در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
منظور symphony این بود که بخاطر اینکه پول شاکی های این تاپیکو برگردونه رفته یه جی تی ای فیک رو به ایشون پیشنهاد داده بخره ازش.
کلا مث که همینطوری امرار معاش میکنه یه پولی از ملت میخوره بعد میره یه جنسی که وجود نداره به یه عده دیگه میفروشه پول شاکیای قبلیشو پس میده.
آقای عزیز این چه کاریه این همه وقتو انرژی میزاری تو هر کاری گذاشته بودی بالاخره به درآمد میرسید.
همین کار ها رو میکنید مردم به فروشنده های با سابقه ی بالا هم تو نت سخت اعتماد میکنن یه بازی میخوان بخرن 2000 تا اس ام اس میدن آخرشم میترسن بخرن.

بله دقیقا روشش همینه با این کارشم اعتمادو از بین میبره خود من اعتمادم کم شده فعلا فقط حضوری معامله میکنم

- - -ویرایش - - -

خب بنده هم موفق شدم پول خودم رو از این شخص بگیرم!
اما نظرات و پیشنهادات بنده!
درسته این شخص سابقه ی طولانی در این کار داره ولی اصلا و ابدا در این زمینه حرفه ای نیست ! کسی که حرفه ای باشه آدرس و سایر مشخصاتش به این سادگی رو نمیشه و مهمتر اینکه با یه تهدید کوچیک هم اینقدر نمیترسه!
با تماس ها و پیامک بازی هایی که این چند روز باهاش داشتم کاملا ترس رو در وجودش احساس کردم! یعنی واقعا به هر دری می زد که پول من رو جور کنه!
از یه طرف ترس از خانوداش و مخفی کردن کاراش رو میشد فهمید! شبها که زنگ می زدی جواب نمی داد و بلافاصله اس می داد!
خیلی جالبه هر چی پول که بالا کشیده قبلا رو با ترس از شکایت پس داده و الان هم داره این کار رو می کنه!!!!
در اینکه کارش پست و زشته هیچ شکی نیست ولی این عذاب چند روزش تا حدودی کیفر کاراش بوده! -
اما پیشنهاد من اینه که!
به این شخص فرصت بدیم و شکایت نکنیم ولی به ۲ شرط :
شرط اول اینکه پول تمامی کسایی رو که بالا کشیده رو هم پس بده
دوم هم اینکه ما همه ی مدارک رو حفظ می کنیم ولی سری بعد متوجه بشیم که پول کس دیگه ای رو بالا کشیده ما هم اون موقع اقدام می کنیم!
بنظرم این بهترین روش هست هم اینکه همه به پولشون بدون دردسر می رسن و دوم هم اینکه این شخص می دونه که اگه این کار رو تکرار کنه چندین نفر شاکی داره که نه حکم دزدی بللکه کلاهبرداری رو براش رقم می زنه!
خلاصه اینکه تمنا دارم این روش رو قبول کنید تا هم این شخص هر چند کارش خیلی زشته ولی خب حداقل به خاطر بزرگی شما آبروش جلوی آشناها نره ! آبرویی که الان سر هیچ و پوچ ریخته بشه شاید مسیر آینده ی زندگیش رو در بد مسیری قرار بده و هم اینکه هم مال باخته ها به پولشون می رسن و مهمتر هم مدارک رو حفظ می کنیم تا در صورت تکرار همه با هم دوباره اقدام کنیم!

خوب پس بالاخره. پس داده با من صحبت میکرد گفت جور کنم پس میدم بزودی هم پوله منو پس میده گفت دوست ندارم برام سو سابقه ایجاد شه دوستان خواهشا یه فرصت دیگه بهش بدیم این روشی که شما خوبه مدارکو نگه میداریم جایی تو انجمنی چیزی دوباره ببینیم کلاهبرداری کردی خود من به شخصه ازت شکایت میکنم امیدوارم این قسمتو بخونی کاربر pes2200

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
درسته این شخص سابقه ی طولانی در این کار داره ولی اصلا و ابدا در این زمینه حرفه ای نیست ! کسی که حرفه ای باشه آدرس و سایر مشخصاتش به این سادگی رو نمیشه و مهمتر اینکه با یه تهدید کوچیک هم اینقدر نمیترسه!
با تماس ها و پیامک بازی هایی که این چند روز باهاش داشتم کاملا ترس رو در وجودش احساس کردم! یعنی واقعا به هر دری می زد که پول من رو جور کنه!
از یه طرف ترس از خانوداش و مخفی کردن کاراش رو میشد فهمید! شبها که زنگ می زدی جواب نمی داد و بلافاصله اس می داد!
خیلی جالبه هر چی پول که بالا کشیده قبلا رو با ترس از شکایت پس داده و الان هم داره این کار رو می کنه!!!!
در اینکه کارش پست و زشته هیچ شکی نیست ولی این عذاب چند روزش تا حدودی کیفر کاراش بوده! -
اما پیشنهاد من اینه که!
دوم هم اینکه ما همه ی مدارک رو حفظ می کنیم ولی سری بعد متوجه بشیم که پول کس دیگه ای رو بالا کشیده ما هم اون موقع اقدام می کنیم!
بنظرم این بهترین روش هست هم اینکه همه به پولشون بدون دردسر می رسن و دوم هم اینکه این شخص می دونه که اگه این کار رو تکرار کنه چندین نفر شاکی داره که نه حکم دزدی بللکه کلاهبرداری رو براش رقم می زنه!
خلاصه اینکه تمنا دارم این روش رو قبول کنید تا هم این شخص هر چند کارش خیلی زشته ولی خب حداقل به خاطر بزرگی شما آبروش جلوی آشناها نره ! آبرویی که الان سر هیچ و پوچ ریخته بشه شاید مسیر آینده ی زندگیش رو در بد مسیری قرار بده و هم اینکه هم مال باخته ها به پولشون می رسن و مهمتر هم مدارک رو حفظ می کنیم تا در صورت تکرار همه با هم دوباره اقدام کنیم!

داداش اشک تمساح گولت نزنه این الان معلومه بچست زیادم حرفه این نیست اما فکر کن از این سن شروع کرده و شما پیگیری نکنی از اونایی میشه بعدا که حرفه ای هست کلاه برداری سنگین میکنه ممکنه همین شما پس فردا به صورت اتفاقی بیوفتی تو یکی از همین کار های ایندش ولی دیگه سر این مقدار پول نباشه 2 روز دیگه که دیر بشه فایده نداره تا مدرک دارین و میشه جلوش رو گرفت باید اقدام کنین(چند روز دیگه شاید نشه از مدارکتون استفاده کنین) این از داخل گرگه با فرصت دادن نمیاد بره بشه فقط میشه گرگ با تجربه تر.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
داداش اشک تمساح گولت نزنه این الان معلومه بچست زیادم حرفه این نیست اما فکر کن از این سن شروع کرده و شما پیگیری نکنی از اونایی میشه بعدا که حرفه ای هست کلاه برداری سنگین میکنه ممکنه همین شما پس فردا به صورت اتفاقی بیوفتی تو یکی از همین کار های ایندش ولی دیگه سر این مقدار پول نباشه 2 روز دیگه که دیر بشه فایده نداره تا مدرک دارین و میشه جلوش رو گرفت باید اقدام کنین(چند روز دیگه شاید نشه از مدارکتون استفاده کنین) این از داخل گرگه با فرصت دادن نمیاد بره بشه فقط میشه گرگ با تجربه تر.
خب یه فرصت دیگه چی ایرادی داره؟! :d
ما که امون خدا ولش نمی کنیم! اگه دیدیم یک ریالی جیب یکی از گیمرها رو در هر سایتی تیغ زد ما هم با مدارک موجودمون اقدام می کنیم!

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

خوب پس بالاخره. پس داده با من صحبت میکرد گفت جور کنم پس میدم بزودی هم پوله منو پس میده گفت دوست ندارم برام سو سابقه ایجاد شه دوستان خواهشا یه فرصت دیگه بهش بدیم این روشی که شما خوبه مدارکو نگه میداریم جایی تو انجمنی چیزی دوباره ببینیم کلاهبرداری کردی خود من به شخصه ازت شکایت میکنم امیدوارم این قسمتو بخونی کاربر pes2200
ان شالله پول شما رو هم می ده!
فعلا دور شکایت خط بکشید مگر اینکه دوباره پاش رو کج گذاشت!

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
ما که امون خدا ولش نمی کنیم! اگه دیدیم یک ریالی جیب یکی از گیمرها رو در هر سایتی تیغ زد ما هم با مدارک موجودمون اقدام می کنیم!

- - -ویرایش - - -

ایشالا کاملا موافقم

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
با سلام
دوستان من پول ایشون رو پس دادم کامل
فقط 2 تا از دوستان موندن که اونم تو همین هفته کامل بهشون میدم
استارتر دستت درد نکنه که بهم وقت دادین
از همه دوستان هم خیلی خیلی عذرخواهی میکنم
دیگه تکرار نمیشه
یککار به یاری خدا گیرم اومده که از شنبه انشااله دارم میزم
انشااله بتونم ضرر دوستان رو جبران کنم

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد

- - -ویرایش - - -

اون موقع دیگه از نظر قانونی مدارک شما هیچ ارزشی نداره .چون شما هم پولتونو پس گرفتین و هم طرف مقابل میتونه با ارایه مدرک باز پرداخت پول قصر در بره.

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
اما پیشنهاد من اینه که!

معلوم نیست پول کدوم بدبختی رو تلکه کرده داده به شما ! نمونش دو سه نفر رو دیروز همینجا میخواست تیغ بزنه که گفتن ! مطمعنا شما همونطور که اولین نبودید آخرین هم نیستید و این کار شما باعث میشه که امثال ایشون به کارشون ادامه بدن و باعث سلب اعتماد در فضای مجازی بشن و اینطوری کسانی هم که کارشون درسته با مشکل مواجه میشن .

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
در ضمن مدارک شما در آینده هیچ ارزشی نداره چون پولتون رو پس گرفتید .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
اون موقع دیگه از نظر قانونی مدارک شما هیچ ارزشی نداره .چون شما هم پولتونو پس گرفتین و هم طرف مقابل میتونه با ارایه مدرک باز پرداخت پول قصر در بره.
حداقل می تونه از ادله ای باشه که کار شاکی اون موقع رو راحت می کنه!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
الان دیدم که بعد از چند روز نرم شدین و میخواید از شکایت صرف نظر کنید .
اون دوستی که پولش رو گرفته که هیچی دیگه . فکر نکنم الان شکایتش اعتباری داشته باشه .
ولی بقیه از شکایت صرف نظر نکن .
اول اینکه به مرور قبح این کار برای این بابا از بین میره و احتمالاً تا 2 3 سال دیگه حتی از شکایت هم نمیترسه .
دوم اینکه همین الان هم این پولها رو داره دست به دست میکنه . منبع درآمد که نداره . احتمالاً یه جای دیگه سر 2 نفر رو کلاه گذاشته و پولها رو داده به شما .
سوم اینکه این بنده خدا الان حکمش از کلاه برداری گذشته . اینجور که تو عکسها دیدم جعل سند انجام داده .
فکر هم نمیکنم اینقدر که به نظر شما اومده بچه سال باشه . آدم کم سن به سختی میتونه مدرک تقلبی بده دست ملت .
خلاصه اینکه یرنامه شکایتتون رو لغو نکنید تا جایی که میتونید .

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
ببین مدیر گرامی
این پولی که دادم به دوستان از هیشکی پول کلاهبرداری نکردم اون پول رو قرض کردم با هزلر بدبختی
من وفتی تو یه سایت دیگه بن شدم اینجا هم 2 3 تا منفی گرفتم چطور میتونم پول از کسی گرفته باشم حاظرم به جان مادرم قسم بخورم
پس دیگه حرف بیهوده نزنین همینجا باز میگم اگر دیدین یک بار دیگه از کسی پول گرفتم همه مدارکو ببرین و شکایت کنید
پس خواهشن دیگه اینقدر اذیتم نکنید

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
باو برین شکایت کنین ما همینجا نفری 1000 تومن میذاریم پولتون پس میدیم
فقط شکایت کنید این فردا پس فردا 2تا گرگ مثه خودش پرورش میده

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
انگشت ها سمت من نره! خب من پوامو گرفتم برا چی شکایت کنم؟! اصلا نه دلیلی داره و نه قبول میشه!:d
در مورد شکایت کردن دیگران هم فقط نظرم رو گفتم انتخاب کردن یا نکردنش با شماست!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
حالا پولو که پس دادی...
سرکار گذاشتن مردم و جعل اسناد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:|

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
به قول دوستمون الان که این پسر پشیمونه و داره جبران میکنه..
شاید بگین اینطوری پررو میشه و به کارش ادامه میده ولی اونور قضیه هم هستش که وقتی یه نفر جلوی دوست و آشنا و خانواده آبروش ریخته بشه..
دیگه از این به بعد ترس آبرو هم نداره چون قبلا به فنا دادتش.فقط من تو یه چیز نگرانم که شاید آبروش قبلا ریخته شده و الان داره فیلم بازی میکنه ولی آدم باید مثبت ببینه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر