Cities : Skylines | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Durance, ‏Mar 10, 2015.

1. Durance

کاربر سایت

Cities : Skylines بازی جدید خالقان سری Cities in Motion برداشتی مدرن از سبک کلاسیک شهرسازی می باشد . بازی عناصر گیم پلی جدیدی را برای درک هیجان و سختی های خلق و نگهداری شهر واقعی معرفی می کند. شما مطابق سلیقه خود از mod (محتوای ساخته شده توسط بازیکنان) استفاده کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند تخیل شماست پس با قدرت کنترل شهر را بدست گرفته و به سوی آسمان حرکت کنید.
    ویژگی های اصلی بازی :

• شبیه سازی چالش برانگیز و چند لایه : یادگیری ساخت شهری از نو آسان می باشد اما تکامل این مهارت دشوار خواهد بود.در نقش شهردار با دشواری هایی از قبیل آموزش ، آب ، برق ، برقراری امنیت ، آتش نشانی ، بهداشت و درمان و بسیاری مشکلات اقتصادی مواجه خواهید شد.
    • شبیه سازی وسیع ترافیک شهری : تجربه Colossal Order از ساخت سری Cities in Motion در توسعه یک سیستم ترافیک کامل بخوبی مورد استفاده قرار گرفته است.
    • منطقه های گوناگون شهری : نقشی بیشتر از مدیر شهر داشته باشید. طراحی بخش های مختلف شهر میتواند منجر به بکارگیری سیاست هایی شود که نتیجه آن ساخت مجسمه شما در شهر خواهد بود.
    • حمایت گسترده از Modding : شهر ها و ساختمان های فعلی را بهبود بخشیده یا مدل هایی جدید خلق کنید . شما میتوانید آنها را به بازی اضافه کرده و یا آنرا با دیگر بازیکنان از طریق Steam Workshop در اشتراک بگذارید.
    پلتفرم : PC
    سازنده : Colossal Order
    ناشر : Paradox Interactive
    سبک : استراتژیک/شهرسازی
    سیستم مورد نیاز :

تصاویر :

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

لازم به ذکر می باشد که بازی امروز منتشر شده است.

#1 Durance, ‏Mar 10, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Mar 11, 2015
  2. pes06

کاربر سایت

کاش سیم سیتی هیچوقت جمع نمیشد
    کاش ویژگی های همینو داخل سیم سیتی پیاده میکردن

3. Adroit

کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    اره کاش

مثلا چه ویژگی هایی

دلم واسه سیم سیتی تنگ شده
    کاش هیچوقت به این بازی جدیده عادت نمیکردم
    الان دیگه از سیم سیتی لذت نمیبرم
    فکر کنم بخاطر ضعف هایی که در مقابل این بازی داره ازش بدم میاد

4. Adroit

کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    نسخه استیمش ارزش خرید داره
    به ماد های زیادی دسترسی پیدا میکنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. vafaseznamin

کاربر سایت

سلام دوستان . منم این بازی رو مدت ها تو سیستمم دارم اوایل همه چی پولی بود به مرور قفل ها باز میشد اما الان یه مدتی هست که همه چیز رایگان هست و پولی در کار نیست یعنی میتونی هرچقدر بخواهی جاده احداث کنی پارک هرچیزی ک قبلا ب پول نیاز داشت الان رایگان. اما قسمت منفی این بازی این هست ک یه شهری ک همه جور وقت براش گذاشتی و ساختی و جمعیت نزدیک دویست هزار نفر شده یهویی با یه بلایی طبیعی کلا نابود میشه میره هوا .یا طوفان میاد همه چیز رو خراب میکنه یا سیل میاد یا رعد و رق میزنه یا هم اینکه زلزله میاد . فقط بدترینش طوفان هست که کلا زحمت چندین هفته ات رو خراب میکنه. از شما عزیزان کسی راهکاری برای رهایی از این بلاها داره.؟؟؟؟؟؟؟؟ تشکر

6. hamidreza00

کاربر سایت

سلام بازی من نصب میشه میره داخل بازی ولی وقتی یکی از شهر هاروکه انتخاب میکنم بیاد بالا بازی کنم تا اهرای لودینگ میره دیگه گیر میکنه کسی میدونه مشکلش کجاست و باید چکار کنم؟

7. OMID H1

کاربر سایت

سلام. مال منم همیشه گیر میکنه ولی دقیقا بعد از ده دقیقه دوباره حرکت میکنه. تو هم یکم صبر کن شاید بیاد

8. OMID H1

کاربر سایت

سلام من توی بازی با هر شهری که میرم خونه ها و مغازه ها ساخته میشن ولی اداره ها و کارخونه ها ساخته نمیشن!
    کسی میدونه مشکل چیه؟

9. OMID H1

کاربر سایت

:)سلام مشکلم حل شد.