داستان بازی The Witcher 2 Assassins Of Kings

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
واقعا بهترین داستان RPG رو من فعلا تو این نسخه دیدم, نسخه بعدی رو بازی نکردم:d اما واقعا دید من نسبت به سیاست بازتر شد ... داستان از این خاکستری تر ندیدم, لامصب هیچ چیز بد و خوبی وجود نداشت. حتی دشمن اصلی بازی ...
خب بیام در نظر بگیریم که امپراطور جنوب بیاد کل شمال رو بگیره, اینجوری یک چیزی مثل New World Order میشه و در بدترین حالت با یه دیکتاتوری طرف باشیم, مگه پادشاهای شمال همشون یه مشت آشغال شهوت ران نبودن؟ خب حالا بجاش یکی بخواد همرو بگیره و همه کشورها یکپارچه بشه چه اشکالی داره؟ البته جمله گرالت رو یادم نمیره ( misfortune unites people) و واقعا هم همینجوریه, اما خب این misfortune اگه واقعا وجود نداشته باشه چی؟ بهترین فرصت برای بحث سیاسی هست. IYKWIM

A M S 22

کاربر سایت
Dec 19, 2011
16
نام
احمد
آقا مجتبی‌یه عزیز خیلی خیلی ممنونم بابته زحماتت...
کارت حرف نداره..
داداشم قسمت سومش آخرین قسمته داستان بود ؟
یادم نیس و چن سال پیش تمومش کردم و اما با خوندت تاپیک واقعا لذت بردم و دلم خواست بازم تکرارش کنم..
بازم ممنونم ازت

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا مجتبی‌یه عزیز خیلی خیلی ممنونم بابته زحماتت...
کارت حرف نداره..
داداشم قسمت سومش آخرین قسمته داستان بود ؟
یادم نیس و چن سال پیش تمومش کردم و اما با خوندت تاپیک واقعا لذت بردم و دلم خواست بازم تکرارش کنم..
بازم ممنونم ازت
خواهش می کنم دوست عزیز، لطف داری شما!
اگه منظورتون از قسمت سوم، شماره سوم بازی هست، بله اعلام کردن پایان کار گرالت بود این شماره، هرچند هنوز یه بسته الحاقی قراره بهار واسه بازی بیاد!

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
ممنون بابت زحمتی که کشیدید، انصافا هم علی رغم پیچیدگی های زیادش، خوب داستان رو نگارش کردید.
اگر داستان رو کامل تر کنید عالی تر هم میشه.

من تازه میخوام ویچر 3 رو شروع کنم و این مجموعه دید خوبی نسبت به دنیای ویچر به من داد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر