لیست انتظارات از فیفا 16

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
اگه تمام کاربرای فیفا هم مشکلاتشون رو بگن باز هم اون چیزی که ما میخوایم نمیسازن چون بحث پول در میونه وگرنه اونا 10 برابر ما مشکلات فیفا رو میدونن هر سال ضره ضره پیشرفت میکنن همش سیاسته

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
وقتی گیم پلیه فیفا تو نسخه 12 دگرگون شد باگ های زیادی ایجاد شد که تو نسخه 13 و 14 رفعش کردن فیفا 15 هم درست مثل فیفا 12 میمونه شروع کننده یه سری تغییرات بوده که تو ی نسخه های بعدی کامل و کامل تر میشه این یه مورد و مورد دوم اینکه تاپیک بازیه رقیب کلا محو شده انگار قابل توجه اون دوستانی که بهشون گفتم این بازی هم به سرنوشت واچ داگز که برای gta کلی کری خوند و بعد به خاطره ها پیوست دچار میشه ولی قربونش برم فیفا جونم تو سه تا تاپیک به شدت فعاله و پر بیننده ترین بازیه ps4 ـه توی انجمن بازیسنتر و البته پر فروش ترین بازیه دنیا:bighug::x

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
وقتی گیم پلیه فیفا تو نسخه 12 دگرگون شد باگ های زیادی ایجاد شد که تو نسخه 13 و 14 رفعش کردن فیفا 15 هم درست مثل فیفا 12 میمونه شروع کننده یه سری تغییرات بوده که تو ی نسخه های بعدی کامل و کامل تر میشه این یه مورد و مورد دوم اینکه تاپیک بازیه رقیب کلا محو شده انگار قابل توجه اون دوستانی که بهشون گفتم این بازی هم به سرنوشت واچ داگز که برای gta کلی کری خوند و بعد به خاطره ها پیوست دچار میشه ولی قربونش برم فیفا جونم تو سه تا تاپیک به شدت فعاله و پر بیننده ترین بازیه ps4 ـه توی انجمن بازیسنتر و البته پر فروش ترین بازیه دنیا:bighug::x
یه آقاییونی بودن اون زمان میگفتن که چون که بازی هنوز نیومده تایپک واسه اینه که 3.4 صفحه رفته جلو و زمانی منتشر شه میترکونه ولی الان میبینی که محو شده کاملا :))
به هر حال مهم اینه فیفا هر سال کامل تر میشه و مطمئنن 16 یه فیفای کامل نسبت به 15 هست
15 یه سری ایراد جزئی داره که کاملا میشه درک کرد..به هر حال هر تغییری ایجاد شه یه مدت زمان میخواد تا بتونن مشکلاتشو برطرف کنن و از نسخه 16 میتونیم خیلی بهتر رو فیفا حساب کنیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اول از همه میخوام گیم پلی بازی بالانس و بدون باگ باشه مخصوصا باگ سرعت نداشته باشه
دوم فیس داورها و تمام بازیکنان لالیگا سری آ و بندسلیگا درست باشه
سوم بازیکنها از دور راحت قابل شناسایی باشن
چهارم دروازه بانها عادی باشن نه سوپرمن باشن نه شادمغز
پنجم توی التیمیت کسی نتونه سکه بخره یا دلالی کنه
این بود انتظارات من:d

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
گیم پلی رو درست کنن؛ یه چی توی مایه های FIFA 14 یا 12 بدن
جوری که واقعاً آدم از برد یا باخت لذت ببره؛ بازی باگ نداشته باشه و Balance باشه
«گیم پلی» هسته اصلی FIFA محسوب میشه
------------------------
اما چیزای فرعی خیلی زیاد میشه اضافه کرد
از چهره مربی ها و استادیوم های بیشتر
تا خرید لایسنس چمپیونز لیگ، لیگ های معتبر اروپا و جام های ملّی
پیشرفت دادن کریر مود
نبودن مسی روی جلد (خسته شدیم انصافاً
-----------------------------
و چیزی که قرن هاست منتظرشیم:
Emotional Intelligence
هر سال هم فیفا می گه ما اینو به بازی اضافه کردیم ولی منظورشون چند تا انیمیشنه
اضافه کردن هوش احساسی واقعاً می تونه بازی رو خیلی خاص کنه.

ولی به هر حال فکر نمی کنم EA قدم از قدم در راه پیشرفت FIFA برداره، چون از فروش خودش مطمئنه
واقعاً FIFA15 بازی نبود که یه فیفا باز قدیمی رو خوشحال کنه. همه از سر اجبار و نبود گزینه دیگه بازی رو گرفتن

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اول از همه یه دستی روی سر و گوش آلتیمیت بکشن. کوین کلا کسی نتونه بخره تا قیمت بازیکنای خوب و اینفورما توی مارکت این همه تخیلی نباشه.
گیم پلی رو هم درست کنن. مخصوصا باگ وسط زمین رو. دیگه توماس مولر نیاد از وسط زمین همه رو دریبل کنه بره:|
سیستم دفاعی بازی رو هم بهتر کنن. جوری نباشه طرف با یه بازیکن سرعتی بیاد همه رو اسکل کنه:|
دروازه بان ها هم موقع خروجا بهتر شن. موقع تک به تکا عین گاو واینسن یارو بیاد دریبلشون کنه بزنه تو گل:|
زاویه بسته هم انقدر ضایع نخورن.
گرافیک هم بد نیست منتهی فیسا مقداری بهتر شه خوبه:D
همین.

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
گیم پلی که خودش بحث مفصل داره

اما چیزی که من رو از خرید و فروش منصرف کرده ، وقت گیری این کاره .
من نسخه PC دارم . مثلا اگر مجبور نبودم برای فروختن هر کنتراکتی یه بار حداکثر و حداقل قیمت رو +ساعت رو تنظیم کنم خیلی خیلی بهتر میشد .
یا حداقل جوری بود که به جای کم و زیاد کردن اون مقدار ، میشد با کیبورد تایپ کرد مقدار مورد نظر رو هم عالی میشد ( fifaworld ) اینطوری بود .

مورد دیگه سرچ کنتراکت هاست که اگر مربی ها و بازیکنا جدا بشن خیلی بهتر میشه .

اگر به اینجور مسائل اهمیت بدن بازی برای من خیلی لذت بخش تر میشه .

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
خوشحالی بازیکنها درست بشه:تو فیفا 15 وقتی بازیکن گل میزد بقیه بازیکن مثل دیونه ها تو زمین باسه خودشون شادی میکردن و اصلا طرف بازیکنی کهگل میزد نمیرفتن#:-s
داوری بازی بهبود پیدا کنه!
دروازبان هم راه به راه گل نخوره

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
زاویه بسته گل خوردن دروازبان ها و سوتی هاشون (از هر ده تا زاویه بسته ای که میزنن بهم هشتاش گل میشه)
خوشحالی بعد از گل هم باید روش کار بشه به نظرم تو ۱۴ بهتر بود شادی بعد از گل از۱۵
سرزنی(تا حالا یدونه گل هم از رو سر نزدم با اینکه زیاد میفرستم روی سر مهاجم و مهاجمم هم همیشه قد بلند و سر زنه
توی کرنر ها هم همین مشکل هست هیچ وقت گل نمیشه
و بعضی بازیکن ها رو خیلی قوی ساخت طرف قدرتش هشتاد هست (رمی )ولی هر سیزنی انلاینی که چلسی برداشتم برام گل زده اگه تو تیم حریف هم بود محال بود گل نزنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر