کمک در بازی Ryse Son Of Rome

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط salar sheytoon, ‏May 9, 2015.

1. salar sheytoon

کاربر سایت

نام:
    سالار
    سلام خدمت دوستان من در این مرحله از بازی رایس ......... نیاز به کمک دارم یه قسمت هست باید با یه نفر مبارزه کنم اگر اون فرد رو بکشم بازنده میشم بازی میره از اول اگرم اون فرد من و بکشه بازم بازی میره از اول باید چطوری این قسمت رو رد کنم ؟ ممنون اگر توضیح بدین

2. A-L-I

A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
    کاربر فعال

منم تو این مرحله به این مشکل برخوردم ، همرو با E در آخر بکش ، همونی که وقتی اسکلت میاد با سرش E میزنی فن اجرا میکنه ، همرو باید اینجوری بکشی و رد کنی .

3. Estev

کاربر سایت

سلام بچها من تو قسمت سوم Son of rome
    گير كردم همون جايى كه ميره تو يه قلعه بايد افراد تير كمون دارو بزنه همشونو زدم بعد بعدش هيچ راهنمايى نداره نميدونم بايد چكار كنم فقط گفته يه نفرو بزن ىلى هيچ كسى نيس بايد چه كار كنم

4. Mahdimessi929

کاربر سایت

سلام من تو مرحله دوم بازی گیر میکنم اونجایی که میره تو یه قصر باید با پیر مرده بجنگه هرچی میزنمش هیچی نمیشه

5. Amir Ho3ein_77

کاربر سایت

سلام منم تو همون مرحله ک باید با پیر مرده بجنگی گیر کردم چ جور باید از اونجا رد شد یکی کمک کنه

6. BLACKGAMER12

کاربر سایت

داداش کاری نداره که من با اینکه گیج بودم رد کردم صبر کن مشکلتو بگم
    جوابت اینه باید بری با شمشیر بزن اونا رو بعد ضعیف شدن1 دکمه ی E رو بزن:))باید اونا رو با فن قوی بزنی

7. BLACKGAMER12

کاربر سایت

پاسخ
    کدوم مرحله رو میگی؟ من تا آخر رفتم این مرحله رو تو گوگل سرچ کن و فیلمشو ببین

8. Arash9879

کاربر سایت

سلام دوستا من تو مرحله ای ک باید با پادشاه کبه گاویا بجنگی گیر کردم هر کاری میکنم کشته نمیشه میشه یه راهنمایی بکنید