1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

تم flash0 ورژن 3.71

گفتگو در 'PSP Customization' ایجاد شده توسط T Elite x, ‏Nov 13, 2007.

1. pspbaz

کاربر سایت

نام:
    رسا
    مرسی من خودم اینو بلدم ولی می خواستم یه فایل باشه چندتا از اون xmb waves رو داشته باشه و لازم نباشه تم هارو بطور کامل دانلود کنم

2. bijbij

کاربر سایت

نام:
    بیژن
    دوست من
    میدانم اما گفتم توضیحی کلی بدهم تا شاید دوستانی که وارد نیستند بتوانند از آن استفاده کنند .
    من تازه متوجه شدم که منظور شما چسشت و باید بگویم چنین کاری که شما یک پوشه را بریزید داخل flash0 و بتوانید آنرا در محیط XMB انتخاب کنید امکان ندارد و شما باید همانکار را انجام بدهید و تک تک آنها را ببنید و انتخاب کنید .
    خوب دوستان
    اول بگویم قبل از هرکاری این تاپیک :
    آموزش ساخت 01-12.bmp دلخواهتان برای 3.71 m33 !
    را به دقت بخوانید که بعدا" بنده را مورد لعن و نفرین [​IMG] قرار ندهید چون این تمهای flash0 موضوعشان با تمهای ptf از زمین تا ثریا فرق میکند و اگر درست به توصیه ها و نکات توجه نکنید ممکن است با Semi Brick و یا Full Brick مواجه شوید .
    البته این را نمیگویم که کلا" از کار با تماهی flash0 صرفنظر کنید چون هم نمیشود از تمهایی با اینهمه زیبایی ( بازهم از نظر زیبایی از زمین تا ثریا با تمهای ptf فرق میکند ) گذشت و هم PSP های مرحوم را نیز میتوان با Battry Panora به زندگی برگرداند ... بهر حال با دقت عمل کنید و پس از اتمام عمل از زیبایی کنسول خود نهایت استفاده را ببرید [​IMG]
    خوب اینهم یک تم flash0 که کمی سلیقه ای درست کردم و البته برای 3.80 هم گذاشته بودم و حالا هم برای cfw 3.71 پیدا کردم ... ببینید چطور است ... امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد و از آن لذت ببرند :love:
    Eon Only All 3.71 m33 Updated Nice

#17 bijbij, ‏Jan 29, 2008
    آخرین ویرایش: ‏Jan 29, 2008