1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس وان و پیشنهادات رفع و رجوع آنها

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط .:Layho:., ‏Apr 14, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    دوستان کسانی که اینترنت شاتل و صبانت دارند بگن مشکلی ندارن با بازیهای لایو خصوصا کسانی که تو شیراز هستند اخه من الان شاتل دارم میخوام صبا بگیرم قبلش مظمئن بشم

2. کاربر سایت

نام:
    mehran
    فکر نمی کنم ف ی ل ت ر باشه چون من میتونم وصل شم بعد از 20 ثانیه همه چی هی وایمسه بعد حرکت میکنه انقدر اینجوری میشه که خودم میام بیرون البته در 60٪ موارد هم خودش پرتم میکه بیرون:|

3. کاربر سایت

نام:
    KA3R4
    برا شاتل شما Art 6 یا 7 بگیر راحت بازی کن

4. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    Sunset Overdrive و Halo MCC رو بهتره روش خط بكشين.نمي دونم چرا با نت ايران نميشه آنلاين زد.من با V,P,N يك بار تست كردم در كمال نا باوري ديدم سرور هاشون مشكلي ندارن،با ip ما كار نميكنن.اين مشكلات براي Forza MS5 و Forza H2 هم هست.
    ولي نويد اين هست كه ديگه شاهد چنين مشكلاتي تو بازي هاي انحصاري نباشيم،چون Halo 5 Multiplayer Beta هم سريع Join ميشد هم نه قطي داشت و نه لگ،سرورهاش خيلي فضايي بود.

5. کاربر سایت

نام:
    KA3R4
    Hope so !!
    Forza باز یکم بالا پایینش کنی میتونی بازی کنی ولی Sunset من ب یه مچ هم نمیتونم جوین شم!
    اینا چی از جون ما میخوان من نمیدونم :| باز کنید این پورت هارو باوو

6. کاربر سایت

نام:
    mehran
    کسی با شاتل میتونه درست sunset بازی کنه؟

- - -ویرایش - - -

یعنی با شیر *** درست میشه بازی کرد؟
    بنده مشکلی اغلب در وصل شدن ندارم ولی وقتی وصل میشه همه چی هی وای میسته بعد حرکت میکه فاجعه رو اعصابه

7. کاربر سایت

نام:
    Mehdi
    برا منم همينطوره تا هفته پيش هم با كابل و هم با واي فاي وصل ميشد ( 2 تا نت دارم ) اما الان با هيچكدوم وصل نميشه ، خيلي باهاش سرو كله بزنم با كابل وصل ميشه و لي با واي فاي نه!!! اگه راه حلي پيدا كردي ( غير از چيز پي ان ) به منم بگووو...

8. کاربر سایت

نام:
    برو بچ بم میگن عماد- نمی دونم والا !
    نه متاسفانه دیروز برای من بازم خراب شد :( امیدوارم درست بشه :(

9. کاربر سایت

فقط برای آنلاین بازی کردن دچار مشکل شده اید یا در گرفتن آپدیت ها یا خرید dlc ها هم دچار مشکل شده اید؟ پیشاپیش بابت پاسخ ممنون

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

10. کاربر سایت

نام:
    بهراد
    چی شد؟ لایو هم بازی نکنیم؟

11. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    من هنوز وان نخریدم اما دارم تمام سعیم را میکنم که بتونم ایرادها را قبلش درست کنم البته با کمک دوستانمن شاتل 250 دارم زنگ زدم اونو به سرعت 2 که به گفته خودشون 4 مگ برام رانژه میکنن اوکی کردم ازشون پرسیدم گفتن که تمام پورتها بازه واسه لایو و کسی تا حالا بهشون نگفته که ما مشکل داریم در مورد پینگ هم گفت چون تو شیراز هستیم و ای اس پی از تهرانه یکم مشکل پینگ وجود داره نسبت به خود تهرانی ها اما در کل گفت این سرعت واسه لایو نباید مشکلی داشته باشه اگر کسی چیر بهتری میدونه لطفا بگه مرسی

12. کاربر سایت

نام:
    mehran
    کسی مدم ر رو حالت بریج گذاشته امتحان کنه؟؟؟؟؟

13. کاربر سایت

دو سه روز پیش کل مشکلات حل شد اما دوباره برگشته.فیفا نمیشه سیزن بازی کرد.تایتانفال مشکلی نداره.
    من نمیدونم این چه مسخره بازی هست.فقط پارس انلاین مشکلی نداره.من نت شاتل دارم سرعت 2 mb. عجیبه دو روز خوب شد اما دوباره مشکل داریم.من بندرعباسم و زنگ زدم نمایندگی میگن متاسفیم و نمیتونیم کاری بکنیم.دوستانی که تهران هستن و شاتل دارن از اونجا پیگیری کنن لطفا.

14. کاربر سایت

نام:
    mehran
    از این حرف ها خیلی میزنن غیر ممکنه کسی از ایران بتونه درست حسابی fh2 یا sunset بازی کنه

- - -ویرایش - - -

بنده پارس دارم فعلا توی sunset و fh2 بد جوری مشکل دارم

15. کاربر سایت

پارس انلاین بهترین سرویس واسه بازیه در حال حاضر.هرچند که من داشتم اما بخاطر قطعی که داشت عوض کردم. این مشکلاتم دقیقا از روز 29 اسعند که تعطیلات عید شروع شد بوجود اومد واگرنه تا قبلش خیلی کم مشکل داشت

این صفحه را به اشتراک بگذارید