سرویس کاهش پینگ ارزان

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
با سرویس کاهش پینگ شما من همش Nat Type 3 می گیرم...چند بار و طی روزهای مختلف تست کردم..همش 3 بود..در حالی که از جای دیگم کاهش پینگ دارم ولی اون همیشه 2..جریان چیه

منظورتونو متوجه نمشیم nat type 3 چیه؟
اگر مشکلی در خصوص وصل شدن دارید به آی دی یاهو پیام بدید تا بررسی کنم براتون.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
منظورتونو متوجه نمشیم nat type 3 چیه؟
اگر مشکلی در خصوص وصل شدن دارید به آی دی یاهو پیام بدید تا بررسی کنم براتون.

من با ps4 وصل میشم به بازی..باید تست کانکشن بگیریم تا nat type بهم بده که باید 2 باشه که مشکلات جوین نشدن تو پارتی و خیلی چیزهای دیگرو نداشته باشم ولی برای شما همش nat 3 میشه با نت خودمم وصل میشم با اون که پینگ بالاست ولی nat 2 میگیرم همچنین کاهش پینگ یه جای دیگم دارم اونم 2 میشه ولی برای شما همش 3 میده بهم که اصلا خوب نیست..معلوم نیست چرا 3 میده بهم

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
تا بحال مشکل خاصی نداشتیم ولی روی کنسول باید خیلی موارد بررسی بشه
اگر وایرلس وصل میشید بهتره با کابل هم تست کنید.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
داداش برا اینا نیست..یه مشکل تو دیتاسنتر سمت شماست..باید پیگیری کنید ببینید مشکل چیه....از یه جا دیگه کاهش پینگ دارم با اون وصل میشم نت 2 میگیرم..اون هم از همون دیتاسنتری که شما خرید میکنید سرویس داره ولی برای شما Nat Type 3 میده...کانفیگ جالبی از سمت دیتاسنتر بر روی سویس شما اعمال نشده که همش NAT 3 میگیرم...این رو بتونید درست کنید خیلی خوب میشه ....در ضمن من همیشه با کابل وصل میشم.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
چطوری حجم باقی مونده رو ببینم هی حولم نکنه وسط بازی تموم شه xD

وقتی وارد سایت میشید بالای سایت نوشته اعتبار باقی مانده روی اون کلیک کنید وارد یه صفحه دیگه میشید اونجا باید یوزر و پسورد رو وارد کنید تا اطلاعات اکانتتون رو نشون بده
مدت زمانی که آنلاین بودید ، حجم استفاده شده در هر نوبت ، و اعتبار کل باقیمانده و موارد دیگه رو از طریق این پنل میتونید بررسی کنید.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
توجه: به علت زیاد شدن حجم یوزر ها در دیتابیس سیستم، یوزرهایی که مدت اعتبارشون بیش از چندین ماه شده هرچه سریع تر نسبت به مصرف باقیمانده اعتبار خود اقدام کنن.
با تشکر@};-

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
برامنم یه تست ارسال کنید
توجه: به علت زیاد شدن حجم یوزر ها در دیتابیس سیستم، یوزرهایی که مدت اعتبارشون بیش از چندین ماه شده هرچه سریع تر نسبت به مصرف باقیمانده اعتبار خود اقدام کنن.
با تشکر@};-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر