سرویس کاهش پینگ ارزان

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سلام.این کاهش پینگ باعث میشه که از دیسکانکت هم جلوگیری کنه؟؟!
سلام
در جواب سوالتون باید بگم بله تا حدودی
این سرویس علاوه بر کم کردن پینگ، پکت لاست یا همون تایم اوت رو هم کمتر میکنه و در نتیجه دیسکانکت کمتر اتفاق میوفته ولی اگر اینترنتتون خیلی تایم اوت بخوره مسلما دیسکانت میشید.

آخرین ویرایش:

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سلام! امروز یک ذره اختلال داشت! پینگ خوب بود ولی انگاری سرورتون نمیکشه! درست کنید×!
درود
بله درسته
بخاطر همین سرور رو بررسی کردم هیچ مشکلی نداره و در بهترین حالت داره کار میکنه تعداد یوزر ها به قدری کمه که هیچ باری روی سرور ایجاد نمیشه
ظاهرا امروز اختلالی در شبکه دیتاسنتر وجود داره که در بعضی از مواقع به صورت جهشی پینگ میره بالا و دوباره برمیگرده که این مورد از دست من خارجه و امیدوارم درست بشه.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
مشخص نیست
ظاهرا همه سرویس ها مشکل دارن فقط سرور ما نیست به محض اینکه برطرف بشه در تاپیک اعلام میکنم.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
من هم در آینده حتما میخرم منتظرم این اکانتی که خریدم حجمش تمام بشه بلافاصله از شما خواهم گرفت البته امیدوارم سرور تا اون موقع با همین قیمتا سرپا باشه. خیلی ممنون.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
این ها فقط 1 کاربره است یا میشه 2 کاربر ازش استفاده کنه؟
2 کاربره هم بزارید ممنون!
همه یوزرها 1 کاربره هستن ولی اگر شما نیاز به 2 کاربره دارید کافیه اسم یوزرتون رو برای من ارسال کنید من 2 کاربره میکنم براتون.
اقا یوزر زیاد نکن که سرور نابود میشه سعی کن تعداد کم باشه .
داداش سرور خلوت تر از اون چیزیه که فکر میکنی ، بیشتر وقتها هیچکس آنلاین نیست مثل همین الان
چون خودمم یوزر دارم و استفاده میکنم نمیزارم برای سرور مشکلی بوجود بیاد نگران نباش;)
سلام
یه تست یه ساعته به من میدید؟

خدمت شما ارسال شد:)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر