جام اردیبهشت ماه fifa 2015 بازی سنتر

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
دیگه مسابقه نمیزارین؟؟؟ آخه منم میخوام شرکت کنم !

چرا خیلیا انصراف دادن شما به استارتر پیام بده تا جایگزین اونایی بشی که شرکت نکردن
یه 3-4 نفری بعد شروع جام پیام دادن. اگه استارتر عزیز لطف کنه جایگزینشون کنه کاپ دوباره هیجانش میزنه بالا

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
چرا خیلیا انصراف دادن شما به استارتر پیام بده تا جایگزین اونایی بشی که شرکت نکردن
یه 3-4 نفری بعد شروع جام پیام دادن. اگه استارتر عزیز لطف کنه جایگزینشون کنه کاپ دوباره هیجانش میزنه بالا

مرسی
اوکی الان بش میگم. باو مُردم از بی هیجانی :)

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
دوستانی شرکت کننده ای که به مرحله بعد راه پیدا کردن اگر موافق هستین 3 تا شرکت کننده جدید بگیریم برای ادامه مسابقات؟؟

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
اگر در مرحله بعد( 1 چهارم که من صعود کردم بدون بازی) جا نبود برای شرکت کنندگان تازه، من حاضرم با یکی از دوستان بازی کنم.
اگر جا نبود من رو به 8/1 برگردون با یکی از عزیزان برام بازی بزار.

تشکر برای زحمتی که میکشی

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
من میگم جام رو از دوباره بچینیم و از این به بعد شماره تماسم بزاریم تا شرکت کننده ها تلفنی یا با وایبر یا اس ام اس با هم هماهنگ کنن کسی هم که نمیخواد بیاد اینجوری خیلی زود تکلیفش مشخص میشه

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
داداش چرا منو حذف کردی ؟ ازاول تاپیک تو بوغ و کرنا کردم که حریفم جوابمو نمیده شما منو حذف کردی ؟ milad_kamrani

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
دوستان جدول مسابقات تغییر کوچیکی کرده
لطفا با توجه به جدول مسابقات در صفحه اول با حریف خودتون هماهنگ کنید برای انجام بازی
مهلت انجام بازی(رفت و برگشت) تا پنجشنبه هست
**************************************************خواهشن بازیهاتون رو انجام بدید*******************************************

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر