دیگه هم دیروز آنلاین بود بهش پیغام دادم جوابمم نداد.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یک نفر که تو گروه ما میگه فقط دو شب به بعد هست.یک نفرم اد کردم هنوز نیومده.یکی دیگه هم دیروز آنلاین بود بهش پیغام دادم جوابمم نداد.

عزیز من که نگفتم فقط اون موقع هستم....
گفتم اون موقع اگه کسی هست که اون موقع بازی کنیم...چون نه لگ داره نه از حجم اینترنت مصرف میشه. در طول روز که بازی می کنم لگ دارم....حالا اگه خواستین با این حال یه ساعتی چیزی بگو تا با هم بازی کنیم...

شما دستور بدین قربان... ;;):d

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
بروبکس سعی کنید بغیر از ساعت بازی اینجا اسپم ندید
من فردا از ساعت 12 تا 2 ظهر هستم
از 6 تا 8 هم هم اونایی ک این پیامو میبینن حتی شده 4 نفری هم جامو ب سرانجام برسونیم

- - -ویرایش - - -

برداشتن تیم تو همه مسابقات معتبر آزاد هستش دوست خوبم.
در هر حال
NatoVampire
chelsea

میدونی منظورم چی بود یا چیه منظورم اینه ک شما از اول ثبت نام تیم اختصاصی انتخاب نمیکنی ک از اول بازی ها تا اخرین بازیتون همون تیمتون باشه و عوضش نکنی من خودم البت با اجازه رفقا توی جامای حرفه ای تجربه بسیار دارم توی همه مسابقاتی ک شرکت کردم چ کشوری چ مقدماتی جهانی همیشه این قانون بوده البت فیفا ک شما هر بازی هر تیمی ک عشقت بیاری من اینو گفتم
تازگی مسابقات جهانی فیفا قانون عوض کرده ینی هنوز 1ماه ازش نمیگذره ک شما 4 تیم انتخاب میکنی و از هر تیم 2 بار بیشتر حق استف نداری ;)

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
بخاطر اینکه جام جون گرفته مهلت بیشتری میدم فقط قرار بذارین و اعلام کنین ک اگر کسی نیومد حذفش کنم و جام رو ادامه بدیم
دوستان بخاطر صحبت دوستمون و اینکه بگم من مدیرم و از همه بیشتر مایه میذارم تحت هر شرایطی هر ساعتی ک شما بگین من اماده ام ریفههه

- - -ویرایش - - -

از همه بیشتر مایه میذارم تحت هر شرایطی هر ساعتی ک شما بگین من اماده ام ریفههه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر