GRAND THEFT AUTO V PC | Online

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط sadra_Gamer, ‏Apr 17, 2015.

1. irrenn13

کاربر سایت

سلام دوستان
    من ی سوال داشتم درباره free region بودن
    من برا اولین بار ی بازی اورجینال گرفتم خیلی اطلاعت نداشتم
    gta v رو گرفتم بهم گفتن ک free region و global هست اما من مطمئن نیستم باشه یا نه
    راهی هست ک بعد از خرید بسه فهمید بازی گلوبال و free region هست یا بازی روسیه و جای دیگست؟
    چجوری میشه فهمید روی چ سروری در حال بازی هستیم؟

2. Musician

کاربر سایت

نام:
    MEHRDAD
    سلام دوستان
    کسی اینجا دیتای استیم برای فروش داره؟ (تهران)

3. AliShp

کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

اره من دارم برای pc تو هارد برات میریزم اگه خواستی چیزی هم بدی که هیچی ولی معمولا مجانی میریزم .....

بقیه هم مثلا بازی میدن جاش یا فیلم میدن .....

بعضی ها هم رفاقتی میان هیچی هم نمیدن .....B-(

4. Musician

کاربر سایت

نام:
    MEHRDAD
    سلام عزیز من برات مبلغشو میریزم به حساب هاردمو برات میفرستم فیلم هم داخلش هست :D

5. Paradise Lost

کاربر سایت

free feell to add me Nickname :ahmaD22311
    :)))))

6. Paradise Lost

کاربر سایت

مشکل از چی هست؟

7. Paradise Lost

کاربر سایت

انلاین بازی رسما عذاب الهی هست...یعنی اعصاب خرد کن تر و مزخرف تر و اشغال تر از انلاینی اینجوری ندیده بودم تو عمرم! کلا دلمو از هر چی عناوین انلاین بود بهم زد :| تا بخوای بری تو بازی دقیقا یک ربع loading هست..بعد اون اگر خدا بخواهد نخواهد با این نت اشغال وصل که شدیم از یک سری عقده ای که وسط مپ کمین کردن الی و بلا تا یکی رد بشه سریع بزننش میریم بزای کو اپ خوب اینجاهم دقیقا یک ساعت loading میخواد تا پلیر ها روجمع کنه...بعد اون هم سر جمع 3 تا loading دیگه هست..تا میری تو بازی بعد یک ثانیه filed شده! چرا ؟ چون یکسری گاو همون یک ثانیه اول یا ماشین رو منفجر می کنن یا مردم رو زیر میکنن .. یا جا میمونن یا سریع میمیرن یعنی تو این 17 ساعتی که انلاین بازی کردم...شاید یک ربعش بازی نبود فقط اعصاب خوردی!

#757 Paradise Lost, ‏Mar 30, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Mar 30, 2017
    king of north, Lord Phenom و arya2121 این نوشته را Like کرده اند.
  8. Mohamad_ndr

کاربر سایت

آنلاین بازی به خودی خود فوق العادس با تنوع خوب و مودهای مختلف و هیست های باحال
    ولی به خاطر وسعت بازی زیاد نتونستن خوب پیاده کنن
    Loading که گریه من یکی رودرآورده
    چیتر هم یکم زیاده
    مراحل CO-OP رو رفتن هم یکم سخته
    واقعا حیف این بازی که با این چیزای مسخره خراب شده

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  9. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    کسی میدونه این سی دی کی روس (البته تحت Social، نه استیم) که میفروشن مشکل region lock داره یا نه؟ فروشنده میگه فقط با قند شکن روسی اکتیو اش کن و بعد از اون راحت پلی اش کن.

10. Cr3diT0r

کاربر سایت

میگه بازیتون تغییر یافتست.اگه مودی چیتی چیزی زدی همرو بردار با یه بازیه سالم و خالص برو آنلاین

11. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    بخش آنلاین رو فقط باید با crew و دوستان خودتون بازی کنید یعنی 4 نفری یا هر تعدادی که هستید با هم تو شهر بچرخید و heist برید تا اگه کسی مزاحم شد آبکشش کنید چون هستن عقده ای هایی که بعد از اتمام اون ماموریت سریع شما رو میزنن و اون چندرغاز پولتون رو بر میدارن
    بنابر این همیشه چول هاتون رو تو حساب بانکی تون deposit کنید تا چیزی همراهتون نباشه .

loading هم رابطه مستقیم با اینترنت داره پس اگه packet lost شما زیاد باشه یا nat type تون restrict باشه این لودینگ تمومی نداره و بعدش دوباره شما رو برمیگردونه به بخش تک نفره و این چرخه همینطور ادامه داره . مشکل پینگ تایم هم بعضا اذیت می کنه .

خب crew ما هم تکمیل شد . >:D<
    تازه میشه لذت GTA ONLINE رو درک کرد . :D:-bd

سرورهای بازی و لودینگ های بی دلیل و طولانی بیشتر از اینکه اجازه لذت بردن از محتوای آنلاین رو به شما بده وقتتون رو تلف می کنه و رو اعصابه . نمیدونم چرا بعد از 3 سال هنوز فکری به حال این مشکل نکردن . قطعی های مکرر و جوین شدن های طولانی و وو ... مخصوصا برای ما تو ایران با این وضعیت پینگ و پهنای باند محدود و کیفیت پایین خطوط ارتباطی تلفن و ضعف ساختار شبکه ای و زیرساخت ها بازی تبدیل به عذاب میشه . اما هنوز میشه ازش لذت برد .

دوستانی که مشکلاتی با این بازی یا کلا هر بازی دیگه تو بخش انلاین دارن ی سری به MTU داخل روتر بزنن و عددش رو روی 425 الی 492 تنظیم کنن و بهتره عدد مناسب رو از ISP شون بپرسن و داخل روتر ست کنن . NAT TYPE رو چک کنید که همیشه باز باشه و یا با PORTFORWARDING پورت های مورد نیاز بازی رو روی روتر تعریف کنید و حتی الامکان از dns های isp تون به جای dns های گوگل استفاده کنید .

از آنتی ویروس نود 32 استفاده نکنید یا اگر می کنید سرویسش رو از روی کارت شبکه پاک کنید و یا حتی الامکان از آنتی ویروس اویرا یا پاندا با قابلیت GAME MODE استفاده کنید .

تمامی ورودی ها و خروجی های سیستم رو با استفاده از ویندوز و یا نرم افزارهای مشابه مثل NetLimiter برای احتمال وجود دانلود یا آپلود ناخواسته چک کنید و از هدر رفتن پهنای باند جلوگیری کنید .

بعد از بروز مشکل این کامند ها رو استفاده و روتر و سیستم رو ریستارت کنید .

( cmd حتما باید در حالت run as administrator اجرا شود ) Run > Cmd

Netsh Winsock Reset Cat > Enter
    Netsh Int Ip Reset c:\resetlog.txt > Enter
    Ipcofig /flushdns > Enter

#761 Annunaki ™, ‏May 15, 2017
    آخرین ویرایش: ‏May 27, 2017
    ..EmotionaL.., Fifa 10 و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  12. vcdvf

کاربر سایت

دوستان ادد کنید majorcrespo

13. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    نمیدونم کسی از دوستان این مشکل رو داره یا نه. ولی برای آنلاین این بازی یه مشکل عجیبی دارم. هر وقت وارد بازی میشم باعث میشه که پینگ من بالا میره. مثلا در حالت عادی پینگ من از گوگل 110-140 هست. ولی وقتی وارد این بازی میشم دوباره از گوگل پینگ میگیرم میبینم که تا 1500 هم رسیده. جالبه که این مشکل بالا رفتن پینگ فقط زمانی پیش میاد که توی لودینگ باشم. اگه توی Session باشم که هیچ کس نباشه پینگم بالا نمیره. تو نت هم سرچ کردم و تاپیک های زیادی در مورد بالا رفتن پینگ دارم. جالبتر اینه داخل بازی های مثل Divison، PUBG یا Rainbow و بقیه بازی های آنلاین هیچ مشکلی ندارم. کسی همچین مشکلی داره؟ راه حلی هست؟

14. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    Loading THEFT AUTO online

..EmotionaL.., Adroit و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  15. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    این بخاطر پهنا باندی هست که داری باس یه نت پهن باند تر بگیری مثللا اگه ۵۱۲ هست ۱ مگ بگیر بعضی بازی هم نت پهن باند میخوان مثات من با ۲۵۶ battlefiled 4 بازی میکنم راحت ولی تو gta v توو سیزن هایی شلوغ left میخورم

Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.