Grand Theft Auto Online | PC

تریلر معرفی hiest

HIST پنج نوع ماموریت کلی را دارد که توضیح مختصری هر هیست بزودی براتون میگذارم

خب اولین ماموریت hiest به اسم The Fleeca Job می باشد.در این ماموریت شما باید ابتدا یک ماشین ضد گلوله بدزدید سپس دوربین های بانک هک میکنید و نهایتا به بانک دستبرد میزنید و جعبه را میدزدید .
نکات بازی:
ماموریت 2 نفره خواهد بود .
پاداش ماموریت
• *$57,500 (Easy)
• *$115,000 (Normal)
• *$143,750 (Hard)

[/SPOILER]

ماموریت دوم the person break می باشد ، شما باید در این ماموریت نهایتا پرفسور ریشسکی از زندان فراری بدید .

نکات بازی

• ماموریت 4 نفره می باشد
  • پاداش ماموریت
$200,000 (Easy)
$400,000 (Normal)
$500,000 (Hard)

شما قبل از فراری دادن پرفسور باید 4 ماموریت فرعی برید که هر کی شرح میدهم
The Prison Break: Plane

ابتدا یک هواپیما سرقت کنید

The Prison Break: Bus

در ماموریت دوم یک اتوبوس حمل زندانی هم سرقت کنید

The Prison Break: Station

ماموریت سوم شما 2 دسته میشودید

گروه اول پلیس میشوند و باید یک ماشین پلیس بدزد که سپس باید بروند ایستگاه پلیس وساعت خروج ماشین حمل زندانی ببینند و نهایتا ماشین پلیس دزدیده شده را نابود کنند

گروه دوم باید یک ماشین کلاسیک از یک کشتی بدزدند

The Prison Break: Wet Work

ماموریت چهارم شما باید یک کیف بدزدید

The Prison Break Finale

ماموریت نهایی هر نفر یک وظیفه داره

Prison Officer

شما در نقش یک پلیس باید اتوبوس حمل زندانی به کنترل بگیرید و با زندانی به زندان نفوذ کنید و پرفسور فراری بدید

Prisoner

شما در نقش زندانی همراه زندان بان وارد زندان میشید و دو نفری پرفسور را فراری میدهید و با همدیگر به سمت فرودگاه میروید

Demolition

شما باید اتوبوس حمل زندانی واقعی را دوباره سرقت کنید و ان را نابود کنید سپس یک هلیکوپتر جنگی بدزدید سپس باید هواپیمای خودی را از دست جت های ارتش نجات بدید تا تیم به فرودگاه برسند

Pilot

خبلان که باید برود فرودگاه و هواپیمایی که قبلا دزدیده شده پرواز کنه تا تیمی که رفتند پرفسور فراری بدند بیان فرودگاه و ان ها را از دست پلیس ها فراری بدهد

در ماموریت The Humane Labs Raid شما ابتدا باید 5 ماموریت فرعی انجام دهید( که هر یک شرح میدهم) تا بتونید ماموریت اصلی انجام بدید.

در ماموریت اول باید کی کدی بدزدید

;
Humane Raid: Insurgents
در ماموریت دوم باید 2 ماشین بدزدید
;

Humane Raid: EMP
در ماموریت سوم باید 4 جت جنگی بدزدید

Humane Raid: Valkyrie
در ماموریت چهارم باید یک هلی کپتر بدزدید

Humane Raid: Deliver EMP
در ماموریت پنجم باید با یکی از ماشین هایی که دزدیدیم مخفیانه وارد ازمایشگاه بشیم و ماشین حاوی emp را در ازمایشگاه قرار دهیم

Humane Raid: Finale
در ماموریت اخر شما سوار هلیکپتر دزدیده شده میشوید 2 نفرتون با چتر نجات به یک ازمایشگاه میروید و اطلاعات انجا را هک میکنید سپس از راه دریایی به سمت ساحل فرار میکنید و دوباره سوار هلیکوپتر میشوید و نهایتا فرار میکنید
در حین فرود تا رسیدن ان دو نفر به ساحل افراد هلی کپتر باید دشمنان را نابود کنند

پاداش ماموریت

$270,000 (Easy)
$540,000 (Normal)
$675,000 (Hard)

در این ماموریت باید 4 تا ماموریت فرعی انجام دهید

Series A Funding: Coke

اولین ماموریت 2 دسته میشین دسته اول سوار هلیکپتر و دسته دوم سوار قایق میشین تا به کشتی حاوی مواد مخدر مورد نظر دستبرد بزنید

Series A Funding: Trash Truck
در این ماموریت شما در نقش سوپور میشوید و موادی را که در کیسه زباله هست بر میدارید در حین عملیات با گانگستر ها میجنگید

Series A Funding: Bikers
شما باید مخفیانه 2 ماشین ون که در داخل ان حاوی قرص ازنوع مواد مخدر هست سرقت کنید.

Series A Funding: Weed
شما در این ماموریت ماموریت 2 کامیون و ماشین فوق سرقت کنید

Series A Funding: Steal Meth
شما باید کانتینر حاوی شیشه را با تریلی بدزدید

Series A Funding: Finale
در ماموریت اخر شما باید مواد دزدیده شده را با 2 کامیون دزدیده شده در ماموریت( Weed ) به محل فروش مواد برید و در حین انتقال باید از ان در مقابل گانگستر ها حفاظت کنید

The Pacific Standard Job: Van
شما باید 4 تا ون از طریق رادار پیدا کنید سپس از پلاک امها عکس گرفته و یکی از انها را بدزدید

THE Pacific standard job: signal
شما باید قایق موتوری به جزیره رفته و از انجا یک نفر را باید بدزدید

The Pacific Standard Job: Hack
شما باید یک ون ببرید به یک محل ببرید و در انجا ون دیگری که سرور داخل ان هست بدزدید
و سپس ون حاوی سرور را نابود کنید

The Pacific Standard Job: Convoy
شما باید یک کامیون حاوی مواد انجار زا که برای شکستن قفل ها می باشد را بدزدید

The Pacific Standard Job: Bikes
شما باید 4 موتور بدزدید

The Pacific Standard Job: Finale
شما باید از بانک سرقت کنید که بعد از بعد از سرقت از بانک با موتور دزدیده شده فرار کنید

ابدیت Lowriders
این ابدیت تغییرات زیادی به بازی اضافه کرد اولین تغییر میشن های لامر هست و تغییر دوم میکانیکی یا گاراژ خود لامر هست که جدیدا اضافه شده و بعضی از ماشین های کلاسیک را فوق اسپرت میشه کرد که براتون در پایان پست گذاشتم تغییر سوم اضافه کرد ماچاته و ماشین پیستول هست تغیرات چهارم مربوط به هالوین هست که ماشین و ماسک و لباس اضافه شده

گروهی که جدیدا ساختم هر کی دوست داشت بیاد
Rockstar Games Social Club - Crew : What do you think---

Last edited by a moderator:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
با این حساب نسخه ی هند ارزش خرید داره.
نه آقا، نسخۀ چین از همشون به صرفه تره. چین 13 دلاره و هند 21 دلار. من همین امروز واسه یکی گرفتم و فعال کردم. هیچ مشکلی نداشت. کسایی که باهاش اومدن تو بازی همه انگلیسی زبون یا حداقل به انگلیسی فحش میدادن:D بودن مشکل فقط اینجا بود که همه لول بالای 90 بودن و با تانک و ماشینای اجق وجق و کلی اسلحه و این بازیه رفیق ما از لول 1 =)) ولی خیلی خوب بود. کلاً در سال چند روز نقشۀ بازی برفی میشه تو همین تایم کریسمس واقعاً یه لذت دیگه ای داشت.
فقط چیزی که هست، دوستان دقت کنن تا مرحلۀ مقدمه از بخش تک نفره رو بازی نکنین امکان استفاده از بخش آنلاین وجود نداره. اینو من نمیدونستم.

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
دلیل این اختلاف تو بعضی مارکتها با مارکتهای بزرگ اینه که چون تو کشورایی مثل چین و هند، کپی غیرقانونی زیاد و سطح درآمد مردم پایینه شرکت برای اینکه حداقل یه درآمدی از این مارکتها داشته باشن قیمتها رو تو اون مارکتها کمتر میکنن.
برای اینکه مطمئن باشی بازی مشکل زبان و اینا درست نمیکنه همیشه از توی پروفایل steamdb بازی برو قسمت Packages ببین چنتا گزینه هست جلوشون یه کره زمین آبی هست. اگه یکی بود که خیالت راحته. اگه چنتا بود چک کن ببین نسخۀ مربوط به ریجنی که میخوای بخری با آمریکا یکی باشه. مثلاً الان GTAV فقط یه پکیج رو واسه همۀ ریجنها میفروشه.
اینکه چرا همه استفاده نمیکنن از این راه برای خرید بازیاشون میتونه دلایل مختلفی داشته باشه. واسه تغییر ریجن طرف باید یه ویpان داشته باشه و یه آدرس اون کشور که اگه از لحاظ مالی واسش تفاوت نکنه استفاده نمیکنه. خیلی از کشورها هم استفاده از ویpان مکافاته (هیتلرینگ معکوس:D).
اگه خیلی هم نگران باشی ، همیشه میتونی نسخۀ چین رو مثلاً بخری، اگه مشکلی داشتی تا قبل از دو ساعت استفاده و کمتر از گذشت دو هفته از خرید بازی ، پسش بدی و ریجنت رو بکنی همین ایران به راحتی و نسخۀ آمریکا رو بخری، هر چند که بهت اطمینان میدم هیچ مشکلی نیست.

تازه امروز اکانتمو روسی کردم که بازیو بخرم . دوهفته ی دیگه میخوام برگردم به والت دلار $
با این وضع که شما میگین ، اگه ریجن لاکه نخرم ؟

دقیقاً برعکس بهت گفتن
ممکنه نیاز باشه چند گیگ آپدیتهای جدید رو هم دانلود کنی

ریجن روسیه لاک هست ؟ زبونش روسیه ؟
بعد ریجنمو از روسیه به آمریکا تغییر بدم چی میشه ؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
نه آقا، نسخۀ چین از همشون به صرفه تره. چین 13 دلاره و هند 21 دلار. من همین امروز واسه یکی گرفتم و فعال کردم. هیچ مشکلی نداشت. کسایی که باهاش اومدن تو بازی همه انگلیسی زبون یا حداقل به انگلیسی فحش میدادن:D بودن مشکل فقط اینجا بود که همه لول بالای 90 بودن و با تانک و ماشینای اجق وجق و کلی اسلحه و این بازیه رفیق ما از لول 1 =)) ولی خیلی خوب بود. کلاً در سال چند روز نقشۀ بازی برفی میشه تو همین تایم کریسمس واقعاً یه لذت دیگه ای داشت.
فقط چیزی که هست، دوستان دقت کنن تا مرحلۀ مقدمه از بخش تک نفره رو بازی نکنین امکان استفاده از بخش آنلاین وجود نداره. اینو من نمیدونستم.
تازه اکانتم رو هند شده. نمیخوام زیاد تغییر بدم. ولی در مورد این بحث لول که گفتین که خیلی بده. بازی براکت خاصی نداره؟ مثلا لول 1 تا 10 فقط همدیگر رو ببینن.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
تازه اکانتم رو هند شده. نمیخوام زیاد تغییر بدم. ولی در مورد این بحث لول که گفتین که خیلی بده. بازی براکت خاصی نداره؟ مثلا لول 1 تا 10 فقط همدیگر رو ببینن.

سلام بر شما

نه این ربطی به ریجن نداره هر لولی میتونه تو هر سروری بره حتی تو دزدی از بانک ها هم از ول 12 تا لول 100 هم میتونن برن .....

بجه ها اگه کسی گرفت این بازی رو بگه با هم بریم من یه کاراکتره جدید زدم دارم از اول بازی میکنم ....

• Like
Reactions: -Poormaz-

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
من اکنتمو میخوام بفروشم سوشیال کلا هست رنک ۱۵۱ پول ۲۰۰ میلیون دلار همه چیم دارم کسی خواست قیمت خوب میدم با تشکر

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
مشکل اینه که شما حتما باید با crew خودت برای heist بری یعنی اگه خارجی باشن ممکنه بار اول یا دوم بعد از fail شدن میژن رو ریست کنن اما بعدش یا شما kick میشی یا خودشون لفت میدن . در کل تا اینجا من 2 الی 3 بار بیشتر موفق به اتمام مراحل سرقت نشدم .
این همه crew ایرانی هم هست منتها تو بازی یا در حال کشت و کشتار همدیگه هستن یا الکی میگردن .
در کل آنلاینش اونطور که فکر میکردم جالب نیست .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تغییر ریجن کلاً مسئله دار نمیشه. 48 ساعت بعد از خریدی که تو یه ریجن کردی میتونی ریجنت رو تغییر بدی. البته یه روز ممکنه Valve به سرش بزنه و اکانت هممون رو ببنده:D
کلاً بازی فکر کنم براساس پینگ افراد رو میذاره تو Sessionهای مشترک و نه بر اساس لول ولی میشه امکان مورد حمله قرار گرفتن توسط دیگران رو خاموش کرد.

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
دیروز اکانتمو روسی کردم که بازیو بخرم . دوهفته ی دیگه میخوام برگردم به والت دلار $
آیا ریجن روسیه لاک هست ؟ زبونش روسیه ؟ ارزونترین و بهترین ریجن که لاک نباشه و زبان داخل بازی هم انگلیسی باشه کدومه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamid_6990

کاربر سایت
Dec 19, 2016
15
سی دی کی اورجینال خریدی می خوای اورجینال بازی کنی؟

نتت ماله کدوم شرکته؟
سلام مشکل از نتم بود باید فیلتر شکن بزنم برم تو بازی و بعد فیلتر شکن رو ببندم . نتم های وب هستش نسخه اورجینال از استیم خریدم
اگه کسی هم خواست ادد کنه این اسمم تو بازیه
_hamid_rem_

hamid_6990

کاربر سایت
Dec 19, 2016
15
دیروز اکانتمو روسی کردم که بازیو بخرم . دوهفته ی دیگه میخوام برگردم به والت دلار $
آیا ریجن روسیه لاک هست ؟ زبونش روسیه ؟ ارزونترین و بهترین ریجن که لاک نباشه و زبان داخل بازی هم انگلیسی باشه کدومه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام داداش ارزونترین روس هستش من خودم روس خریدم زبون بازی هم انگلیسی هستش
با

• Like
Reactions: Adroit

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بازار هک خیلی داغ شده من سه تا نرم افزارش رو گرفتم الان میتونم توی این بازی ادعای خدایی بکنم!
میندازمشون تو قفس ماشینشون رو فریز میکنم دانگرید میکنم سلاحاشونو ازشون میگیرم خودمو غیب میکنم دهنشونو سرویس میکنم XD
در مورد سوالات بن هیچی نپرسید نه چیزی میدونم نه می خوام بدونم نه جواب میدم ! برامم مهم نیست XD

• Like
Reactions: Focus Hazy

hamid_6990

کاربر سایت
Dec 19, 2016
15
بازار هک خیلی داغ شده من سه تا نرم افزارش رو گرفتم الان میتونم توی این بازی ادعای خدایی بکنم!
میندازمشون تو قفس ماشینشون رو فریز میکنم دانگرید میکنم سلاحاشونو ازشون میگیرم خودمو غیب میکنم دهنشونو سرویس میکنم XD
در مورد سوالات بن هیچی نپرسید نه چیزی میدونم نه می خوام بدونم نه جواب میدم ! برامم مهم نیست XD
بله بازار چیت داغه ولی تو اوج خوشی راک استار بد حال گیری می کنه من خودم اکانت قبلیم بن پرمنت شد

• Like
Reactions: Annunaki ™

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بله بازار چیت داغه ولی تو اوج خوشی راک استار بد حال گیری می کنه من خودم اکانت قبلیم بن پرمنت شد
حالا خوبه تاکید کردم حرف از بن و اینچیزا اصلا نزنید درجا نقل کردی همینو گفتی بعد میگن چرا دعوا و توهین میشه!!!!!
اونایی که هکRPوMoneyمیزدن 99درصد بن تشریف دارند بحثون جداس من حتی cheat statرو هم cleanمیکنم تو سرور هم با همه رفیق میشم رفتم عین ویروس چیتشو پخش کردم XD

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
واقعا به خاطر همین چیزاست که 6 ماهه GTA Online نرفتم
حیف بازی به این خفنی که با لودینگ های طولانی و چیت زیاد خراب بشه
راکستارم میبینه بازی همینجوری فروش داره کاری نمیکنه وگرنه یه سیستم عین BattleEye رو بزاره رو بازی فک کنم یک پنجم بازی قشنگ بن بشن
خیلی چیت زیاد شده متاسفانه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
خواستم بازی رو اروجینال بگریم با خوندن این یکی دو صفحه اخر پشیمون شدم.:| با دلار 4 هزارتومنی بازی رو بخری بعد این چیتر ها رو ببینی |||:
منم قصد خرید داشتم. به کل از فکرش بیرون اومدم. توی یوتیوب فیلم هاش هست. سرور بازی هاش اصلا براکت بندی نیست. مثلا لول 1 با لول 50 توی یه سرور هستند. یه نفر که تازه بازی رو خریده میفته و یه موتور هم نداره توی یه سروری میفته که یکی دیگه لول 50 هست و داره با تانک همه رو داغون میکنه. چیتر هم که دیگه چیزی نگم بهتره.آنلاین این بازی بدجور مشکل داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر