Multi Platform Call of Duty: Black Ops III | PC

41109696565906184856.jpg

سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
سبک : First-person shooter
پلتفرم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Nov 6, 2015

اطلاعات بازی :

فعلا بازی با یـ تریلر معرفی شده و باید برا اطلاعات بیشتر تا April 26th صبر کرد ....

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Call of Duty: Black Ops III (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: Call of Duty: Black Ops 3 – PC Minimum Requirements

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit-
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz-
Memory: 6 GB RAM-
Graphics: GeForce GTX 470 @ 1GB / Radeon HD 6970 @ 1GB-
DirectX: Version 11-
Network: Broadband Internet connection-
Sound Card: DirectX Compatible-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
درحاليكه اميدوار يه جنگ جهانى خوب مثل COD 2 , WoW هستيم ، باز رفت سراغ يه افتضاح ديگه
CoD موفقيت ـش توى ساخت جنگ جانيه نه جنگ مدرن ( MW 1 يه استثنا بود . چون خيلى هم مدرن نبود ) ، يه كپى از كرايسيس يه كپى از بتل ، اسلحه هاى بدون لگد و مصنوعى اصلا به نظرم جذابيت نداره ....

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
با بلک اپس 1 و 2 که خیلی حال کردم، امیدوارم اینم مثل اونها داستان خوبی داشته باشه.
اگرچه دلم جنگ جهانی میخواست، اما خوب، هر چه از Treyarch رسد نیکوست:bighug:

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
درحاليكه اميدوار يه جنگ جهانى خوب مثل COD 2 , WoW هستيم ، باز رفت سراغ يه افتضاح ديگه
CoD موفقيت ـش توى ساخت جنگ جانيه نه جنگ مدرن ( MW 1 يه استثنا بود . چون خيلى هم مدرن نبود ) ، يه كپى از كرايسيس يه كپى از بتل ، اسلحه هاى بدون لگد و مصنوعى اصلا به نظرم جذابيت نداره ....

الان دیگه چند سالی میشه که دوران جنگ جهانی تموم شده اکثرا تو خط مدرن هستن ، ولی خوب اینم باید در نظر گرفت که Treyarch اینجا داریم،
و همونطور که میدونی این شرکت هیچوقت چیز بدی بیرون نداده مثل BO2 که با وجود اومدن Ghost که یه فاجعه بود ، هنوز هم بیشترین Playerرو توی مولتی و زامبی داشت.

امیدوارم شخصیت های قدیمی سری رو باز هم ببینیم . :bighug: :x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان در نظر داشته باشید:D سری BO همیشه فلش بک به گذشته داره! BOI که بنظر من حرف نداشت هم بخاطر اینکه شخصیت پردازی و داستان عالی بود هم اینکه مدرن نبود! BOII ـم که بنظرم خیلی خوب بود اونم بخاطر داستان و پایان های عالیش و همینطور شخصیت پردازی گرچه فلش بک به گذشته هاش افتضاح بود با اون گرافیک فوق افتضاحش :D

ولی در کل Treyarch ـو فعلا به همه ترجیح میدم مگه اینکه یک چیزی مثل اون Ghosts داغون بده بیرون که دیگه از اون به بعد میره کنار دست اون استدیو های دیگه :|

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
دوستان در نظر داشته باشید:D سری BO همیشه فلش بک به گذشته داره! BOI که بنظر من حرف نداشت هم بخاطر اینکه شخصیت پردازی و داستان عالی بود هم اینکه مدرن نبود! BOII ـم که بنظرم خیلی خوب بود اونم بخاطر داستان و پایان های عالیش و همینطور شخصیت پردازی گرچه فلش بک به گذشته هاش افتضاح بود با اون گرافیک فوق افتضاحش :D

ولی در کل Treyarch ـو فعلا به همه ترجیح میدم مگه اینکه یک چیزی مثل اون Ghosts داغون بده بیرون که دیگه از اون به بعد میره کنار دست اون استدیو های دیگه :|
کدوم استودیو های دیگه مجید؟:dSledgehammer که تازه اول راهه و عنوان اولشون هم خوب بود. مخصوصا بعد گوست:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
کدوم استودیو های دیگه مجید؟:dSledgehammer که تازه اول راهه و عنوان اولشون هم خوب بود. مخصوصا بعد گوست:d
اینفینیتی واردی که بعد از MW2 کلا زد تو خاکی :D
Sledge hammer ـم اولین بازی مستقلش بود در کل خوب بود اما بازم CoD ـی نبود که تو ذهن آدم بمونه یا خیلی برجسته باشه و همینطور این استدیو کمک اینفینیتی وارد میکرد تو بازی های قبلی :D که اگه یادتون باشه قبل تایید Ghosts قرار بود Sledge hammer بسازه که یک دفعه افتاد دست اینیفیتی وارد :D

در کل Treyarch فعلا تنها استدیویی بوده که تا الان با تمام نسخه هایی که داده من حال کردم و هنوز صحنه هاش تو ذهنم هست و به این یکی هم خیلی امید دارم :x

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
یک نظر سنجی به تاپیک اضافه شده . همچنین انتخاب چند گانه دارید

حدود 10 ساله با Call Of duty داریم زندگی میکنیم :d

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
تاریخ انتشار / حداقل سیستم مورد نیاز بهمراه تریلر جدید امروز منتشر شد :

( 6 Nov )

Call of Duty: Black Ops 3 – PC Minimum Requirements:

• Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
  • Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 470 @ 1GB / Radeon HD 6970 @ 1GB
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Sound Card: DirectX Compatible

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب معمولا از جنگ مدرن خوشم نمیاد ، اما بی شک آنلاین BO ها خیلی خوب بوده ، و این هم امیدوارم همین طور باشه ، مخصوصا قسمت زامبی ...
به لطف یکی از دوستان عزیز ، توفیق شده استیم رو پیش خرید کردیم ، آی دی ـم هست ، منتظر یه آنلاین هستیم تا تقریبا بیش از 4 ماه دیگه ایشاالله ....

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه گیم پلی 13 دقیقه ای از بخش کمپین بازی مربوط به E3 منتشر شده، دانلودش کردم و دیدم....
اول بگم که مثل ... پشیمونم از اینکه 13 دقیقه برای دیدن تریلر وقت گذاشتم، همینطور برای اینکه دانلودش کردم و ....
از نظر من در یک کلام آشغال به تمام معنا بود، فوق العاده بد هیچ هیجانی خاصی تو دمو وجود نداشت مذخرف به تمام معنا که با چهار صحنه سینمایی کسل کننده و تکراری و داغون ترکیب شده ....
اصلا فکر نمیکردم انقدر گیم پلی بازی تو بخش تک نفره بد باشه، فاجعه بود واقعا....
گیم پلی بازی با ویژگی های تقلیدی ترکیب شده که اصلا مناسب چنین بازی ای نیستند، تریلر به هیچ وجه حس جنگ رو منتقل نمی کنه فوق العاده سطحی و ساده به دور از کوچک ترین چالش .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر