در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام دوست عزیز pes2200
اگر من به جای شما می‌بودم خودم رو داوطلبانه به دست عدالت میسپردم
بعدش تنبیه میشدم که حقم بود
بعدش هم به روانپزشک مراجعه می‌کردم تا دوباره هم چین افکار شیطانی به ذهنم خدور نکنه و عادت زشته دزدی از سرم دور شه
آدمی‌ که دزدی میکنه باید تنبیه شه و خودش هم باید این رو بپذیره ....

WarezMaster

کاربر سایت
Apr 21, 2014
43
ترحم بر پلنگ تيز دندان، ستمكاري بود بر گوسفندان

حتما شكايت كنيد...وگرنه پس فردا باز روز از نو و روزي از نو...اكثر بچه هاي اينجا سنشون كمه و احساساتي هستن!چيزي كه به وضوح ديده ميشه...طرف هم داره از اين موضوع قشنگ سواستفاده ميكنه...يه بار ميگه پام شكست...يه بار بابا مامانم فلان ميشه ...يه بار...با شكايت نكردن قشنگ و خوشگل به ريشتون ميخنده و باز كارهاشو با يوزري و روشي ديگه دنبال ميكنه...حتما شكايت و پيگيري كنيد...

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
شما اگه این آدمو ول کنید به جامعه لطمه زدین ، شاید این آدم فردا بره از دیوار مردم بالا و یه خانواده رو بد بخت کنه ، حالا یا اون خانواده خانواده ی خودشن یا اون خانواده ای که ازشون دزدی میکنه.

چرا این همه لفتش میدین ? اگه سونی براش یه تروفی میزاشت همتون گرفته بودید که !!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به من دیشب مسیج داد که پولو جور میکنم تا آخر این هفته به همه میدم! اگه نده همه با هم میریم شکایت!
دوستان هم سعی کنن ادب رو رعایت کنن که تاپیک بسته نشه

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
به من دیشب مسیج داد که پولو جور میکنم تا آخر این هفته به همه میدم! اگه نده همه با هم میریم شکایت!
دوستان هم سعی کنن ادب رو رعایت کنن که تاپیک بسته نشه

بله درسته به منم گفته بهش مهلت میدیم ببینیم چی میشه به قول فرمایش دوستمون اینم کار درستی نیست که بزاریمش گوشه رینگ هر کی از راه میرسه یه مشت بهش بزنه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببینید دوستان گرامی
چند وقت پیش به یکی گوشی فروختم 1 میلیون تومان
فکر کردم آشناست اول جنس رو فرستادم گفت 3 روز دیگه حقوق میگیره و پولشو بهم میده
من همون روز عصر توی باشگاه مشغول تمرین کاراته بودم یهو به دلم بد افتاد و زنگ زدم بهش که آقا من پشیمون شدم بیزحمت تا رسید دستت پس بفرست نیازی نیست و هزینه ارسال رو خودم میدم
گوشی رسید دست یارو حالا هر دفعه یه دورغی گفت
سر ماه هم رسید و یارو هی دروغ میگفت که حقوق ندادند امروز فردا میکرد
دیدم نه یارو بد داره منو میکاره و کلاه بردار هستش
طبق آدرسی که پست کرده بودم با 2 تا از شاگردای قل چماق رفتم شهرستان سراغ آدرس
ناگفته نماند بعد این همه روز توی مسیر بودم که بانک ملت SMS داد که 700 تومن ریخت به حساب ( البته بعد کلی دادو بیداد و تر سوندن و صدای ظبط شده و ...... 5 6 روز مرافه )
گفتم فایده نداره دیگه و تصمیمو گرفتم رفتم در خونه یارو رو طبق آدرس پیدا کردم و در زدم از شانس خود یارو اومد دم در و گفتم فلانی هستش گفت خودمم
منم تا دیدمش گفتم نیما .... هستم خجالت نمیکشی پول مردم رو میخوری
صدا زدم شاگردام هم اومدن یارو رنگش عوض شده بود :)
همونجا گفتم گوشی کجاست گفت خونه هستش (نامرود میگفت فروختمش ) ازش گرفتم و صاف نشوندمش جلوی ماشینم بردمش جلوی عابر بانک بهش گفتم میتونم پولتو بهت ندم (700 تومان ) ولی میدم بهت که نه ریختت رو ببینم و نه صداتو بشنوم و نه می زنیمت که فکر نکنی دستمو روی جونور بلند میکنم
پولشو دادم بهش و همون کنار خیابون ولش کردم با شلوار گرمش :)
و برگشتم شهرمون و .......
کلا بعضی مواقع ادم حواسش نیست و افرادی سوء استفاده میکنند
ببینید دوستانی که پولتون خرده شده دقت کنید یه مومن از یه سوراخ 2 بار گزیده نمیشه !!! درس عبرتی بشه برای همه
اگر آدرس دارید برید سراغش
اگر ندارید شکایت کنید
حداقل آدم وجدانشش راحته که معطل نمونده و هر کاری میتونسته کرده - شکایت هم یه راهش هست ولی دوندگی داره (ولی اگر پیگیر باشید 100% جواب میگیرید )
اینشالله که این بنده خدا بیاد و پول شاکی هاشو پس بده و دست برداره
وجدانن اصلا ارزشش رو نداره !!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا من کل تاپیک رو خوندم این شیاد نباید از دستتون در بره حتما حتما با پلیس فتا هماهنگ کنید بگیرنش علاوه بر پول شما یک چیزی هم بیشتر ازش میگیرن زندانم میندازنش به هیچوجه از خیر چنین افتابه دزد هایی نگزرید

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
یعنی الان اگر پولتون رو داد دیگه شکایت نمیکنید ؟ خب با کاربرای قبلی هم که ازشون کلاه برداری کردی همین کارو کرده و پولشون رو برگردونده :) پول شما رو برگشت میزنه و پس فردا میره پول یه بنده خدای دیگه رو دوباره بالا میکشه .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
فحاشی و توهین نباشه.
و اگر تعدادتون زیاد ِ پیشنهاد می کنم همه با هم قرار بزارید و شکایت کنید، بهتر از اینه که اینجا برای هم روضه بخونید و داستان تعریف کنید.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستانی که شکایت نکنند یک جورایی خودشون شریک جرم میشند
شما فقط پول خودتون براتون مهمه؟
قربانیهای بعدی چی‌ میشند؟
این یارو سالهاست که داره همین کارها رو میکنه
همینکه خودش رو در خطر ببینه سریع التماس میکنه پول رو پس میده
ولی‌ هی‌ ادامه میده
شاید معتاد باشه و مجبور به دزدی باشه
اینجور آدمها باید تنبیه شند باید درمان شند تا عادتهای بد از سرشون دور شه
حرفهای دوستمون pes2200 مثل حرفهای یک معتاد میمونه که میگه فردا دیگه نمی‌کشم
اما....
دوستان لطفا انصاف رو رعایت کنید.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان اگر شکایت نکنید باز چند ماه یا چند هفته اصلا چند روز دیگه کارشو ادامه میده مگه توی پرشین تولز اینکارا رو نکرد؟
پیمان بیرانوندم دقیقا کارش همین بود
توجه کنید تا وقتی شکایت نکنید این اقا دست از سراین کاراش برنمیداره کلید اسرار که نیست یهو از این رو به اون رو بشه و ادم بشه طرف حرفه ای هستو از این کار دست بر نمیداره مگه اونکه ازش شکایت کنید

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
اگه الان از این شکایت نکنید ممکن دوباره سر خودتون رو موقغع دیگه با اسم دیگه برداره
من یبار سر شکستن دندونم از یکی شکایت نکردم الان داره راس راس تو خیابون راه میره و شاخ شده نمیشه هم کاریش کرد

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
اقا به این ادم رحم نکنید
همین امروز عصر میخاست 150 تومن در عوض دوتا بازی از من دزدی کنه
ادم نشده.تو وایبرپیام میداد هر کسی خواست پیامهاشو نشونتون میدم
به من زنگ زد کلی التماس کرد که شکایت نکنم
فرصت دادن به همچین ادمی مثل دادن یه گلوله اضافی برا کشتنته
از شانسم چون این تاپیک رو دیده بودم شناختمش.
به من گفت که نگم و تا فردا ساعت 12 پول همه رو واریز میکنه.بهش رحم نکنین که صد در صد ادمای بیشتری رو تیغ میزنه
هر کسی باور نداره اس ام اس هاش مکالمش که بهم زنگ زد و التماس کرد و وایبرش موجوده بگه تابهش نشون بدم

آره درسته از بس امروز بهم فشار اومد مجبور شدم نمیتونستم بقیه پول اینا رو جور کنم
گفتن سر فرصت پول شما رو هم میدم که قبول نکردی به عنوان قرض میخواستم

ببینید آقایون اگر ازش شکایت نکنید این پولی که به شما میده حرامه . چرا ؟ چون یه بدبخت دیگه رو تیغ زده و پول دزدی داره میده به شما . نمونش هم این دوستمون که دیروز میخواسته تیغش بزنه . حالا دیگه خود دانید .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
گذاشتن تصویر از بازی با اسم و تاریخ هم نبایدباعث بشه که فک کنید همه چیز درسته و بازی هست و ارسال میشه!!!
ud9cp2t0rzhyz2kouflx.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر