Ori and the Blind Forest | PC

w3lwsmjnj92p0sknfr8x.jpg

Ori and the Blind Forest

سازنده: Moon Studios
ناشر: Microsoft Studios
پلتفرم: Xbox 360 , Xbox One و PC
تاریخ انتشار: March 11, 2015

شاهکار Moon Studio فردا برای PC منتشر میشه. عنوانی در سبک پلتفرمر که ماجرای موجودی شبح مانند را روایت میکنه. امتیاز های خیلی خوبی هم گرفته و همه منتظرن تا تجربه اش کنن. تاپیکش رو زدم تا اطلاعات در مورد بازی اینجا قرار بگیره.

Ori and the Blind Forest اولین بار توسط کمپانی مایکروسافت ، در نمایشگاه گیمزکام 2014 ، برای کنسول نسل هشتمی Xbox One و پلتفرم PC معرفی شد.

تصاویری از گیم پلی:

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
از دوستان کسی سیو کامل یا تا در درخت چارمی رو داره، آپ کنه!؟ کلی زحمت کشیدم تا اونجا رفتم بعد ویندوزو عوض کردم سیوش پرید!!

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
از دوستان کسی سیو کامل یا تا در درخت چارمی رو داره، آپ کنه!؟ کلی زحمت کشیدم تا اونجا رفتم بعد ویندوزو عوض کردم سیوش پرید!!
وایسا تا من بازیو تموم کنم برات اپ میکنم
ولی حالا حالا ها باید وایسی خودم تو اون جایی که اب میزنه بالا همش باید بری بالا گیر کردم!

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
وایسا تا من بازیو تموم کنم برات اپ میکنم
ولی حالا حالا ها باید وایسی خودم تو اون جایی که اب میزنه بالا همش باید بری بالا گیر کردم!
واسه من اونجا یک ساعت طول کشید تا فقط راشو بدونم!!!:D البته بدون که اون مرحله سخت ترین مرحله بازی نیست!!
فعلن سیو همینجارو اگه بتونی بدی خوبه! بهتر از شروع از صفره!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جز 5 تا بازی اول امساله از نظر من به حدی این بازی زیبا و خوش ساخته
حتما حتما امتحانش کنیدواقعا کم نظیره

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
نسخه Definitive Edition یه چند وقتی هست اومده. منم برا همین یه دور دیگه بازی رو رفتم. از اونجایی که بازی قسمتی برای انتخاب مراحل نداره، قبل از قسمتای جالب بازی از سیو ها کپی می گرفتم تا بشه بعضی قسمتای بازی رو تکرار کرد.
از این لینک می تونید دانلودشون کنید.
محل ذخیره سازی ها سیو ها:
C:\Users\ٰYour user name\AppData\Local\Ori and the Blind Forest DE

فقط اگه بعضی سیو ها دقیقا بعد قسمت مورد نظرتون بود. تو قسمت انتخاب سیو داخل بازی W را بزنید و از سیو های قبلی اون قسمت استفاده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر