تم flash0 ورژن 3.71

گفتگو در 'PSP Customization' ایجاد شده توسط T Elite x, ‏Nov 13, 2007.

 1. pspbaz

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 25, 2007
  ارسال ها:
  369
  نام:
  رسا
  مرسی من خودم اینو بلدم ولی می خواستم یه فایل باشه چندتا از اون xmb waves رو داشته باشه و لازم نباشه تم هارو بطور کامل دانلود کنم
   
 2. bijbij

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 1, 2007
  ارسال ها:
  551
  نام:
  بیژن
  دوست من
  میدانم اما گفتم توضیحی کلی بدهم تا شاید دوستانی که وارد نیستند بتوانند از آن استفاده کنند .
  من تازه متوجه شدم که منظور شما چسشت و باید بگویم چنین کاری که شما یک پوشه را بریزید داخل flash0 و بتوانید آنرا در محیط XMB انتخاب کنید امکان ندارد و شما باید همانکار را انجام بدهید و تک تک آنها را ببنید و انتخاب کنید .
  خوب دوستان
  اول بگویم قبل از هرکاری این تاپیک :
  آموزش ساخت 01-12.bmp دلخواهتان برای 3.71 m33 !
  را به دقت بخوانید که بعدا" بنده را مورد لعن و نفرین [​IMG] قرار ندهید چون این تمهای flash0 موضوعشان با تمهای ptf از زمین تا ثریا فرق میکند و اگر درست به توصیه ها و نکات توجه نکنید ممکن است با Semi Brick و یا Full Brick مواجه شوید .
  البته این را نمیگویم که کلا" از کار با تماهی flash0 صرفنظر کنید چون هم نمیشود از تمهایی با اینهمه زیبایی ( بازهم از نظر زیبایی از زمین تا ثریا با تمهای ptf فرق میکند ) گذشت و هم PSP های مرحوم را نیز میتوان با Battry Panora به زندگی برگرداند ... بهر حال با دقت عمل کنید و پس از اتمام عمل از زیبایی کنسول خود نهایت استفاده را ببرید [​IMG]
  خوب اینهم یک تم flash0 که کمی سلیقه ای درست کردم و البته برای 3.80 هم گذاشته بودم و حالا هم برای cfw 3.71 پیدا کردم ... ببینید چطور است ... امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد و از آن لذت ببرند :love:
  Eon Only All 3.71 m33 Updated Nice
   
  #17 bijbij, ‏Jan 29, 2008
  آخرین ویرایش: ‏Jan 29, 2008